Съпругът ми е зле

  • 4 787
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 716
Всъщност те са ударили колата и той излязъл, разкрещял се и прасетата го фраснали. Допускам , че изобщо не им трябват телефоните /единият струва 20 лева/, а по-скоро са ги взели за да не звънне на някого докато се измъкнат.

# 61
  • Мнения: 377
Ще измисля нещо,така че и вълкът да е сит и полицията осведомена.

Не ни се връзвай  толкова, ако съпругът ти е чак толкова против няма смисъл да влизате в спорове точно в момента.  ::
Бъди до него, а останалото ще се нареди.  ::

Все пак като попремине малко шока може да си смени мнението, аз лично съм убедена, че дори нищо да не стане ще се чувствате по-добре ако сте уведомили полицията.

# 62
  • Мнения: 2 716
Днес го оперираха. Преди малко. Гледката на треперещите му безкръвни устни сигурно дълго ще ме буди. Що за хора са мъжете? Да си решават проблемите по тоя начин?
От крака му стърчат някакви железа...брррр
Важното е, че операцията мина.

# 63
  • Мнения: 3 861
мама_знае ,  Сега прочетох какво ви се е случило...Ужас, незнам какво да кажа Shocked...Дано съпругът ти се оправи бързо и да не останат трайни последствия Praynig

# 64
  • Мнения: 946
Дано бързо да се оправя  Praynig

# 65
  • Мнения: 6 315
Дано се възстанови бързо и лошото да остане зад гърба ви! Ужасна случка, просто нямам думи! Confused

# 66
  • Мнения: 5 577
Сега виждам темата. Случилото се е просто кошмарно ...аз, аз незнам какво да кажа.
Много сили ви пожелавам.

# 67
  • Мнения: 2 716
Момичетааааа! В петък го изписват newsm44 newsm68 luvbed 1dating newsm74
Сега ще започне да ми трови животеца. Донеси миииииии; отнеси миииии. Да ни е жив и здрав. Благодаря на всички за подкрепата!

# 68
  • Мнения: 398
Сега прочетох темата. Възмутена съм от случилото се, но важното е, че мъжът ти се прибира в къщи при вас. Така ще се възстанови по-бързо с твоя помощ  Wink

# 69
  • Мнения: 1 942
Tо е ясно, че се надявам да се възстанови бързо съпруга ти ... но от цялата случка ми стана драго за нещо  Laughing От какво ли? Отдавна не бях чувала за мъжко държание. Браво! Мъжко момче си си взела, не хленчи а търси решение. Поздрави го от мен    bouquet

# 70
  • Мнения: 1 492
Да ти е жив и здрав. Заслужава си да го поглезиш Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 3 421
 Да се оправи по-бързо!

По въпроса за полицията - и аз не вярвам, че нещо ще се постигне, ако сигнализирате.
Брат ми беше пребит на един 8-ми декември. С приятелката му излизат от заведението и трима го нападат. Ритали са го в главата-беше със счупен нос и челюст. Приятелката му и още едно момиче извикали на помощ бармана, но той като излязъл те избягали. Брат ми беше в болница и повече от 40 дни ядеше със сламка Sad. Лекарите не искаха да му издадът необходимата(т.е. истинската)епикриза без да им се плати. Писаха, че била някаква лека телесна повреда, а трябваше средна(или нещо такова не си спомням). После брат ми подаде в полицията каквото трябваше и преди известно време пристигна решението(не знам дали така се казва), че нападателите не са виновни(въпреки, че имаше и свидетелски показания от приятелкат му, от бармана, от другото момиче). И аз започнах да не вярвам в институцията полиция.

Общи условия

Активация на акаунт