Иzлеzе zа малко, а си дойд в 5, как да рагирам?

  • 4 504
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
Имам следният проблем, мъжът ми иzлеzе сноб6ти с колеги за малко, както той се иzраzи.Каzа ми "хапвам не6то, пия една бира и се прибирам".В 10 4аса му се обадих 4е си лягам,и той със вси4ката си наглост ми казва "като си zатръгвам 6те ти се обадя да доиде6 да ме вzеме6, 4е ве4е съм пил" Twisted EvilКаzах му 4е няма да стане, да оставя детето само и да ходя по ни6тите сама пе6а, да се прибира както си иска и си легнах.В два се събуждам, него о6те го няма, звъннах му и той ми казва, ами то о6те никой не си е тръгнал и аз не мога да си тръгна пръв. ShockedА ми бе6е обе6ал 4е сутринта той 6те стане да нахрани бебата за да мога аз един ден да се наспя.Пак съм заспала и се събуждам към 4 него о6те го няма никакъв.не посмях да звъня пове4е, и 4човекът пиян ,не мат ама доволно цъфна в 5 и не6то.Ни6то не каzах и сега се 4чудя като се събуди какво да му кажа.Нормално е да му се ходи но и на мен ми се иzлиzа съ6то ама няма как,тук няма кой да ни гледа детето.Дайте съвет как да реагирам,искам да му стане ясно 4е не желая това да се повтаря.

# 1
  • Мнения: 5 577
Абсолютно му го връщаш, следващата седмица излизаш ти. И се прибираш по светло.

Успех!

# 2
  • Мнения: 695
Прост му кажи как си се почувствала и ,че не е редно ти да си стоиш сама с детето у дома,а той да скитори.Освен това трябва да си държи на думата като каже час,трябва да е час,а не 5 часа,защото освен всичко останало ти създава излишни притеснения

# 3
  • Мнения: 513
 Thinking Ако е за първи път, а не е вече система няма нужда да реагираш бурно, само спри за 1-2 дена да му говориш, а на въпроса защо не говориш му кажи той сам да помисли и да си отговори и виж какъв ще бъде неговия отговор и чак тогава допълни, че не само на него му се излиза, а и още повече като е дал обещание , че трябва да си го изпълнява. А ако това започне да се повтаря тогава вече го считай за проблем.

# 4
  • Мнения: 3 611
Ситуацията ти ми е до болка поzната.  Confused Отначало се сърдех, след това говорех, след това мълчах, после виках, кряках, (даже веднъж спа половин ден на стълбите), zапочнах и аz да иzлиzам... и я докарахме до под кривата круша...
Не мога да те посъветвам нищо  Confused (бг ли е мъжът ти?)

# 5
  • Мнения: 6 167
не реагирай, не дудни нищо!
само ще го поставиш в ситуация да ти се оправдава.
ако е само веднъж - радвай се, че се е забавлявал,
може да е имал нужда от 'глътка свобода' , от необяснения и тн.
потай как е изкарал, какво интересно и тн ( ако не е параноичен да мисли, че го шпионираш).
ако започнат случките да се повтарят и видиш, че просто не те уважава, зачита и тн  - скандал и молба за развод.

# 6
  • Popovo
  • Мнения: 571
Прост му кажи как си се почувствала и ,че не е редно ти да си стоиш сама с детето у дома,а той да скитори.Освен това трябва да си държи на думата като каже час,трябва да е час,а не 5 часа,защото освен всичко останало ти създава излишни притеснения

 Peace

# 7
  • Мнения: 1 546
Ох, ако бях аз, като се знам каква съм щях да му вдигна лют скандал...не, че непременно това е най-доброто решение, но...аз съм такава.  Embarassed И сигурно щях да не му говоря поне 2 дни.

# 8
  • Мнения: 3 576
Ами аз бих заключила вратата още в 2ч щом не се е прибрал! #Cussing out
Да спи там откъдето си е дошъл!!! #2gunfire #2gunfire

Извинявай, ама си плаче за голям скандал, особено щом е поел ангажимент към детето.
Много е гот така - жената вкъщи гледа децата, а мъжа си кара кефа по баровете...... #Cussing out

# 9
  • Мнения: 9 091
Със скандал не става, със сърдене също. Казвам го от опит.
Най-добре му кажи право куме в очи, кажи му какво мислиш и че не ти е приятно, че ти е обидно и т.н. Съвсем откровенно. Сигурна съм, че просто му се е искало да се измъкне от стреса и да пийне с приятели. Повечето мъже така процедират. Добре е да измислите вариант, в който и двамата да излизате заедно и да разполагате със свободно време. Ти си уморена от гледането на беба, той от работата. Не е лесно да се вадят пари все пак, така че разбери го и него Simple Smile

# 10
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Пак съм заспала и се събуждам към 4 него о6те го няма никакъв.не посмях да звъня пове4е....

Еи тая работа не я разбрах. Как така не смееш да му звъннеш? Моя ако ми спретне такъв номер ще му звъня през 5 минути и накрая ще пусна бебето да му плаче по телефона. И се е случвало да звъня. Ако е нещо на фирмен купон, примерно за рожден ден на шефа, да остане до края ама да ми каже че ще пие една бира с колеги и да ми хайманува цяла нощ не давам. Звъня, пращам смс, викам по телефона, сърдя се после цял ден, а най-обичам като е махмурлия да оставя малкия да му врещи на главата и да ида на пазар.

# 11
  • Мнения: 397
Щом ти е обещал на сутринта да гледа бебчето - ставаш бебчето като се събуди, събуждаш и него, оставяш ги да се оправят и излизаш навън напр.да пиеш кафе! Все пак и ти си човек и имаш нужда от глътка въздух!?!
Но едно нещо не можах да разбера:
В 10 4аса му се обадих 4е си лягам,и той със вси4ката си наглост ми казва "като си zатръгвам 6те ти се обадя да доиде6 да ме вzеме6, 4е ве4е съм пил" Twisted EvilКаzах му 4е няма да стане, да оставя детето само и да ходя по ни6тите сама пе6а
Как ще иска това от теб при положение, че няма кой да гледа детето!?!? newsm12

# 12
  • Мнения: 2 211
Ох, как те разбирам и ти съчувствам, но със скандал няма да стане. По - добре пипай с кадифената ръкавица. Спокойно му кажи как си се почувствала и че не желаеш случката да се повтаря. Опитай да намериш почасова детегледачка /някоя студентка/ и поне веднъж седмично излизайте.

# 13
  • Мнения: 127
 Laughing Laughing Laughing
Нали си е дошъл---на една позната мъжа и отиде да си купи цигари преди 20 год и още го няма Laughing
И да му дигаш скандали и да му не вдигаш--ще има и следващ път.Мъжете са такива.

# 14
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 180
...И се е случвало да звъня. Ако е нещо на фирмен купон, примерно за рожден ден на шефа, да остане до края ама да ми каже че ще пие една бира с колеги и да ми хайманува цяла нощ не давам. Звъня, пращам смс, викам по телефона, сърдя се после цял ден, а най-обичам като е махмурлия да оставя малкия да му врещи на главата и да ида на пазар.
Така процедирам и аз. Не се е налагало често, но 3-4 пъти и все се будя към 2 часа. Последния път само му звъннах, изчаках да вдигне и затворих. До половин час беше в къщи. Нищо не му казах на другия ден (от предните пъти той си знаеше Wink), но повече не се е повтаряло Peace Влиза им акъл в главата, когато поискат Mr. Green

# 15
  • Мнения: 765
Laughing Laughing Laughing
Нали си е дошъл---на една позната мъжа и отиде да си купи цигари преди 20 год и още го няма Laughing
И да му дигаш скандали и да му не вдигаш--ще има и следващ път.Мъжете са такива.
Не са такива . Безотговорните мъже са такива. Случвало ми се е и реагирам винаги различно , според настроението ми и ситуацията , но винаги реагирам . Като има нужда да излезе за цяла нощ , да "взима глътка въздух" или да се забавлява да си каже , без да те лъже . Факта че не си посмяла да му звъннеш говори , че си спокоен човек и не заслужаваш това отношение , все ще намерите съгласие - защо му е било  да обещава нещо , което мен ако питаш още в 10 вечерта е знаел , че няма как да стане. Просто му кажи , че няма право да те разиграва цяла нощ и че си разчитала на него за сутринта .

# 16
  • Мнения: 385
Щом ти е обещал на сутринта да гледа бебчето - ставаш бебчето като се събуди, събуждаш и него, оставяш ги да се оправят и излизаш навън напр.да пиеш кафе! Все пак и ти си човек и имаш нужда от глътка въздух!?!
Нямам нищо против като излиза да закъснява. Така и така му се случва рядко. Но щом е казал, че е първа смяна на другия ден, си я поема! Ако ще да е махмурлия и да е спал 1 час, си поема детето щом е обещал. Вече ако не го направи, ще реагирам и то доста шумно Simple Smile

# 17
  • Мнения: 663
Ситуацията ти ми е до болка поzната.  Confused Отначало се сърдех, след това говорех, след това мълчах, после виках, кряках, (даже веднъж спа половин ден на стълбите), zапочнах и аz да иzлиzам... и я докарахме до под кривата круша...
Не мога да те посъветвам нищо  Confused (бг ли е мъжът ти?)
Ха , все едно аз съм го писала, само без това със стълбите, аз все ставам да отворя, че ме е срам от съседите. Mr. Greenи не излизам, защото няма кой да гледа детето.Нямам идея какво трябва да се направи, за да спре(ако почне да става системно), аз вече започнах да се примирявам и не съм щастлива от този факт.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
АКо не е системно не виждам къв е проблема,излезнал е с приятели хапнал,пийнал,всички са на маса и той неиска да си тръгва пръв,както повечето мъже.И моя се е прибирал в 5-6 сутринта,нищо не съм му казвала,камо ли да дигам скандали,той като изтрезнее и стане,сам си разказва кво що.Неприятно е когато ти си стоиш вкъщи и си гледаш бебето,а мъжа ти излезе на кръчма например,но така е,да се бяхме родили мъже,щеше да е друго яче. Flutter

# 19
  • Мнения: 13 512
ако започнат случките да се повтарят и видиш, че просто не те уважава, зачита и тн  - скандал и молба за развод.
Еее,кефиш ме! Така ами! И му оставяш детето и си тръгваш!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 951
Абсолютно му го връщаш, следващата седмица излизаш ти. И се прибираш по светло.

Успех!
Така мисля и  АЗ!

# 21
  • Мнения: 9 091
Ехехе, почнахте да правите от мухата слон Laughing

# 22
  • Мнения: 2 211
Ехехе, почнахте да правите от мухата слон Laughing
Ами да, увлякохте се малко!

# 23
  • Мнения: 4 151
Не мога да дам никакъв съвет. Само имай предвид, че ако е пийнал и не е спал цяла нощ може и да не чуе детето ако му се разреве на главата. Затова не рискувай да му оставиш детето и да излезнеш.

# 24
  • Мнения: 13 512
Сетих се за един познат ,който навремето излезе да хвърля боклука и се върна след 1 месец от Унгария с кола! Joy Joyтака,че....не си го слагай толкова на сърцето Cry

Последна редакция: нд, 01 окт 2006, 22:57 от monda

# 25
  • Мнения: 295
Трябва да си поприказвате сега, а не да чакаш това да се превърне в система. По-добре овреме му кажи как си се почувствала, как те е наранил, няма нужда да вдигаш скандали. един спокоен разговор навреме е за предпочитане, отколкото принципа "да си го върна", защото може да се окаже, че после на себе си го връщаш. Кажи м, че ако иска да закаснява, нека поне те предупреждава, след като има телефон - тогава няма да го поставяш в неловките за него ситуации на мъж под чехъл. обясни му, че ти също имаш нужда да се разведриш от време на време, а ако му е трудно да разбере, попитай го как той би се чувствал, ако ти излезеш, обещаеш ме да се върнеш след час, а си идваш в 5 сутринта. Само не му казвай, че е постъпил безотговорно (макар това да е самата истина), защото буря ще предизвикаш. Струва ми се, че спокойно и ясно можете да си обясните нещата.

# 26
  • Мнения: 215
Много е неприятно и дразнещо, но наистина погледнато от страни не е истински проблем.
И на мен ми се е случвало и подивявам, особено като ми каже, "точно чакам таксито" и си дойде след още 2-3 часа, но е съвсем човешко.

от друга страна, когато аз съм навън и ми е приятно (и не се случва п-често от 2 пъти в годината), полудявам да ми звъни по телефона и да пита, кога ще си дойда. наистина в приятна компания времето лети.

посърди се, но не прекалявай и когато ти се отдаде възможност ти да покупонясваш, му го напомни Peaceни.

# 27
  • Мнения: 157
Ееее, стига де!Голяма работа , че не се е прибрал една нощ.Не се впрягай за нищо.Не е проблем изобщо.Радвай се , че е разпуснал човека...Моя как има нужда да изпусне парата,аз все му викам отивай някъде,ама той не иска и не иска Rolling Eyes
  Не виждам проблема тук.Наистина  newsm78

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На мен редовно ми се случва това.......мъжа ми има предимство, че не е вързан за детето и може да си позволява такива неща.....в началото малко се ядосвах, защото аз не мога да отида......но сега му се радвам.....нека се весели човека, да не е пенсионер, че да се прибира в десет

# 29
  • София
  • Мнения: 6 796
Чак се чудя на някой мнения...мъжа можел, ние сме били вързани за децата?  Shocked Че това дете да не е само мое?  Shocked Колкото аз съм вързана, толкова и той. Никога не е излизал сам вечер, за протокола аз съм излизала - на форумските срещи. Никога не бих го спряла да излезе, но както на мене ми е съвестно аз да хукна по дискотеки, а той да седи вкъщи с детето, така и на него - предполагам де. И ако ми спретне такъв точно номер, ще има невероятен скандал вкъщи. За това, че ме е излъгал, че само ще хапне и ще изпие една бира, не за друго.

# 30
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Klemy, защо се чудиш.......Още преди да се реша да имам дете си бях на ясно, че идва краят на купоните.....напиване до безсъзнание , напушвания........нецензурните песни по купоните...и още сто неща.........сега имам дете........и без това наближава краят и на татковите купони........

# 31
  • София
  • Мнения: 6 796
Ами чудя се, защото детето е еднакво и на двамата. Не е на майката повече, отколкото на бащата, та тя да е вързана, а той не свободен да си прави, каквото иска.

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 10:57 от Klemy

# 32
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ми аз не си се представям да отида да се напуша като гъз, да се напия  и после да пея "Гъз, гъз, рунтав гъз, тясна фютка, уй чевръст", а мъжа ми да спи вкъщи при детето или да си четат приказки......защото са ни такива купоните........... Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 6 796
Е...тогава не знам. Нашите купони никога не са били такива. А пък аз лично никога не съм се напушвала, така че, не знам в този случай.

# 34
  • Мнения: 3 334
Абсолютно му го връщаш, следващата седмица излизаш ти. И се прибираш по светло.

Успех!

по същия начин бих постъпила и аз,а и не му давай да спинка,докато ти се грижиш за бебока WinkПусни прахосмукачка,затварай вратите по-силно или нещо от сорта,но не показвай,че те е яд............

# 35
  • Мнения: 3 334
Сетих се за един познат ,който навремето излезе да хвърля боклука и се върна след 1 месец от Унгария с кола! Joy Joyтака,че....не си го слагай толкова на сърцето Cry
hahaha Joy hahaha

# 36
  • Мнения: 6 167
Аз , като Креми .. съгласна съм Peace
Жената не е вързана за детето, двамата са!

Освен това, по това, което чета такива неща се случват сравнително често,
тоест, казва, че излиза и се връща не е ясно кога...и порядъчно почерпени...

Според мен е нормално , като излиза да каже " Излизам еди къде си, ще се върна еди кога си, ако закъснея ще се обадя".  Ако го е срам от другите да се 'обяснява' на жена си - да влезе в 00 и да пусне един СМС, да не го гледат.

Винаги, винаги има начин да уважиш и да бъдеш отговорен, стига да имаш елементарно възпитание.

# 37
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Според мен трябва да реагираш, за да не му стане навик!
Детето е и на двама Ви, да не ти излиза с такива номера - то никой не си е тръгнал  #Cussing out , ако ще ми се съобразява с хорта - да ходи да живее у тях!!!!  #2gunfire

# 38
  • Мнения: 3 268
Не прави скандали,бъди добра и разбрана.Кажи му,че ти е било мъчно и не ти е приятно това да се повтаря.Какво толкова е направил,веселил се с приятели,и той е човек.Друг път ти ще излезеш и ще се веселиш.Просто НИЩО не е станало,кви са тия глупости за заключване на вратата ShockedТежко им на тия мъже с такива съпруги Tired

# 39
  • София
  • Мнения: 726
Аз не бих правила драма от такава ситуация. Ами и той е човек, и той има нужда за поизлезе. Като излезе не го притеснявам, не му звъня - има глава на раменете - да я ползва.
Бих побесняла ако аз изляза и той ми звъни да ме притеснява (затова и никога не си го позволява).

Човек има нужда от малко лично пространство  bouquet!

# 40
  • София
  • Мнения: 6 999
Ако е единичен случай - не виждам проблем. Какво пък толкова е станало? Все пак той не е затворник.

Бившия ми мъж също направи нещо подобно. Излезе с приятел и се прибра сутринта. Лошото беше, че му е паднала батерията и когато се събудих към 4 и го нямаше и тел. му не отговаряше... Само в 12 ми беше пратил смс, че ме обича  hahaha и толкоз. Звънях в КАТ и Пирогов. Като се прибра по светло му казах колко се бях притеснила и той ми се извини. Нито му стана система, нито се повтори, нито го оставих по тази причина.  Mr. Green

Виж аз бих му дала бебето да си го храни сутринта, щом така е обещал. Ето това е важното... ако ще и до 8 сутринта да пие, но за храненето на детето да е там - както сте се разбрали.

Един мой приятел и жена му правеха нещо подобно. Той трябваше да храни бебето в събота през ноща, а той пие с едно мое гадже. Но... на всеки 3 часа, става, отива си дома, прави мляко, храни бебе и пак обратно, за да се наспи жена му  baby_neutral

# 41
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650


Виж аз бих му дала бебето да си го храни сутринта, щом така е обещал. Ето това е важното... ако ще и до 8 сутринта да пие, но за храненето на детето да е там - както сте се разбрали.



И  да му смърди на алкохол и цигари  Sick

# 42
  • Мнения: 1 080
аз си мисля ,че с времето нещата се променят .Моя наскоро разбра ,че има деца . Sunglasses

# 43
  • Мнения: 2 274
   Хе, хе! Ти поне си имала телефон за да му звъннеш и си знаела, че няма нищо притеснително!
  Моят мъж така една вечер не се прибра когато малкия беше бебе! Понякога се беше случвало като закъснее и няма автобуси да се прибира пеша от 7-ми километър на Цариградско до Студ. град! Да но тази вечер закъснял, после се заплеснал по някаква игра на компа и понеже мобифоните през 99-та година бяха лукс, аз нямаше как да знам, че е на работа и е добре! На сутринта му звъннах в офиса / бяха с централа и в 18ч като си тръгне девойката, няма кой да те свърже /, а като се прибра вечерта бях супер щастлива, че е добре и нищо лошо не се е случило! Е, не мина без сериозен разговор за това колко съм се разтревожила и притеснила! Повече не се случи да ми се прибере на сутринта!
   Иначе сега като излиза с приятели  ми се обажда, че ще закъснее и директно ми казва да не го чакам! Ама мен сън не ме лови докато не си го видя в къщи  Mr. Green!
   В твоя случай освен да проведете един спокоен, сериозен разговор като му мине махмурлука, друго не виждам какво можеш да направиш!  Peace

# 44
  • Мнения: 463
bebence, може да звуча цинично, ама всичко е въпрос на дресировка. просто трябва да го научиш, че такива номера няма да минават. а дали с хитрости и увъртания, дали с откровен скандал - това ти си прецени, щото ти си познаваш най-добре мъжа и знаеш как да го научиш на добро поведение.

# 45
  • София
  • Мнения: 2 844
Тежко им на тия мъже с такива съпруги Tired

Аз пък бих казала тежко им на тия жени с такива съпрузи!

Няма да цитирам всички мнения, с които съм съгласна и с които не съм. С две думи - ако не реагираш, ще му стане навик. Ти си прецени дали да е скандал, сръдня или разговор, зависи от темперамента ви и от семейните ви навици. Но непременно трябва да реагираш!

На някои прекалено либерални жени бих казала, че са унизителни за пола ни изказвания от рода - "мъжете са си такива".

# 46
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен трябва да се договорите двамата - кой когато иска да излезне - ок, не сме скачени съдове, ама има телефони за тая работа. Откровено казано аз за такова нещо бих се разлютила сериозно. Не за друго, а защото съм много страхлива - все си мисля лоши неща. Мъж ми си ме знае и не си позволява да ме докарва до нервни кризи. Един телефон и нещата са уредени - какво сложно има?

# 47
  • София
  • Мнения: 2 901
Извинявайте за скептичността, но ако е можело с един разговор да се оправят нещата (демек той да разбере от един бъдещ разговор), той принципно е нямало да направи такова нещо. И това, че мъжът й се е върнал чак тогава, при поето обещание за сутрешна смяна, не се е обадил нито един път след поредните си обещания - след малко, всеки момент и т.н означава, че на него му е дремело и за дежурството му сутринта, и за детето му и за нея. Да не казвам, че май е бил забравил, че има дете - да я кара да ходи да го взема  #Crazy

И на такъв можете ли да гласувате доверие, че като го оставите сам с детето, всичко ще е наред, а няма да го боли глава, да му е зле, да е недоспал и прочие и да вземе да недогледа детето.

От опит с предишни мога да кажа - нито разбират от разговори, нито от пасуване. За скандали не знам, но кой нормален мъж би се хванал да угажда на скандалджийка - по-скоро следващия път пак ще е приятно разсеян и ще си прекара добре. Ще продължат да си правят същото докато нещо в живота им не промени нещата така, че да осъзнаят, какво са имали и вече го нямат!

# 48
  • Мнения: 1 559
Ми аз не си се представям да отида да се напуша като гъз, да се напия  и после да пея "Гъз, гъз, рунтав гъз, тясна фютка, уй чевръст", а мъжа ми да спи вкъщи при детето или да си четат приказки......защото са ни такива купоните........... Rolling Eyes

Егати селянията,sorry Sick #Crazy
А колкото до темата,поговори с него и му кажи,че не ти е приятно....и да не се повтаря. Peace

# 49
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ми аз не си се представям да отида да се напуша като гъз, да се напия  и после да пея "Гъз, гъз, рунтав гъз, тясна фютка, уй чевръст", а мъжа ми да спи вкъщи при детето или да си четат приказки......защото са ни такива купоните........... Rolling Eyes

Егати селянията,sorry Sick #Crazy


Абсолютна......голямо изпростяване...... Wink

# 50
  • Мнения: 2 673
   Не може да замълчиш, защото има вероятност да приеме среднощните си излизания за норма. НЕ бива и да правиш скандал. С уравновесен тон \доколкото някои от нас могат\ кажи, че това не ти е приятно да се повтаря. Ако се повтори - мисля, че нещата не са наред....И има нужда да се прибере при мама, за да си почине малко от теб и бебето.\.след като има нужда от свобода\

# 51
  • Мнения: 924
Аз бих му казала, че не е момента да излиза с приятели, че е недопустимо да се прибира в 5ч пиян, особено след "излизам за една бира" и след като е обещал да храни бебето. Ако стане да го храни бих му казала, че няма да позволя да го направи в това състояние. Да мълчиш с дни и да крещиш едва ли е много резултатно. Но с бебче именно той е този, който следва да си тръгне първи и най-добре му дай да разбере, че няма да търпиш това и че и на теб ти се излиза. Детето е общо и правилата и ограниченията важат и за двамата!!!

# 52
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ми аз не си се представям да отида да се напуша като гъз, да се напия  и после да пея "Гъз, гъз, рунтав гъз, тясна фютка, уй чевръст", а мъжа ми да спи вкъщи при детето или да си четат приказки......защото са ни такива купоните........... Rolling Eyes

Егати селянията,sorry Sick #Crazy


Абсолютна......голямо изпростяване...... Wink


Искам само да добавя, че тези песни не са чак такава селяния....просташки са, няма спор, но и са много смехотворни..........общо взето настава голям смях с тях........всъщност са на "Черно фередже"....и са много "по - леки" от някои албуми на Хиподил, примерно...... Hug..........и винаги се запяват преди падането под масата........на последната отсечка

# 53
  • Мнения: 260
Кажи му да дойде до Залцбург, да пием по една бира.  cheers

# 54
  • Мнения: 5 317
Ох, ако бях аз, като се знам каква съм щях да му вдигна лют скандал...не, че непременно това е най-доброто решение, но...аз съм такава.  Embarassed И сигурно щях да не му говоря поне 2 дни.
Аз съм същата.

# 55
  • София
  • Мнения: 18 679

Искам само да добавя, че тези песни не са чак такава селяния....просташки са, няма спор, но и са много смехотворни..........
....и винаги се запяват преди падането под масата........на последната отсечка
Хахаха, който не ги е пял/слушал, само той не знае JoyЕдна приятелка си изгони съквартирантката с Черно фередже. Въртеше им песничките нон стоп две седмици и онази се изнесе от  ужас hahaha hahaha hahaha
 Aбе с тебе май сме били в една компания в студентските години Drunk
Сори за офф-а Blush

# 56
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Оспамихме темата тука с тези песни........аз си мислех, че всички са ги слушали и затова се изпуснах да напиша куплет.......но ако знаех, че ще предизвикам потрес и възмущение, нямаше да го направя....... "Черно фередже" са си много известни все пак........ Mr. Green

# 57
  • Мнения: X
може да е имал нужда от 'глътка свобода'
Аман от тая свобода бе.
Хич не виждам кой го е вързал.
Който иска свобода , да се размята и да си пилее живота по запивки и да си го вре - не се жени и не прави деца.
Да излезе - ок. Но да каже - ще се прибера сутринта, отиваме да се надпиваме.  Laughing

# 58
  • Мнения: 1 047
Със скандал не става, със сърдене също. Казвам го от опит.
Най-добре му кажи право куме в очи, кажи му какво мислиш и че не ти е приятно, че ти е обидно и т.н. Съвсем откровенно. Сигурна съм, че просто му се е искало да се измъкне от стреса и да пийне с приятели. Повечето мъже така процедират. Добре е да измислите вариант, в който и двамата да излизате заедно и да разполагате със свободно време. Ти си уморена от гледането на беба, той от работата. Не е лесно да се вадят пари все пак, така че разбери го и него Simple Smile
PeaceПодкрепям не защото съм мъж,а защото смятам,че това е правилния подход.
Лично на мен ми се случи абсолютно същото.Цял ден не се чувствах добре.След обяд ми се обади един много голям мой приятел,че идва в София за една вечер.Идва много рядко и трябваше да се видим.Казах на жена си това,което мислех:Излизам за малко само да се видим,защото не ми е добре.Така се развиха нещата,че от ресторанта отидохме на дискотека,а после за по едно на бар.Прибрах се в 5 часа,а в 6 трябваше да ставам за работа.
Не ми стана по-добре и после,но понякога планираш едно,а се случва друго. Embarassed

# 59
  • Мнения: 222
Моми4ета благодаря ви zа отговорите  bouquet, не6тата се иzясниха , сърдих се 1 ден, той се иzвинява и оправдава с колегите му, 4е той досега винаги пръв си е тръгвал и те му вzели клю4овете, zа да не може да иz4еzне пак.После станало весело пили по няколко и ве4е не му се тръгвало Mr. GreenОбе6та ми 4е беz мен пове4е никога и 4е от сега всяка неделя той 6те става да храни бебата. Mr. Green
Да си намеря кой да гледа детенце тук е доста трудно, а пък и да иzляzа , трябва да съм сама, живем в 20 000 хил град4е, няма много българи, вси4ки са семейни и ба4кат яко, никой не иска да иzлиzа, а zа австрийките с тях трябва да с уговоря месец преди това, zа6тото те немогат така спонтано, zвънкам и тя каzва ами готово иzлиzаме.

# 60
  • Мнения: 9 091
Борко,  Peace Точно това, което си написал, онагледява думите ми, това имах предвид и аз Simple Smile

Бебенце, радвам се че сте изяснили нещата, сигурна съм че всичко ще е ок Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 2 901
Борко, дали пък не ти хрумна да звъннеш, за да осветлиш и половинката ти за промяната в плановете? Защо чакате някой да се досеща, да не се притеснява, да му е все едно - как пък вие не се притеснявате, че имате ангажимент, а все някой трябва ад ви го напомня?

# 62
  • Мнения: 9 091
дали пък не ти хрумна да звъннеш, за да осветлиш и половинката ти за промяната в плановете?

Ей това е единственият кофти момент в ситуацията и това е неприятното за жената Confused

# 63
  • Мнения: 1 047
Борко, дали пък не ти хрумна да звъннеш, за да осветлиш и половинката ти за промяната в плановете? Защо чакате някой да се досеща, да не се притеснява, да му е все едно - как пък вие не се притеснявате, че имате ангажимент, а все някой трябва ад ви го напомня?
Разказах ситуацията с няколко думи. За да не Ви отегчавами не съм детайлизирал.Ние си се чухме с нея няколко пъти дори,но като стана много късно/рано (след полунощ) не исках да я будя,ако е заспала.А никой не правеше планове.Решавахме всичко на момента.

bebence,радвам се,че сте изяснили.    bouquet
Не прейгравайте! Naughty 
Връзката се крепи на компромиси. bowuu

# 64
  • Мнения: 3 268
Моми4ета благодаря ви zа отговорите  bouquet, не6тата се иzясниха , сърдих се 1 ден, той се иzвинява и оправдава с колегите му, 4е той досега винаги пръв си е тръгвал и те му вzели клю4овете, zа да не може да иz4еzне пак.После станало весело пили по няколко и ве4е не му се тръгвало Mr. GreenОбе6та ми 4е беz мен пове4е никога и 4е от сега всяка неделя той 6те става да храни бебата. Mr. Green
Да си намеря кой да гледа детенце тук е доста трудно, а пък и да иzляzа , трябва да съм сама, живем в 20 000 хил град4е, няма много българи, вси4ки са семейни и ба4кат яко, никой не иска да иzлиzа, а zа австрийките с тях трябва да с уговоря месец преди това, zа6тото те немогат така спонтано, zвънкам и тя каzва ами готово иzлиzаме.

Видя ли,че момчето ти си е добричко и няма защо толкова да се ядосваш!И аз това исках да ти кажа,а не като някои "еманципирани" мами,дето очите на мъжете си ще извадят за едно закъснение.Вече ако вземе да се повтаря bash

# 65
  • Мнения: 8 917
Браво, че сте се разбрали и всичко е в "норми" Mr. Green Peace

# 66
  • Мнения: 6 164
Случва се, нали не е системно. Ти му дай да разбере, че не ти е станало приятно и да не се повтарят подобни "изненади", а да предупреждава следващия път и като каже да си държи на думата. И, че следващият път няма да му се размине вече.Twisted Evil
------------------------------------------

Ама вие сте се разбрали Blush нали не чета много... Радвам се! Hug

Последна редакция: ср, 04 окт 2006, 16:29 от Misty

# 67
  • Мнения: 127
Имаш вече 1000 съвета--можеш да ги ползваш при нужда Grinning
И аз съм се ядосвала като бях млада--да ми се чуди човек на акъла що съм го правила.Само съм си докарала някоя бръчка в повече.Сега като закъснее (което вече се случва рядко)просто заспивам.При мен е проблем ако ме събуди без да иска---способна съм да му счупя нещо.Затова гледа да си лягаме двамата щото вече ми познава характера.
Не бих му звъняла--обидно е.Излиза с глава на раменете си--да мисли кво прави.
Не бих позволила и той да ми звъни да се прибирам(правим си доста често женски купони)
Не бих оставила бебето да го храни ако се е прибрал сутринта и не е спал newsm78

Общи условия

Активация на акаунт