Премахване на цъфтежите на косата

  • 17 181
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 255
Знам за махане на цъфтежа като косата се усуква и опитния фризьор само реже цъфтежа, а другия начин е подрязване на краищата.

ДА  - моята фризьорка така прави, води се не подстригване, а "почистване на краища" ако не се лъжа  newsm78
Салона й е на ул. Хубавка  Joy до кръстовището на Шипченски проход и Коперник - ето линк за ориентир http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=ea2be81b4c24d96d04fb7402aa06a1 … ;id=3268&num= -  ако ти е удобно в този район  Thinking

# 16
  • Мнения: 229
Аз пък съм чувала за един начин  с усукване на кичур и обиране на цъфтежите с бръснарско ножче - някоя приятелка ми беше казала , че й взели 20 лв. Сега и аз имам този проблем - имам много дълга коса, но напоследък започна да цъфти . Не искам да си скъсявам дължината , защото много си харесвам косата и когато имам време се подстригвам буквално косъмче по косъмче сама.

# 17
  • Мнения: 1 104
И аз знам, че това с усукването на кичури горе-долу върши работа. Но няма как да не се отнеме и от дължината на косата.

# 18
  • Мнения: 154
ysykvaneto na  kraishtata,za koeto govorite poprincip ne otnema ot duljinata,maxat se samo nacuftelite kosum4eta po ki4ura.no ne e losho da se su4etae i s edno podriazvane na vrux4eta,kato pak si se zapazva liniata i duljinata,prosto kosata izglejda podobre i se razresva po dobre.

Общи условия

Активация на акаунт