за млиакото

  • 1 121
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Едно не мога да разбера хората посещават форума за да потърсят савет а не упреци за правопис!!! Винаги ли трябва да има някой който трябва да се зака4и за нещо? Оставете коментарите за себе си и пишете по темата.Вие като 4е ли никога не допускате правописни грешки.Моми4ето може да няма опит все още с кирилицата.
Е, ти не знаеш ли че тук има даскалици по български език! Mr. Green
Ако не направят забележка не могат да заспят вечер! ooooh!

Извинявайте, че лъхащата неграмотност ни дразни  ooooh!
Черната Котка и тя може да влезе в темата БисИри в Клюкарника  Laughing Вместо да се потресавате, че някой ви учи на български език, вземете научете нещо ново...няма да навреди.

# 16
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Едно не мога да разбера хората посещават форума за да потърсят савет а не упреци за правопис!!! ...
Е, ти не знаеш ли че тук има даскалици по български език! Mr. Green
Ако не направят забележка не могат да заспят вечер! ooooh!
И какво като има - даскалици  по български, професията им трябва да се уважава, а не да се говори с неприязън за нея.
А ти, ако не се беше обадила, голям пропуск щеше да е.
И аз малко не по темата, но защо винаги трябва да се включиш и да правиш забележки! Thinking
Като нямаш какво да напишеш по дадена тема, просто премини на другата, а не задавай тъпи въпроси!
Като видях заглавието и веднага разбрах, че си се включила със " съвет"! Просто не можа да се сдържиш, нали! Mr. Green
 Марче, мен също ме дразни като някой  пише неправилно, но постоянно да се правят забележки просто не виждам смисъл- от една забележка няма да научите никой да пише правилно!

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 844
И аз малко не по темата, но защо винаги трябва да се включиш и да правиш забележки! Thinking
Като нямаш какво да напишеш по дадена тема, просто премини на другата, а не задавай тъпи въпроси!
Като видях заглавието и веднага разбрах, че си се включила със " съвет"! Просто не можа да се сдържиш, нали! Mr. Green
 

Направила съм забележки точно в 2 теми и ти точно и двата пъти се заяде.
Не мога да се сдържа - да,  дразнещо е и в случая не беше забележка, а въпрос,
 има разлика  Mr. Green.
За ученето на правопис - всичко е въпрос на желание.
Хайде стига толкова и без това след малко модовете ще ни изтрият репликите.

А за статистиката - не съм даскалка  Mr. Green и съм много далеч от тази професия .

# 18
  • Мнения: 46 437
Колкото яде детето, толкова! И хранИ на поискване, не на режим.
Ако има пробем с наддаването, на следващата консултация ще се види.

# 19
  • Мнения: 321
 Щом си наддава няма място за притеснение, да яде толкова колкото иска и когато поиска. Моето бебче на два месеца изядаше между 75 и 100мл.  Peace

# 20
  • Мнения: 19
Здравей и от мен,

Четох в една книжка, че приеманото количество мляко е според килограмите на бебо....
до 2м. - килограмите * 200мл. е дневния прием, т.е. 3кг. * 200мл. = 600мл. / 7 хранения = около 90мл.
Според мен +-20 мл. не е проблем, така че нека си хапва колкото иска. Все пак ако можеш маалкооо да увеличиш, ще е още по-добре.

Надявам се да нямам правописни грешки  Joy

# 21
  • Мнения: 3 042
ох пише си на кутиите дрън дрън обща статистика.
Peace

Никога не съм обръщала внимание на количествата отбелязани на опаковките, защото те винаги са преувеличени.

Давай на бебечето толкова мляко колкото иска. Щом иска 60 мл давай толкова. Няма как да го накараш насила да пие ако не иска. Ако има нужда от повече мляко то ще ти покаже това.

# 22
  • Мнения: 4 392
Давай му , колкото иска. Аз указанията за грамажа ги гледам само ориентировъчно.  Peace

# 23
  • Мнения: 308
не се притеснявай за количеството слес като наддава, ако не наддава тогава се тревожи. за сведение моето момиче през първият месец пиеше около 50гр. и нададе 1,100кг. на годинка пиеше около 150-180гр. а беше доста едричка.

# 24
  • Мнения: 1 029
ох пише си на кутиите дрън дрън обща статистика.
Peace

Никога не съм обръщала внимание на количествата отбелязани на опаковките, защото те винаги са преувеличени.

Давай на бебечето толкова мляко колкото иска. Щом иска 60 мл давай толкова. Няма как да го накараш насила да пие ако не иска. Ако има нужда от повече мляко то ще ти покаже това.

Точно така!  Peace
Моето бебе е на почти 3 месеца (около 5 кг) и яде най-много по 100 мл през 3-4 часа. Днес сутринта например изяде само 50 мл, но аз не я насилвам, важното е че наддава.

# 25
  • Мнения: 2 019
нормално си хапва бебето, не се безпокой  Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт