Идея за нов протест

  • 1 299
  • 20
  •   1
Отговори
След толкова предложения за протести - срещу лекарите, в подкрепа на осъдените наркомани, срещу Карбовски, срещу правото на родителите сами да определят какво да правят с децата си, ето ви малко материал за размисъл:

http://dnes.dir.bg/2006/10/02/news737978.html

# 1
  • Мнения: 1 671
И как точно предлагаш да протестираме?  newsm78

Линкът разказва за криминални деяния, все пак

# 2
  • Мнения: 495
в каква насока трябва да е размисълът  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 416
Точно преди да ти видя темата, четох за бебенцата в Несебьр. Не знам какво да кажа просто... Много ми е мъчно и грозно. Ясно е, че те мними майки трябва да бъдат наказвани сериозно за престъпленията си. Защото те са убийци... Нямам представа какво им се случва, когато ги хванат, че се изхвърлили децата си.
Воден дух, каква я твоята идея?

# 4
Лора, ами протест за завишаване на санкцията за майки-убийци.

# 5
  • Мнения: 1 416
Лора, ами протест за завишаване на санкцията за майки-убийци.
Естествено...  Wink  Grinning Ненужен ми беше въпроса донякъде.
Добре, но мисля, че е необходимо да се изясни какви са санкциите сега и ако ще протестираме - какво е нашето предложение... 

# 6
  • Мнения: 1 416
Воден дух,
Защо не допълниш заглавието на темата, за да е по-ясна и повече хора да я посетят. Мисля, че ще стане по-голяма дискусия...  Peace

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Наказание за майките, които си оставят децата по домове, кофи, паркове.......да, но ако нямат пари да си ги гледат.........а и как се разбира коя е майката ..........

# 8
  • Мнения: 1 671
Лора, ами протест за завишаване на санкцията за майки-убийци.

Завишаване на санкциите, добре, но пак е пост фактум! По-скоро мисля, че трябва превенция, трябват разяснения как да се предпазваме от нежелана бременност, как да постъпим, когато нежеланата бременност все пак е факт...


Наказание за майките, които си оставят децата по домове, кофи, паркове.......да, но ако нямат пари да си ги гледат.........а и как се разбира коя е майката ..........



Все сериозни въпроси.

# 9
Наказание за майките, които си оставят децата по домове, кофи, паркове.......да, но ако нямат пари да си ги гледат.........а и как се разбира коя е майката ..........
Като нямат пари да си го гледат защо забременяват?
Това е много гнусен бизнес - забременяват и после продават бебчетата. А ако не намерят купувач - на боклука, при изхвърлените отпадъци  Cry

# 10
  • Мнения: 495
Завишаване на санкциите, добре, но пак е пост фактум! По-скоро мисля, че трябва превенция, трябват разяснения как да се предпазваме от нежелана бременност, как да постъпим, когато нежеланата бременност все пак е факт...
newsm10

# 11
как да постъпим, когато нежеланата бременност все пак е факт...

Ражда детето и го оставя в дом за осиновяване.
Само дето предпочитат да го изтъргуват, като че ли е стока  Sad

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Наказание за майките, които си оставят децата по домове, кофи, паркове.......да, но ако нямат пари да си ги гледат.........а и как се разбира коя е майката ..........
Като нямат пари да си го гледат защо забременяват?
Това е много гнусен бизнес - забременяват и после продават бебчетата. А ако не намерят купувач - на боклука, при изхвърлените отпадъци  Cry


Не е само там въпроса......някои майки са сами, или напуснати в последствие, или бити или детенцето има някакво увреждане и глупавите роднини я натискат да си го остави......ох, напоследък се начетох на тъжни истории.......

# 13
  • Мнения: 1 671
как да постъпим, когато нежеланата бременност все пак е факт...

Ражда детето и го оставя в дом за осиновяване.
Само дето предпочитат да го изтъргуват, като че ли е стока  Sad


Воден, докато има социални институции за изоставени деца, ще има и изоставени деца. Ако няма такива социални институции, децата, чиито майки се отказват от тях, още от родилния дом ще бъдат обявявани /извинете за грозната дума, но друга не се сещам/ за осиновяване. Така и хората, които искат да осиновят, по-бързо ще могат да го направят.

А за търговията с деца - пак казвам, че това е криминално деяние, никакви санкции не могат да го спрат, докато не се повиши културата на самите майки. То и сега си има много строги закони за убийство, например, но убийства пак ставата често.

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
как да постъпим, когато нежеланата бременност все пак е факт...

Ражда детето и го оставя в дом за осиновяване.
Само дето предпочитат да го изтъргуват, като че ли е стока  Sad


Воден, докато има социални институции за изоставени деца, ще има и изоставени деца. Ако няма такива социални институции, децата, чиито майки се отказват от тях, още от родилния дом ще бъдат обявявани /извинете за грозната дума, но друга не се сещам/ за осиновяване. Така и хората, които искат да осиновят, по-бързо ще могат да го направят.

А за търговията с деца - пак казвам, че това е криминално деяние, никакви санкции не могат да го спрат, докато не се повиши културата на самите майки. То и сега си има много строги закони за убийство, например, но убийства пак ставата често.

А тогава пък какъв ужас би настанало- не ми се мисли! Корупция, донорство, педофилия, продан, изнудвания.... Истински разцвет!

Общи условия

Активация на акаунт