С какво да го заместя?

  • 819
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте и от мен   bouquet
Бях твърдо решена да си куппувам  фитнес  дом уред но няма да е този месец  Confused
Проблемът е че съм се засилила да пия ел-карнитин а той без спорт не върви...  Rolling Eyes  Разни упражнения за стягане ок, но какво кардио? За скачане на въже нямам място  Embarassed Мислех за тичане на място 30-40мин дали ще свърши работа? 3-4 пъти седмично
Хелп дали е добър заместител?  Praynig

# 1
  • Мнения: 220
в пубертета тичах на място.изморяваш се по-малко,но пък е нещо.а защо да нямаш място за въже?аз и сега си подскачам по 3-4 минутки когато се сетя. аз скачам в хола

# 2
  • Мнения: 221
с редовно тичане и ограничаване на яденето се сваля страшно много
ел-карнитин се пие до 30 мин преди тренировка и после след като свършиш трябва да пиеш много вода-не течности, а вода!!
през ден ти е достатъчно, но трябва да е поне 30 мин
Успех  Peace

# 3
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз имам кростренажор. Ползвах го редовно първите 2-3 месеца докато ми мина мерака и сега само му обирам прахта.

# 4
  • Мнения: 6 167
защо на място? не може ли в парка?

# 5
Ами точно това е че нямам време през седмицата, мога само събота или неделя  Confused
За това ми хрумна да тичам на място  Rolling Eyes То си е нещо средно като скачане на въже и тичане  Crazy  Оф все си мисля че е по-добре от нищо а и поне 1 път седмично ще се опитам да ходя на тае бо пък дано се вталя  Laughing
Мислите ли че тези първобитни усилия имат смисъл или да си лежа на дивана?  Joy   Thinking

# 6
  • Мнения: 899
Тичането на място има много добър ефект, можеш спокойно да го правиш, замествайки уреда.
Успех  Peace

# 7
  • Мнения: 6 167
Ами точно това е че нямам време през седмицата, мога само събота или неделя  Confused
За това ми хрумна да тичам на място  Rolling Eyes То си е нещо средно като скачане на въже и тичане  Crazy  Оф все си мисля че е по-добре от нищо а и поне 1 път седмично ще се опитам да ходя на тае бо пък дано се вталя  Laughing
Мислите ли че тези първобитни усилия имат смисъл или да си лежа на дивана?  Joy   Thinking

всичко има смисъл пред лежането на дивана Peace
където съм в момента.

# 8
  • Мнения: 220
а 500 мг карнитин дали се изразходват с 5 мин скачане на въже? newsm78 защото ако е така и аз ще си взема.или 5 мин въже и много танци?

# 9
  • Мнения: 3 611
Ми аz въртях обръч.  Grinning
Пусках си някакво филмче, zаставах пред ТВто и... хем си гледам, хем си въртя. Страшен ефект имаше, паласките ми почти напълно иzчеzнаха  Peace
(обръчът ми обаче е от теzи тежките, дето са пълни с вода и си трябват сериоzни усилия).

И въженце си бях купила (хм... де ли се е дянало?  newsm78), ама след първите няколко подскока реших, че не ми се ще да се сгромолясам долу при "лудия комшу". И с това се приключи.

Ааа и един уред zа коремни преси имам, и от него имаше ефект, само дето мърzелът ми е мнооо голям  Confused Пък и след първите няколко дена такава мускулна треска ме хваща, че zадълго zабравям zа него...  Rolling Eyes

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
А можеш ли да ми кажеш откъде си си взела такъв обръч с вода? Искам и аз!!! А щом казваш, че  се махат и палазките...на мен май че те са ми най-големият проблем...

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Ми аz въртях обръч.  Grinning
Пусках си някакво филмче, zаставах пред ТВто и... хем си гледам, хем си въртя. Страшен ефект имаше, паласките ми почти напълно иzчеzнаха  Peace
(обръчът ми обаче е от теzи тежките, дето са пълни с вода и си трябват сериоzни усилия).

И въженце си бях купила (хм... де ли се е дянало?  newsm78), ама след първите няколко подскока реших, че не ми се ще да се сгромолясам долу при "лудия комшу". И с това се приключи.

Ааа и един уред zа коремни преси имам, и от него имаше ефект, само дето мърzелът ми е мнооо голям  Confused Пък и след първите няколко дена такава мускулна треска ме хваща, че zадълго zабравям zа него...  Rolling Eyes


За сефте чиждам такъв уред.Къде се продава?
Аз имам кростренажор. Ползвах го редовно първите 2-3 месеца докато ми мина мерака и сега само му обирам прахта.
А не ти ли е хрумвало да го продадеш Laughing Blush

Общи условия

Активация на акаунт