Колекция "Виктория Бекъм"?

  • 2 627
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Знам, че тук намирам отговор на всичките си въпроси... Рових, рових, нищо не успях да намеря. Та, въпросът ми е има ли такава колекция изобщо? Днес си харесах чудно панталонче - спортно, патладжанено на цвят и понеже оня ден си купих подобна ризка, реших да си го взема. Доста е изпипан, струва 79 лв. и продавачката твърди, че е оригинален - има голяма метална емблема с надпис "Виктория Бекъм" /не на български, разбира се  Wink/.  Я, сега ме светнете има ли такова чудо и къде мога да видя дрешки с тази марка! Мнооого благодаря! Пак!

# 1
  • Мнения: 472
Има такава марка ,но цените на джинсите са о/ло 400евро(предполагам,че на панталоните няма да са много по различни).В момента в Турция е много разпространена тази марка цените са о/ло 20-25$(но не са от оригиналните).
Носи си го със здраве,много често "ментетата" са по-качествени от "оригиналите". Grinning

# 2
  • Мнения: 1 180
Аз още не съм го купила въпросния панталон, но е много хубав и в понеделник ще го платя. Мисълта ми беше, ако има някакъв сайт, да хвърля едно око...

# 3
  • Мнения: 13 512
В Лондон съм виждала в Харод'с  Rock&Republic jeans ,която е марка на Викториа Бекъм,но не съм виждала VB jeans

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Миналата седмица видях суитчъри с тази марка на цена от 14 лв.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 13 512
Миналата седмица видях суитчъри с тази марка на цена от 14 лв.  Mr. Green
Еее,вече думи нямам...хахаха...дънките  бяха по 200 паунда= 600 лева!

# 6
  • Мнения: 1 813
И аз си взех дънки за 79лв уж на Виктория Бекъм,но не заради "това,че са нейни"  Laughing , а просто ми хареса модела.

# 7
  • Мнения: 1 180
На мен също много ми хареса модела, затова ще ми е интересно да разгледам и други неща от тази марка!

 
Миналата седмица видях суитчъри с тази марка на цена от 14 лв.  Mr. Green
- а ей това направо ме разби!!!

# 8
  • Мнения: 6 167
божкеее и тази ли има колекция  Shocked

# 9
  • София
  • Мнения: 1 210
А къде в София има дрехи от колекцията и?

# 10
  • Мнения: 1 180
Аз попаднах на един-единствен панталон в квартално магазинче, нямаше нищо друго с тази марка.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Миналата седмица видях суитчъри с тази марка на цена от 14 лв.  Mr. Green
Еее,вече думи нямам...хахаха...дънките  бяха по 200 паунда= 600 лева!


Даже бяха със същата коронка на гърба!  Wink

# 12
  • Мнения: 1 813
Те и моите дънки имат коронка ама даже не си и въобразявам,че са от нейната колекция  Joy

# 13
  • Мнения: 76
Да, и аз съм виждала дънки в Лондон! Наистина бяха хубави модели, но цените им бяха между 200 и 300 паунда. Но дори и ментета- щом ти харесват- давай!

# 14
  • Мнения: 619
божкеее и тази ли има колекция  Shocked


май много съм изостанала,и аз чувам за първи път .

Общи условия

Активация на акаунт