кога трябва да усетя бебчето си

  • 4 344
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 105
В 20та седмица

# 31
  • Мнения: 208
Аз я усетих в 4,5месец беше мнаго-вълнуващо Party Flutter

# 32
  • Мнения: 8 917
здравейте! Аз искам да ви питам нещо, което не ми дава мира напоследък. В 20-та седмица съм вече, но още не съм усетила бебчето да ме ритне...абе нищо. Вие кога го усетихте за пръв път? Казват, че при първа бременност се усеща по-късно. Но не е ли време вече? Моята лекарка ми каза, че трябва вече...ама то не ще да се обади  Cry
Когато реши то  Mr. Green Не се притеснявай Peace

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В 4 ти месец  го усетих.......
Peace

# 34
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Мойто за пръв път [осъзнах, че] го усетих в 18 г.с. , на 8 септември. Има лесен начин да определиш горе-долу периода и той е чрез интерактивния клкулатор на бременността на бг мама:

Калкулатор на бременността

Разбира се, няколко дни по-рано или по-късно са ОК!   love001

# 35
  • Мнения: 39
Аз го усетих в 20 седмица!!Преди това само си мислех,че го усещам!!
Сама ще разбереш кога е бебето и кога са ти червата например!!

# 36
  • Мнения: 3 248
Според мен е индивидуално и зависи от много фактори.
Но обобщено - след 3-ия - 4-ия месец. Peace

# 37
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Първия път се усетих че това е бебето някъде четвърти месец - то е нещо като гаделичкане , нещо ти мърда нещо и ти се чудиш какво е.

А втория път, някъде завършен втори - и и казвам на лекарката и я питам, нали съм си лудичка, не може да мърда толкова рано, а тя ме сложи на ехографа и виждеш нещо мъничко се движи с ръчички и краченца и тя ми каза, че зависи от това колко човек е чувствителен иначе те си мърдат.

# 38
  • Мнения: 454
В момента съм 20 седмица и от около 2 седмици го усещам бебето как ме побутва. Отначало доста се чудех дали това, което усещам е бебето или нещо друго, но от няколко дена рита все по-силно и ясно и нямам съмнения какво става. Не се притеснявай, за това кога ще го усетиш, защото както някои момичета са ти написали всичко е индивидуално и не може да се съпостави. Пожелавам ти най-скоро да усетиш бебока как мърда.

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
От 17 та седмица я усещах, но при всяка жена е различно.  Peace

# 40
  • Мнения: 7 640
здравейте! Аз искам да ви питам нещо, което не ми дава мира напоследък. В 20-та седмица съм вече, но още не съм усетила бебчето да ме ритне...абе нищо. Вие кога го усетихте за пръв път? Казват, че при първа бременност се усеща по-късно. Но не е ли време вече? Моята лекарка ми каза, че трябва вече...ама то не ще да се обади  Cry

оттук нататък- за първа бременност- след 20г.с.

# 41
  • Мнения: 942
Според мен е индивидуално и зависи от много фактори.
Но обобщено - след 3-ия - 4-ия месец. Peace

Peace

# 42
  • Мнения: 11 003
Мен майка ми ме е усетила в  началото на 4-тия месец, в деня на сватбата си Simple Smile Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 092
В 22 та г.с. за всеки е различно .Спокойно ще го усетиш.И аз бях пускала подобна тема . Laughing

# 44
  • Мнения: 857
Аз също като теб се притеснявах,4е не го бях усетила в 20г.с. ,усетих го във 22г.с. Така,че спокойно при всеки е различно.

Общи условия

Активация на акаунт