Току що МЕ ОБРАХА

  • 2 505
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Направо ми се плаче. Но всъщност нямам сила. Предстои ми най-тежкият във финансово отношение месец. Парите нямаше да ми стигнат и без това, а ме обраха.
Целият портфейл със 175 лв, 30 евро, кредитни карти - 2, лична карта, шофьорска книжка, талон.
От банката не могат дори да ми блокират картите, защото нямам номерата на сметките.
Е, дано след това зло дойде нещо хубаво. Sad

# 1
  • Мнения: 13 512
Би трябвало по ЕГН то да ти намерят сметките. Аз така спрях моите преди година в ОББ,Евробанк и Експресбанк

# 2
  • Мнения: 3 861
ох, милата, опитвам се да си редставя какво ти е! Сигурна съм, че ще се справиш, да ще ти е тежко, но бъди силна и оттук нататък бъди по внимателна

# 3
  • София
  • Мнения: 978
Еййййййй, много неприятно. Като чета такива неща направо се побърквам. Съжалявам за случилото се. Надявам се след тази идиотщина да ти се случват само хубави неща  bouquet

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 563
съжалявам за това, което ти се е случило, но ми сля, че трябва да настояваш от банките да ти блокират картите. С мен се случи така преди време и ми блокираха картите по ЕГН - в Булбанк и ПИБ за броени минути. Банките имат специални телефонни номера за такива случаи.

# 5
  • Мнения: 2 211
Съчувствам ти най- искрено!

# 6
  • Мнения: 2 959
...Е, дано след това зло дойде нещо хубаво. ..
Мили, съжалявам много за неприятната случка, и то след трудният ремонт. Една голяма  Hug от мен, а Ти гушни малкият Си чаровник- Андреята и горе главата, скоро ще се сбъдне пожеланието Ти за нещо много хубаво! Hug

# 7
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Настоявай да блокират сметките ти! Няма такова положение, че понеже не ги знаеш, не можело.

# 8
  • Мнения: 442
би трябвало да намерят начин в банката да ти анулират сметката по личните данни. обади се и в полицията да ги уведомиш, че са ти откраднали документите (за да не злоупотреби някой и една хубава сутрин да се събудиш собственик на фирма със задължения... да речем).
съчувствам ти! Sad случвало ми се е няколко пъти - освен бяс и безсилие има и едно особено усещане... омерзение някакво.
дано наистина скоро съдбата те овъзмезди! Hug

# 9
  • Мнения: 4 195
можем ли някак да помогнем
материялно или финансово.
много е неприятно, случвало ми се е. знам колко бясна и безпомощна бях..........

# 10
  • Мнения: 505
Мили, много съжалявам за сполетялото те ЗЛО...нямам думи как да изразя искренното си съчуствие...дано имаш сили да преглътнеш несгодите си... Praynig

но това с блокирането на сметките трябва да го направиш... задължително..как така като не си знаеш номера неможели да ги блокират... #2gunfire я вдигни един скандал....само дето утре е почивен ден за банките...или бъркам...

# 11
  • Мнения: 126
Ужасно съжалявам mili,знам какво е CryСигурно си съкрушена Cry
Настоявай да блокират сметките ти! Няма такова положение, че понеже не ги знаеш, не можело.
Наистина опитай всичко възможно за да блокираш сметките си!!!
Успех миличка,ще стискам палци всичко да се оправи Praynig

# 12
  • Мнения: 750
Съжалявам и ти съчувствам. Ето какъв съвет мога да ти дам. Ако можеш, още сега отиди в РПУ, което ти е най- близко или по- добрият вариант- в онова, на чиято територия е извършена кражбата. Там ще те посрещне оперативен дежурен или постови. После ще извикат и дежурен офицер. Обясни с всички подрибности кое как и къде се е сучило. Видя ли лицето, което го извърши? Можеш ли да го опишеш?/ Не тук, а на тях./ Ще ти снемат обяснения. Вероятно ще образуват дознание. Съветвам те да отидеш колкото можеш по- скоро.Заяви изрично, че личната карта е открадната заедно с другите неща. Помоли да ти обяснят как да процедираш за нова лична карта.
Желая ти късмет!

# 13
  • Мнения: 1 835
Много добре знам как се чувстваш, много е гадно. Преди няколко месеца ми откраднаха портфейла с почти 600 лв. в него. Добре, че поне документите ми бяха на друго място. Но здраве да е. Като е трябвало да губиш нещо, нека са пари, да не е нещо друго, пари се печелят. Не съжалявай - и без това няма смисъл, пък може нещо хубаво да ти се случи и да дойдат отнякъде непредвидени.

# 14
  • Мнения: 5 622

 Преди година така обраха наши приятели. жената беше в шок и не знаеше какво да прави, мъжът също се суетеше и никаква не я беше свършил. Нямаха сили да се мобилизират... Аз свърших работата вместо тях, като намерих телефоните където трябваше да се обадя и продиктувах техните данни, видяха сметките им, питаха ме колко пари имат в тях горе долу, питаха ме и за моите данни, че се обаждам от тяхно име и блокираха картите. поне това. Че увяхнаха със заплатите си, то беше ясно....  Confused

Мен също са ме обирали, имах пари за едни важни тогава за мен лекарства. Естествено, това никой не го е интересувало......както и да е. Намерих начин да се оправя и да стъпя на краката си. Нямаш избор и трябва да направиш същото и ти.


Дано все по-малко да се случват такива неприятни неща, макар да си остава това в сферата на мечтите, още повече, като виждам как по улиците щъкат групички от джебчийки............  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт