Току що МЕ ОБРАХА

  • 2 504
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 951
Съчувствам ти!Опитай да блокираш картите.Момичетата са казали по ЕГН не може да не открият  сметките ти.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 563
За банките няма значение, че е почивен ден. Аз поисках блокиране на сметките в петък вечер в 23.45 и нямаше проблем. Не оставяй нещата така. А за документите е важно да уведомиш полицията и защото иначе има май доста солени глоби за подновяването им.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Съчувствам ти, много гадно...  Confused Дано оттук нататък ти се случват само хубави неща!
Наистина, настоявай да ти блокират сметките!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 610
ох ужас! искрено ти съчувствам!  Hug на никой не го пожелавам това. не знам как се е случило това, но дано мога да ти помогне със съвет - преди време обраха приятелката - всички документи, дори акт за разждане имаше, за неин късмет на следващият ден деца намериха раницата и захвърлена в една детска градина. оказа се че били наркомани и взели само парите и телефона а другото изхвърлили. та не знам при теб как се е случило, но ако помогне обиколете района с мъжа си или помолете приятели, дано и ти да имаш същия "късмет" (то ебати късмета, ама...)
а още повече ще се радвам да хванат крадците и  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 19
  • Мнения: 326
Мили, по ЕГН и три имена могат да открият сметките ти във всяка банка. Има телефони за такива случаи, но не знам на кои банки ти трябват. Блокирането става веднага, за което те уведомяват. Не се бави.... Успех, миличка! В ОББ става чрез Център за обслужване на клиенти  - тел 0700 117 17.  - Натискаш бутон 3  - за да съобщиш за изгубена или открадната карта. После въвеждаш ЕГН и натискаш бутона диез (#), така се свързваш с оператор, на който съобщаваш за вида на изгубената карта.

# 20
  • Мнения: 236
 много гадно се е получило,но бягай в банката и настоявай за блокиране задължително-могат да го направят със сигурност,просто ги мързи да работят.Успех и горе главата,парите не са най-важното има неща,които не може да купиш с пари...

# 21
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Май са те преметнали в банката. Няма такова нещо да не могат да ти блокират сметките, защото не си знаеш номера. На мен даже ми казаха номера на сметките по ЕГН-то ми, когато ми трябваше да ги обявя пред касиерката в службата.
Най-вероятно ги е мързяло.

# 22
  • Мнения: 990
можем ли някак да помогнем
материялно или финансово.
много е неприятно, случвало ми се е. знам колко бясна и безпомощна бях..........
присъединявам се  Peace

# 23
  • Мнения: 1 680
много съжалявам.

# 24
  • Мнения: 686
Толкова сте мили! Вие сте най-милите хора на света, вече съм абсолютно сигурна в това! Благодаря ви!!!!!!!!!!!!!
Шокът беше голям, особено при финансовото ми положение в момента, беше ужасно неприятно. Но въпреки всичко ще си отпразнувам рождения ден на детето подобаващо! Господ си знае работата обаче, момичета! Исках да купя на детето един мотор за 125 лв, които след снощи просто няма откъде да извадя. Сега се връщам от рожден ден на втора негова братовчедка и познайте - майка й ни подари такъв мотор, защото на малката вече бил омръзнал. Имат го от Белгия и е 10 пъти по-хубав от този, който аз бях харесала  Grinning Сега ще мога да взема по-скромна играчка, без да го лишавам от мотора, който толкова му хареса в магазина...
Имам приятелки сред вас, които сте отговорили - обичам ви, вие знаете кои сте  Heart Eyes
Някой ми предложи финансова помощ - сърцето ти е огромно, мила  Heart Eyes
Наистина не е болка за умиране! Ще се справя, пък и Бог дал, Бог взел, но и веднъж взел, той ще даде. Да даде здраве, друго не ща. На всички мами и дечица тук!   Praynig Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 686
Някой ми предложи финансова помощ - сърцето ти е огромно, мила  Heart Eyes

Самоцитирам се, защото видях, че не е една тази душа  bouquet. Вие сте просто прекрасни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Благодаря! Дай Боже здраве! Надявам се, че всичко друго е много бяр кахър  Wink

# 26
  • Мнения: 948
Много съжалявам за случилото се CryЖелая ти късмет  Hug

# 27
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Много съжалявам за случилото се  Sad , пожелавам ти от тук нататък само хубави емоции  Praynig

п.п Какво стана с картите, блокираха ли ги ?  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 5 140
Съчувствам ти, много гадно...  Confused Дано оттук нататък ти се случват само хубави неща!
Наистина, настоявай да ти блокират сметките!

Присъединявам се към написаното. Hug

# 29
  • Мнения: 429
Много съжалявам за случилото се. Преди три месеца ни обраха апартамента, като разбиха сейфа и взеха пари, които бяха оставени само за няколко часа, които бяха събирани и трябваше да се погаси една ипотека. Сега когато се прибирам вкъщи изпитва страх да незаваря същото.

Общи условия

Активация на акаунт