Доволни ли сте от Лептен ?

  • 806
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Една приятелка ме попита за серията Лептен,дали е ефикасна,за да знае дали да я поръча на дъщеря си.Та ако има такива ,които са я ползвали нека споделят нещичко.Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 7 640
мои близки се подлъгаха и я взеха- пълен боклук- без грам ефект.
Както и май всички стоки, предлагани по този начин.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Имаше подобна тема и никой, който беше писал в нея не написа хубави неща... Naughty

# 3
  • Мнения: 603
PolarFox ,Naty благодаря ви за отговорите  PeaceВ такъв случай темата може да се затваря  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 813
И аз приемам с недоверие всички стоки рекламирани по този начин.

# 5
  • Мнения: 2 161
Рекламата им е толкова отвратителна,че незнам изобщо кой се навива да им купува продуктите.

# 6
  • Мнения: 2 211
Рекламата им е толкова отвратителна,че незнам изобщо кой се навива да им купува продуктите.
Да, направо си е лов на баламурници.

# 7
  • Мнения: 1 284
не струва Peace

# 8
  • Мнения: 5 317
Всичко е реклама.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 618
Аз също си го бях поръчала преди години, когато за пръв път беше излязъл-нямаше никакъв ефект, единствено беше добро почистващо средство за лице, но не повлия върху пъпките!

# 10
  • Русе
  • Мнения: 785
Аз явно съм от изключенията, при които имаше добър ефект..., но пък и нямах кой знае какъв голям проблем - просто по-мазна кожа, склонна към образуване на комедони, мнооого рядко пъпки. При братовчедка ми, обаче, която е тинейджърка и явно проблемът е хормонално обусловен, имаше дори обратен ефект! Sick По-добре да не рискуват, и да не си дават парите на вятъра.

# 11
  • Мнения: 6 889
Рекламата им е толкова отвратителна,че незнам изобщо кой се навива да им купува продуктите.
Именно, с тази реклама дори не съм си и помисляла да го пробвам.

# 12
  • Мнения: 4 473
Хахаха, това е б*си боклука. Дори и да действа, след 10 дни пъпките ще са минали и от самосебе си, така че използването на този продукт е абсолютно безсмислено.

# 13
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Всичко е толкова измислено и изкуствено в тази реклама , че никога няма да си го купя този крем . Тези направо са ми смешни. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт