Червило

  • 3 242
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 144
Моля, да ми препоръчате червило достатъчно мазно, трайно и  да не е перлено!
Благодаря! Ей, ама и да не е 100 лева!

# 1
  • Мнения: 7 474
Аз ползвам IMPALA, имам си един цвят и много ми харесва. Плътно е, трайно, не е гланцово, не е лъскаво, не мирише (което за мен е супер) , много ми харесва. Струва 5 лв.newsm78(цветовете в сайта не са реалните)




Ето сайта с продуктите http://www.impalacosmetics.com/products_BG.html

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 13:42 от Lео

# 2
  • Мнения: 27 524
Аз съм много доволна от качеството на Голден Роуз, въпреки мизерната им цена. Много са добри, покриват добре, трайни са и мазни. Имат и перлени, и матови, както и доста богата цветова гама  Peace

# 3
  • Мнения: 3 447
Аз напоследък съм много доволна от едно такова на Макс Фактор. Седи мазничко, без да е лепкаво, и е трайно. Струва петнайсетина лева обаче. Иначе Голдън роуз много си ги харесвам, а и на Орифлейм тези в сините кутийки са много трайни, без да са сухи.

# 4
  • Мнения: 1 455
И аз имам едно на Голден Роуз, което стои много добре, но е ужасно лепкаво  Sick. Преди няколко дни си взех едно на Bourjois, което е от новата серия и се води много трайно и наистина е такова - издържа цял ден. Цената му е към 19 лв.

# 5
  • Мнения: 966
аз също ползвам на голден роуз

# 6
  • Мнения: 5 313
И аз ги харесвам. Peace

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Последно си купих червило на Flor Mar (а също и лак и сенки Wink). Изненадващо ниска цена и добро качество Peace. Също така и доста трайно.

# 8
  • Мнения: 5 103
Аз ползвам само и единствено proфесионална козметика.
Такова ми е и червилото.
Много ми похвалиха обаче на Ревлон, новото дълготрайно, някой да го е ползвал?

# 9
  • Мнения: 4 076
Bell (N126)полско,3 лв-приятно овлажнява,нормално трайно,не лепне,богата цветова гама.Заедно с него си купих едно дълготрайно на Буржоаз(longstay soft lips N11),доста по-скъпо,стои ми сухо и  не е по-трайно от Бел.

# 10
  • Мнения: 1 986
  Аз имам няколко червила на Макс Фактор-като това,което е показала Dona-много съм доволна Peace

# 11
  • Мнения: 323
IMPALA-купувам го за 4.50 лв.Трайно е,е не колкото на Max Factor.Ако имаш възможност си купи него-няма изтриване,цената му мисля ,че беше около 20 лева. Peace

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 21:01 от geiza1979

# 12
  • Мнения: 184
В момента ползвам на Seventeen и съм много доволна Wink

# 13
  • Мнения: 2 897

Аз съм доволна от това,което Dona е показала Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 35 814
В момента ползвам Мейбалин и съм доволна.
Немога да ползвам червило без молив - а това също е важно. Ако молива не е хубав- каквото и червило да си сложа ще имам проблем  Wink

# 15
  • Мнения: 2 241
Най-мазно и матово ми е едно червило на Cifelli, някъде около 5 лв. струваше, мисля. Другите ми не отговарят на изискванията ти - аз по-прозрачни и блестящи ги обичам и такива предимно купувам.

# 16
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Някой да е ползвал на Лореал Колор Рич?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Бих препоръчала на Римел, не си спомням точно името на серията, за която искам да ти кажа... Embarassed

# 18
  • Мнения: 2 211

Аз съм доволна от това,което Dona е показала Peace
Купих си го вчера, страхотно е!

# 19
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Loreal Glam Shine juice N204,Lumene N14,едното е леко розово,другото леко кафеникаво.Мазнички но не са перлени и са с много добро покритие е не са много трайни защото са гланцове,но пълно щастие няма.

# 20
Rimmel - Lasting Finish Lipstick
Дьлготрайни, мазни, пльтни, миришат супер и поддьржат устните меки.  Peace

# 21
  • Мнения: 4 076
Rimmel - Lasting Finish Lipstick
Дьлготрайни, мазни, пльтни, миришат супер и поддьржат устните меки.  Peace
Колко струва?

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Мазно и трайно влизат сякаш в противоречие.

Мазното обикновено се изтрива лесно, по-сухите червила са по-трайни, например на Карол червилата.

# 23
# 24
  • Мнения: 750
Някой да е ползвал на Лореал Колор Рич?

Точно него мислех да препоръчам. Много съм доволна от него!

# 25
  • Мнения: 1 427
Последно си купих червило на Flor Mar (а също и лак и сенки Wink). Изненадващо ниска цена и добро качество Peace. Също така и доста трайно.
Много са добри наистина, въпреки ниската цена!Аз от 2 години ползвам само тях и съм изключително доволна PeaceПо-добри са от червила с цени от порядъка на 15-20 лева.Лично мое мнение, разбира се!

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Lipfinity на Max Factor.
Откакто ги открих, не ползвам други червила.

# 27
  • Мнения: 1 269
Червилата на Манхатан са доста добри. Те са ми любими, имам си няколко от Перфект и Голдън Роуз, които с нищо не заменям Peace

# 28
  • на терасата
  • Мнения: 656
Beyond Color на Avon.

От Avon-ските червила имам само такова и много си го харесвам!

# 29
  • Мнения: 144
Много благодаря, момичета! Бях се поотчаяла, че ще открия такова, което да отговаря на всичките изисквания.

Общи условия

Активация на акаунт