Какво действа разхлабващо???

  • 2 783
  • 35
  •   1
Отговори
Моят мъник е почти на 5 месеца и никакво пюре и сокче не може да го накара да се изхожда всеки ден и без помоща на термометър.Какво да му давам?????

# 1
  • Мнения: 4 582
дай повече информация
аз съм на тази вълна откакто се е родил
какво му е менюто ?грамаж?как е апетита?какво мляко пие?
какви са му изпражненията?
колко дни можеш да го изчакаш?
корема подува ли се ?
газове има ли?
това с термометъра е страшна работа , няма отучване после

http://www.zadecata.com/vkuhniata/Zdr_diet_hranene/Zapichashti_r … bvashti_hrani.htm   това за храните

# 2
  • Мнения: 4 582
а и още откога е така?
спонтанно кога се изхожда?
ходили ли сте на гастроентеролог?
пил ли е нещо дуфалак например?

# 3
Газове си има ама не много, коремчето не се подува, а за лекар не съм мислила.

# 4
  • Мнения: 4 582
отговори на другите въпроси

# 5
  • Мнения: 7 803
и ако не се изходи един ден какво става? боли ли го? мъчи ли се детето? или ти си решила, че трябва да ходи всеки ден  Rolling Eyes
ако ползваш термометъра всеки ден скоро няма да има начин да се изходи само  Peace

# 6
  • Мнения: 7 640
и ако не се изходи един ден какво става? боли ли го? мъчи ли се детето? или ти си решила, че трябва да ходи всеки ден  Rolling Eyes
ако ползваш термометъра всеки ден скоро няма да има начин да се изходи само  Peace

абсолютно, има хора, които не се изхождат всеки ден, давай му повече супички и целулоза

# 7
Не го боли, но понякога и 3 дни не се напъва да се изходи.За супи ни е още рано.

# 8
  • Мнения: 7 803
ами до 5-6 дни не се води запек, а и твоята супер помощ с термометъра го кара да чака външна помощ за да се изходи. остави го детето на мира и ще се оправи. и възрастните не всички ходят всеки ден. давай му повече течности и храни, които разхлабват и спри термометъра

# 9
  • София
  • Мнения: 2 160
Незнам дали си въвеля плодовете , ако си: Давай сокче от круша(пресен). При нас има страхотен ефект..
 newsm74

# 10
  • Мнения: 514
Не мога да разбера какъв е този метод,щом не се изходи детето един ден и веднага термометър в дупето?! Rolling Eyes
Повече течности,избягвай запичащите неща и престани с термометъра Peace.

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 02:33 от Лисана

# 11
  • Мнения: 27 524
Прекрати с термометъра, това е напълно излишна и вредна манипулация  Peace

Какво друго даваш за ядене? Само на АМ ли е? С какво го храниш по принцип? Може би даваш запичащи храна? Махни временно една мерителна лъжица от млякото му, давай вода да пие. Пюре от тиква действа добре, давай пресни круши. Изчакай няколко дни и нещата ще се нормализират.

# 12
  • Мнения: 2 849
Виктор беше в началото така .Не съм помагала с термометър Stop(бяхме на АМ Фризовом -много му помагаше ) .Мисля ,че като започнахме пюрета и сокчета ,нещата се нормализираха .Давай сок от круша или грозде  ,ако сте захранени -пюре от спанак .

# 13
  • Мнения: 308
храни и сокове от круши, сини сливи, грозде, ананас, вода с мед и вода от сварени овесени ядки.

# 14
  • Мнения: 27 524
ананас, вода с мед и вода от сварени овесени ядки.

Твърдо не  Stop
За ананас е рано, за мед още повече, овесени (глутен) след 6-ия месец най-рано  Peace

Общи условия

Активация на акаунт