Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Куини, няма такова нещо - да се спотайваме за скайпването! Просто групичката дето някогаш киснехме в мирк чата установихме, че по-ефективно се намираме по Скайп. Всички вие от нашия форум сте добре дошли да си лафим и там Peace Моят скайп акаунт е: grizbella, който иска може да пробва да ме намери така, но се боя че има прекалено много гризки из Скайп пространството и ще ви е трудно Sad По-добре да ми пишете на лични и аз ще ви потърся Simple Smile

Сима... съжалявам  Cry Наистина, всички знаем колко е трудно! Между другото, в някои центрове по стерилитет има психолози - при Стаменов до колкото знам има такъв и може да оказва подкрепа на двойките в трудни моменти.

# 16
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Simma, съжалявам. Почивай пълноценно и събирай сили, хайде после ще си чакаш по-рано коледния подарък!
Peta, Много силно стискам палци и чакам с нетърпение новините утре!
П. С Скайпките да не ме помислите за нахална, но ще ми е приятно да си побъбря с вас. Ей сега пращам на Гризка ЛС Sunglasses и после Flutter Flutter Flutter

# 17
  • Мнения: 264
Simma, напълно те подкрепям в размислите за психоаналитици в клиниките по стерилитет... след последния преглед не мога да спра да плача цяла седмица ( далче съм от мисълта,че само на мен се случва и че само на мен ми е тежко), а довечера имаме годишнина от сватбата - половинката се старае всячески по организацията, а аз не мога да се взема в ръце...  Rolling Eyes Rolling Eyes  Cry

# 18
  • Мнения: 1 419
БАНче, чакаме да знаеш  Flutter

Сима, много съжелявам. Друго освен морална подкрепа не мога да ти предложа. Най-важното е да не губиш вяра  Hug

Ва, и аз се чудех същото за Скайпващите  tooth Ама се чудя, там чат как така става  newsm78 Мислех, че не може повече от двама да си пишат, или се лъжа?  Rolling Eyes

Момиче, успеха с пазара дойде от двата магазина на Босрис (55 и 69), както и на Самуил  Peace. Чух и за колоните на Графа, обаче май не съм намерила верния магазин, защото този, в който бях беше ужасен  Tired. Иначе на Солунска и Витошка и аз не намерих магазин  Joy Питай още ако ти трябва   bouquet

Лъчезарка, честита ви годишнина. Пожелавам ви другата да я празнувате вече трима  newsm51

Таня, много ти е сладка племенницата - голяма кукла  Heart Eyes Гласувах да знаеш  Wink

# 19
  • Мнения: 493
Здравейте и от мен момичета.Искам да ви пожелая успешна седмица!Назначиха ми снимка на тръбите след като ми дойде М този месец и се чуствам много странно.хем искам да разбера в какво състояние са хем много ме е страх.на 10 ще ми дойде и после на 16,17 трябва да отида.Мога да се похваля само,че пътя от бургас до софия се скъсява с новата магистрала. Laughing(голяма работа).Ще мога по-бързо да ходя до доктора.все пътувам сама и ми е ужасно скучно.моя мъж все се прави много на зает,което много ми тежи.излях си душата.Добре,че ви има Simple Smile.

# 20
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Simma, много съжелявам, ама пък дано този месец като почиваш чудото да стане, въпреки всичко. Hug
 Таня, племенницата ти е страхотен сладур-има глас и от мен. Grinning
Ама се чудя, там чат как така става  newsm78 Мислех, че не може повече от двама да си пишат, или се лъжа?  Rolling Eyes
Може, може и е много забавно даже Laughing
angela_80 , успех и на теб. Hug
queen of rain , а твоите резултати кога ще са готови?

# 21
  • Мнения: 1 441
Хей ме, на! Спазвам обещанието си за подробен отчет от къщи.
Аз в петък се бях притеснила, че рано ми биха прегнила и може би фоликула се е пукнал доста преди часа на инсето - в 12 в събота.  Rolling EyesНо сутринта в събота си викам: "Я да взема да понаправя малко коремни преси за всеки случай!", посгъвах се малко (много съм се занемарила и едва направих 30  Shocked, а преди можех по 200) и с мрънкане се отправих към клиниката. Инсето ми го прави Персенска, а не Стаменов (за първи път). Първо реших, че е много тыпо, пък после си казах, че тя ще ми е на късмет.  Peace Тя ме прегледа и каза, че фоликула е прясно спукан, защото имало още течност в "не-знам-какво-си". Шегувахме се с нея, да ми дадат материал на мъж по-красив от моя -  хем да стане по-лесно, че моя нещо не върши работа... Mr. Green И тъй кротувах си, тя си свърши работата и ... сега чакаме. Нещо съм си навила как ще ми е късмет всичко - Персенска, десен яйчник, на спукан фоликул... дано не падна много от високо след две седмици. Praynig
Около час след инсеминацията обаче стана нещо много странно и реших да споделя и да ви питам нормално ли е. Аз както знаете/помните съм невероятен катил и болки почти не усещам, да не говорим, че ако ме боли нещо много трая. В събота обаче след инсето ходихме на пазар и по едно време корема започна да ме наболява. После почна сериозно да си ме боли в продължение на около половин час и после изведнъж затихна. Както се шегувахме с мъжа ми - някаква сериозна борба се водеше, но не знам кой се предал - неговите разбойници или моята кокона  Joy hahaha. Та ако някой има такъв опит да сподели.

Тъй - благодаря ви за стиснатите палци и за вниманието, много сте ми мили и скъпи Heart Eyes
Едно голямо гуш за Лъчезарка, Пета, Симма, Марински (дано не пропусна някого).
Поздравления за добрите резултати, новите дрешки и хубавите "сеещи" сънища.
Не знам дали ще мога да ви пиша през тази седмица, но ще чета със сигурност и ще стискам палци (ако ми останат свободни от телефона) за всички ви.   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 419
БАНче, аз имах болки, но и двата пъти. Въпреки, че на втория вечерта бяха като леки спазми, докато първия бяха утихващи. Лелееее  Praynig   bouquet

Ако ми позволите искам да ви разсмея какво чудо породих от една невинно показана снимка  Mr. Green  Резултата е тема при мамите и загадка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=130967.0 Майтап-майтап още от снощи (когато темата вихруваше в близнашкия) И днес вечерта съм чак озадачена да не земат да се окажат прави  hahaha Хич не ми се вярва след като съм минала сигурно 15 ултразвука вече  Crazy

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Въх Aya Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Нали това го е виждал и лекарят ти щеше да ти каже, че са три? newsm78

# 24
  • Мнения: 1 419
Въх Aya Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Нали това го е виждал и лекарят ти щеше да ти каже, че са три? newsm78
Ам чИ да  Crazy  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 415
Здравейте и от мен  Grinning
Сима  Cry   Съжелявам мила   Hug
Пета, Банче стискам палци  fingerscrossed
angela_80, успех за снимката.
Таня, страхотна ти е племенницата и аз гласувах. Какви очи само... горко им на мъжете  Laughing
Цветунчо браво  smile3501 Дано се похвалиш с коледен подарък  Praynig
Лъчезарка, да не съм изпуснала нещо? Защо тез сълзи? Честита годишнина   bouquet  bouquet  bouquet
Леле Ая  Shocked Shocked Shocked Наистина като три изглеждат  Shocked Но пък като показваше снимките на срещичката, две си се виждаха  newsm78
Успешна седмица на всички   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 329
Абе Айчка, да не си ни запазила нещо за десерт Thinking.
Без значение колко са, да са живи и здрави. Според мен са си 2, просто това са някакви светлосенки.

Банчииииииии, верваш или не, този път както казах ще ти е последен с тия инсета.  Peace

Лъче, ти какво се сополивиш?! Crazy Айде мятай мъжО, имате годишнина, я се усмихни - хубав мъж си взела, радвай му се, а малчуганите - ей сега ще станат. Догодина ще празнувате с 1-2 памперса в ръце... Mr. Green
Симма, съжелявам мила за неушпешното инсе. Бъди силна и дано бебето стане когато най-малко го очакваш...

Останалите знаят, че мисля за тях и се моля Praynig за всички

# 27
  • Мнения: 740
Благодаря на всички, момичета, без вас не знам колко безнадеждно щеше да ми е. Вие сте толкова близо до мен и така мили винаги Hug
Мале, Аичка, чуден дебат! Да си ги износиш спокойно и без проблеми, ала и аз като Дари си мисля, че са си двенки - да си растат сладунковците здравинки, а пък колкото толкова. Така ми е радостно за теб  bouquet
На БАН специално много стискам палци newsm17 - няма да паднеш от високо, Бан, а ще стъпиш едно стъпало по-нагоре и аз ти стискам много силно палци newsm10
Лъчезарка, честита ви годишнина, а догодина бебчо да е центъра на купона. Обичайте се! 1dating
Анжела, успех на снимката.
Таня, гласувах за малкото бонбонче - да ви е жива и здрава!

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 23:29 от Simma

# 28
Здравейте и от мен.Благодаря за съветите,бързите отговори и топлото посрещане в групата ви(поне така го почуствах)!Аз до сега се образовах в зачатие и така вече се обърках че smile3515...Може ли един въпрос-само да не ми се смеете Embarassedно наистина не разбирам.Докторката при която ходих каза:"мъртви".Докато четях в зачатие една позната от някъде думичка ми привлече вниманието,изрових СП и видях че това е диагнозата там-азооспермия.Та питам-двете неща едно и също ли означават или яко са ни баламосвали.Питам просто информативно-иначе със сигурност ще ходим при специалисти този път.Благодаря още веднъж момичета,чао и нека при вас всичко е newsm44

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Лъчезарка, честита годишнина на патерица  bouquet Много да се обичате с мъжа си и догодина да празнувате трима!
Айче, ами сега Crazy Ако се окажат трички? Май ще имаш нужда от домашна помощница не само за чистенето, но и за гледането Wink
Банче, и аз винаги съм имала болки след инсеминация /е, как звучи "винаги" при 2 инсеминации/, но мисля, че е нормално. Дано тази ти е на късмет Praynig Колко фоликула имаш? Да се надяваме ли както при Ая за бли-, три- и други знаци Wink
Таня, много ти е сладка племеничката! Гласувах за нея! А пък нали са ми слабост момиченцата Flutter
Симма, съжалявам Sad Всички преминаваме през периоди на разочарование...А сега вдигни главата и продължавай! Все ще изгрее слънце и на нашата улица Sunglasses Hug
При мен няма нищо ново. Освен да ви разказвам какво съм сънувала Laughing Тази нощ сънувах, че гушкам много, ама много сладко две-три годишно момиченце! Вярвам, че това е моята кукла и все някога ще дойде! Ще си я чакам пък Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт