От news-a: Над 2000 БГ дами са с незаконен и вреден силикон...

  • 1 252
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 53
http://life.dir.bg/2006/09/29/news727602.html
 #Crazy
Подозирам че са много повече обаче...

# 1
  • Мнения: 1 416
И аз съм сигурна, че са повече. Какво да кажа?! За мен силиконът е простотия. Приемам го единствено, когато се използва при възстановителни операции.  Peace
Разбира се, незаконният силикон е по-евтин и достъпен. И прекрасен начин за лекарите да натрупат лесни пари. Дано някоя дама не си плати с живота само...  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 11 816
Приемам го единствено, когато се използва при възстановителни операции.  Peace
  Peace

# 3
  • Мнения: 5 622

 Е как?! До колкото знам Евросиликон са разрешени в БГ. Това,че са забранени във Франция е някакво ново 20....

Те веднъж така, веднъж онака...

Да не говорим, че тези протези са едни от най-широко използваните.

# 4
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
не разбрах само защо да е простотия един добре изглеждащ и хармоничен на тялото бюст newsm78
 Confused

# 5
  • Мнения: 1 416
не разбрах само защо да е простотия един добре изглеждащ и хармоничен на тялото бюст newsm78
 Confused
Защото за мен е простотия да се подложиш на операция, за да си сложиш имплантанти. Изкуствените цици ми се струват глупава идея... Това е! Не виждам какво толкова се чудиш...  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 924
Доколкото знам Евросиликон са най-препоръчваните у нас имплантанти  Cry Направо съм потресена  Shocked

Не ми се спори доколко е умно или глупаво да си слагаш силикон. Само ще кажа, че всеки сам има право на избор и аз сериозно обмислям тази възможност след раждането на 2рото си детенце.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Защото за мен е простотия да се подложиш на операция, за да си сложиш имплантанти. Изкуствените цици ми се струват глупава идея... Това е! Не виждам какво толкова се чудиш...  Rolling Eyes

Да, и диамантените гвоздеи, и силиконовите гласни струни... Все глупости са.
Боядисаната коса, червилата, лещите... Айде, моля ти сЪ! Според теб, ако някой се е родил с по-къс крак, напр. няма да направи всичко възможно, за да го оправи ли?
Щом са се решили на такава операция, явно са имали проблем - къде реален, къде само психологически, но достатъчно сериозен за тях, за да се подложат на хирургична интервенция. Не прави такива глобални заключения...

# 8
  • Мнения: 5 622
Защото за мен е простотия да се подложиш на операция, за да си сложиш имплантанти. Изкуствените цици ми се струват глупава идея... Това е! Не виждам какво толкова се чудиш...  Rolling Eyes

Да, и диамантените гвоздеи, и силиконовите гласни струни... Все глупости са.
Боядисаната коса, червилата, лещите... Айде, моля ти сЪ! Според теб, ако някой се е родил с по-къс крак, напр. няма да направи всичко възможно, за да го оправи ли?
Щом са се решили на такава операция, явно са имали проблем - къде реален, къде само психологически, но достатъчно сериозен за тях, за да се подложат на хирургична интервенция. Не прави такива глобални заключения...


 Peace

Съгласна съм.

Не обичам да обобщавам кое е глупост и кое не. Аз подкрепям силиконът и изобщо пластичната хирургия. Добре е, че я има. Лошо е, че не всеки може да си я позволи.

# 9
  • Мнения: 25 447
Щом са се решили на такава операция, явно са имали проблем - къде реален, къде само психологически, но достатъчно сериозен за тях, за да се подложат на хирургична интервенция. Не прави такива глобални заключения...

Хм, психологическите проблеми не се ли разрешаваха с помощта на психолози/психиатри, а не на хирурзи?
И, защо мислите, че само силиконът е единственият начин да се коригира един бюст?
Накрая - в медицината това се нарича протезиране. Кой нормален човек си слага протеза на здрав орган???  newsm78
За някои хора явно няма разлика дали ще си купят нов телефон или нови цици!  #Crazy

# 10
  • Мнения: 5 622
 Виждам как ще превърнем темата в "За и против силиконът"  Wink

# 11
  • Мнения: 1 045
Абе я да имаш ти два простряни чорапа вместо цици , че тогава ще ми е интересно глупост ли ще е силикона Mr. Green Ей такива крайни изказвания мнооооого ги обичам  Tired

# 12
  • Мнения: 1 416
На мен ми се струва глупост... Пластичната хирургия и имплантантите са необходимост в някои случаи, както писах по-горе. Но силиконовите бомби не си струват мъките и риска...

Хм, психологическите проблеми не се ли разрешаваха с помощта на психолози/психиатри, а не на хирурзи?
И, защо мислите, че само силиконът е единственият начин да се коригира един бюст?
Накрая - в медицината това се нарича протезиране. Кой нормален човек си слага протеза на здрав орган???  newsm78
За някои хора явно няма разлика дали ще си купят нов телефон или нови цици!  #Crazy
Peace

# 13
  • Мнения: 1 416
Абе я да имаш ти два простряни чорапа вместо цици , че тогава ще ми е интересно глупост ли ще е силикона Mr. Green Ей такива крайни изказвания мнооооого ги обичам  Tired

Ама всеки е свободен да си прави с тялото, каквото си иска... Моето мнение не засяга чуждите действия, затова се чудя какво толкова се възмущавате.  Rolling Eyes Никой не ангажирам с отношенението си към силикона. Просто на мен простряните чорапи не са ми приоритет и се чудя на тези, които им обръщат твърде много внимание и са готови на всичко да си ги запълнят...  Rolling Eyes

# 14
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Красотата избледнява, силикона трае вечно ...


Мамограмите доста болят със силикон и снимките са 8 вместо 4 ...

# 15
  • на село
  • Мнения: 1 028
"силиконовите бомби не си струват мъките и риска... "
 Peace
Винаги ми е било чудно, тези силиконовите певици, как кърмят след като родят newsm78

# 16
  • Мнения: 7 474
Тук за да ти вземат парите са готови на всичко ooooh!, а българина за да мине по-евтино и гъза под наем ще си даде ooooh!. Същото беше и преди вдреме с тизи гелове, които инжектираха и що жени бяха обезобразини за по-евтина  ooooh!
По-добре без цици  Naughty

# 17
  • Мнения: 25 447
За "чорапите" - пластичната хирургия си има достатъчно методи за справяне с такъв проблем - опъване на кожата, имплантиране на мастна тъкан от самия пациент, сигурно и много други, за които не съм чувала...  Peace
Защо мислите, че силиконът е единствената възможност? Май само заради модата - каквото имат другите, трябва да го имам и аз.
Пък и другите методи май си искат съответните професионалисти, а не нашенските некадърни касапи.  Thinking

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
не разбрах само защо да е простотия един добре изглеждащ и хармоничен на тялото бюст newsm78
 Confused
Защото за мен е простотия да се подложиш на операция, за да си сложиш имплантанти. Изкуствените цици ми се струват глупава идея... Това е! Не виждам какво толкова се чудиш...  Rolling Eyes
ми чудя се как някои хора правят такива глобални заключения и определят мнението на другите като глупост.
значи милиони жени по света, които имат силикон са глупачки... горките, ама поне имат хубави цици.

# 19
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Лично аз харесвам силиконовите гърди, но не големите бомби! Според мен силикона трябва да се слага,  не за да си уголемиш циците, а за да ти изглеждат малко по-стегнати и да имат малко по-хубава форма, т.е. когато се налага корекция от медицинска гледна точка. Лично аз не бих си сложила Naughty За мен здравето ми е по-важно, отколкото погледите на някакви тъпаци и завистта на женското обкръжение. Лично на мен ми е интересно кога в България ще се заговори за проблемите, които предизвиква силикона newsm78 Може би когато първите известни личности сложили си силикон си признаят, че идеята не е била чак толкова блестяща Shocked Лошото обаче е, че фолкпевиците с големите цици  и т.н. се превръщат в модел за подражаниеот младото поколение #Cussing out #2gunfire #Cussing out
В крайна сметка всеки сам преценява за себе си!

# 20
  • Мнения: 46
Сега изпълненията на Маргото в Сървайвър мисля доста ясно показват колко е неудобно да се подвизаваш с тия допълнителни тежести отпред. Трябва да се мисли и в посока на практичността. Все пак, освен да носиш циците си, може би ще ти се наложи да гушкаш детенцето си, да пазаруваш, да шеташ. Ако пък не се занимаваш с подобен вид проза, на един обикновен джогинг не можеш да отидеш без два чифта сутиен, а да не говорим за тенис или аеробика или тае-бо.
А незаконният силикон... може би въпросът е колко законни неща останаха в БГ. Искам да чуя за някой влязъл в затвора за такива деяния!

# 21
  • Мнения: 1 416
не разбрах само защо да е простотия един добре изглеждащ и хармоничен на тялото бюст newsm78
 Confused
Защото за мен е простотия да се подложиш на операция, за да си сложиш имплантанти. Изкуствените цици ми се струват глупава идея... Това е! Не виждам какво толкова се чудиш...  Rolling Eyes
ми чудя се как някои хора правят такива глобални заключения и определят мнението на другите като глупост.
значи милиони жени по света, които имат силикон са глупачки... горките, ама поне имат хубави цици.
СПОРЕД МЕН, не знам колко пъти трябва да ги повторя, е глупост... Мнението ми не е меродавно и засяга само собствените ми решения. Милионите "силиконки" да правят, каквото искат - техен проблем!  Peace За мен рискът, който поемат е глупав и неоправдан...
А от цици въобще не се интересувам и затова се чудя на акъла на тези, дето им отделят много внимание. Смятам го за глупаво - който иска, да се засяга.  Rolling Eyes Такова ми е мнението...

Общи условия

Активация на акаунт