Детски Маркет Вега- некупувайте играчки

  • 9 209
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 252
Вчера купих  една игра4ка Авто парк от  дет. маркет Вега и се прибирам щтаслива 4е моя рожденник щте е много радостен а кво се оказа игра4ката неработи. На другия ден отивам да върна игра4ката а управителката с еи такива  Shocked о4и откаде да знам казва тя вие сте я 4упили как може такова не6то   #2gunfire #2gunfire #2gunfireпоследва един хубав скандал  #Cussing out #Cussing outтова ми е втория слу4аи игра4ки те им  са развалени

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 15:21 от tadela

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Къде ти е касовата бележка? Може да върнеш всичко в срок от 3 работни дни. По закон. Дори само да решиш, че не ти харесва. Ако не ти върнат парите, обади се в Агенция по защита на потребителите.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Много неприятно. Аз доста играчки съм купувала от там, но преди да купя нещо, особено играчка с батерии, винаги проверявам на място дали работи. Миналата година пак имаше оплакване от там, една мама беше купила ръкавица на спайдърмен без силиконовата мрежа   #Cussing out На мен ми предстоеше да купувам същото и задължително отворих кутията да видя дали има. От тогава проверявам всичко и не само там   Peace.

# 3
  • Мнения: 252
Те ми върнаха парите оба4е  децата трябваше ли дагледат такива разправий даже управителката ми  каза да не пазарувам ве4е там #2gunfire #Cussing out Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
винаги когато сме пазарували от там сме оставали доволни:)
Но ще го имам предвид вече

# 5
  • Мнения: 1 180
Съжалявам за неприятната случка, но и аз имам много лошо мнение за играчките в този магазин - абсолютно некачествени!

# 6
  • Мнения: 7 803
ми ква е тая управителка, че само със скандал да си взимаш парите  #Cussing out
тук даже не е нужно да обяснявам защо я връщам  Shocked та камо ли, ако е счупена  стоката

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Това за бургаския "Вега" ли е? Моето мнение е, че там цените са надути, а голяма част от играчките - некачествени. От известно време вече не пазарувам оттам.

# 8
На мен лично магазините много ми харесват, пък и играчките са качествени. Освен това хвалбите са повече от оплакванията, доколкото съм чувала. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 431
за качеството определено НЕ съм съгласна, освен на плюшените, но на тях пък няма какво да им се счупи

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 917
Аз съм чувала,че в София има такъв магазин,ама я ме светнете къде е

# 11
  • Мнения: 491
На мен лично магазините много ми харесват, пък и играчките са качествени. Освен това хвалбите са повече от оплакванията, доколкото съм чувала. Simple Smile


e tova ako ne e tazi upravitelka
Защо бе, гостенино не приемаш, че някой може да има и положително мнение! Аман от мрънкачи! Доколкото разбрах, са и върнали парите на жената, въпреки, че не е предоставила касов бон (както е по закон), т.е. имали са право да откажат.
Аз също съм доволна от магазините (и не съм въпросната управителка)

# 12
  • Мнения: 252
а бе имах и касова белевжка оба4е въпросната госпожа се даржа гано неиска6е да ми вра6та парите а да си избера друга игра4ка newsm78 а аз неисках за6то то си патя за 2 ри път

# 13
  • Мнения: 2 784
И аз не съм доволна от магазините "Вега", но по друга причина. Във Варна колкото пъти отида да пазаря все се ядосвам. Седят се бутат на касите и чукат лафче или ходят по петите ти, сякаш имаш намерение да окрадеш магазина. Като попиташ за нещо все не знаят дали има или ти предлагат нещо коренно различно. Неучтиви и груби са. Калина беше още в количка като ходих последния път. Магазина направен без рампа с 2 стъпала. За да свалиш количката трябва да отвориш вратата, а тя със стегната пружина и се затваря сама. Пуфтях, потих се, а вътре продавачките наредени на касите и гледат сеир. С 300 зора вкарах количката и им викам:"Благодаря ви за помощта!", а едната ми измляска насреща: "Че то магазина да не е направен да се влиза с колички.". Та нали е детски магазин.  Повече от там не пазаря, магазини има достатъчно. Naughty

# 14
  • Мнения: 4 668
Вярно е , че са много некачествени играчките , всичките са някакви китайски боклуци , които се чупят веднага , а и повечето са с разни опасни малки частици  Confused
Другото , което много ме дразни е , че продавачките като се залепят за теб и не те оставят на мира , а аз обичам да си избирам на спокойствие  Crossing Arms
Като цяло мисля да не ходя вече там !

# 15
Не преувеличавате ли малко повече? Има и много доволни клиенти,нали? Grinning

# 16
  • Мнения: 2 784
Не преувеличавате ли малко повече? Има и много доволни клиенти,нали? Grinning
Може и да има, не споря, но аз не съм от тях, както и повечето ми познати. Peace

# 17
  • Мнения: 4 668
Не преувеличавате ли малко повече? Има и много доволни клиенти,нали? Grinning

Аз такива не познавам !  Sick

# 18
Вярно е , че са много некачествени играчките , всичките са някакви китайски боклуци , които се чупят веднага , а и повечето са с разни опасни малки частици  Confused
И това е отличителна черта на играчките единствено и само в този магазин? И в другите магазини няма играчки с малки частици? Или пък във "Вега" са се специализирали в опасните играчки, за да им е гадно на клиентите? Grinning

Не преувеличавате ли малко повече? Има и много доволни клиенти,нали? Grinning

Аз такива не познавам !  Sick
Ами айде да се запознаем Wink

На мен лично магазините много ми харесват, пък и играчките са качествени. Освен това хвалбите са повече от оплакванията, доколкото съм чувала. Simple Smile


e tova ako ne e tazi upravitelka
Олее, и работа ми намериха вече Laughing

# 19
  • Мнения: 4 668
ralie гледам , че се мъчиш да ми кажеш нещо , все моите мнения цитираш  Thinking
Говорим конкретно за този магазин , затова коментарът е конкретен , не обсъждаме масовият внос и производство на играчки .
А и нещо ме съмняваш , много го защитаваш магазина , скоро си се регистрирала  newsm78
Чак пък такъв фен да си им  Rolling Eyes



Ами айде да се запознаем Wink

Не , благодаря ! Не изпитвам нужда от безмислени запознаства !

# 20
  • София
  • Мнения: 291
Аз съм от доволните клиенти. Винаги са изпробвали играчките, дори без аз да настоявам. Също така винаги са ми предлагали подобни играчки на тези, които разглеждам или пробвам. От цените също съм много доволна.

# 21
  • Мнения: 8 769
Магазина направен без рампа с 2 стъпала. За да свалиш количката трябва да отвориш вратата, а тя със стегната пружина и се затваря сама.
Това в същност е единственото, което не ми харесва в тези магазини, но трябва да си признаем, че повечето магазини, учреждения и заведения в милата ни родина изонбщо не са пригодени за колички и инвалиди, за разлика от белите държави, където да си бебе или инвалид не е въпрос на дискриминация.
Иначе - аз съм от доволните клиенти. Пазарувам предимно от този на "Пирин", винаги ми обясняват, винаги с удоволствие отварят играчките за изпробване, ориентират ме по щандовете за това - онова. Е, малко ги мързи, ама не е чак толкова фрапиращо (а аз съм т тези, които се дразнят, когато видя безобразни мързели отпреде си).
Играчките са китайски, вярно е, обаче в повечето магазини са такива. Поне там, където цените са сравнително достъпни. Ако искаш качествена играчка, то тя е безумно скъпа (т.е. не по моя джоб. Например: не бих могла да дам посмъртно 78 лв. за Снежанка в човешки ръст - на Дисни-просто нямам тази финансова възможност. Нито дори 35 лв. за някое от джуджетата й Wink).
Един от магазините, които ми харесват е Хиполенд, но там пък разнообразието е малко. А, да, и играчките пак са китайски, ахм! Grinning

# 22
А и нещо ме съмняваш , много го защитаваш магазина , скоро си се регистрирала  newsm78
Чак пък такъв фен да си им  Rolling Eyes
Четях и не съм изпитвала нужда да се регистрирам, докато не видях тази тема. Нещо против да си изкажа мнението?

# 23
  • Мнения: 135
Ей,че ме хвърлихте в размисъл!
Тъкмо си бях харесала няколко нещица от ''Вега''! Вие в магазина сте ходили и не сте доволни,а аз от on-line какво ли да очаквам? newsm78

# 24
  • Мнения: 1 455
Веднъж отидох в магазина естествено купихме две играчки за по 20-30 лв.и едната се счупи на следващия ден,другата искара една седмица! Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 44 084
Аз съм чувала,че в София има такъв магазин,ама я ме светнете къде е

На бул. Гоце делчев, малко след българия по посока красно село - след Лучаното се пада.
Ами на мен дори на вид не ми се виждат мн качествени нещата там. Само веднъж влязах и колкото да не излезем с празни ръце взех един комплект за пясък....но са си китайски боклучки там и си им личи Wink

# 26
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
За тези цени това ThinkingАз имам 2-3 игра4ки от там и ве4е са в боклука Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт