Мнението ви за тази рокля?

  • 5 795
  • 160
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 161
Между другото,аз познавам жена,на която тази рокля ще й стои не като торба,а като 1 392 ,00 евро. Simple Smile

# 151
  • Мнения: 2 924
Между другото,аз познавам жена,на която тази рокля ще й стои не като торба,а като 1 392 ,00 евро. Simple Smile
и аз познавам. Като свали някое и друго килце:)
Роклята е чудесна не го казвам за пръв път, зависи кой ще я носи и дали ще може да придаде духа и:)))

# 152
  • Мнения: 293
е, тая рокля добре я обсъдихме, давайте вече друга  Mr. Green

# 153
  • Мнения: 6 461
 hahahaМи то думи не останаха за това твОрЕниЕ на ИзкуСтвОтО Laughing
АМИ и ТАЯ ценичка от къде ли я измислиха.. #Crazy......аааааааааа сигуууурно аз не ги разбирам тези работи   newsm78

# 154
  • Мнения: 372
Роклята наистина е особена и на пръв поглед безформена, но със сигурност има жени, на които ще стои много добре, особено ако се съчетае с обувки, чанта и т.н.pletka А цената е не по-фрапираща отколкото са всички цени на известните дизайнерски продукти (а у нас - и на ментетата им) - при тях не само моделите от колекциите "висша мода", но и моделите от конфекциите им (от които май е тази рокля) са на високи цени - заради името, заради качествените материи, изпипаната изработка и т.н. А пък и 1000 евро у нас не са колкото 1000 евро на запад - все пак има голяма разлика в стандартите ни...

# 155
  • Мнения: 18 542
Отвартителна е  Shocked

# 156
  • Мнения: 534
Да не би модата на колохозничките да се е върнала и аз да не знам  smile3538

# 157
  • Мнения: 112
отвратителна е - на картинка  .
На някои мацки обаче им отива! /Не обичам крайни мнения в която и да било посока/ И аз имам дрехи, които в магазина са ми простеели, обаче като ги облека стават съвсем други и пасват идеално на излъчването ми. 
Но..виж за цвета мога да поспоря. Много по-добре и по-разчупено би изглеждала в някой свеж цвят  newsm78 Не понасям кафяво, освен ако не е нюанс на капучино или бежово

# 158
Dori na baba si ne bih ja podarila  Joy Joy

# 159
  • Мнения: 5 362
Язък за парите!

# 160
не ми харесва изобщо никога не бих я облякла, ама само да кажа че не е чак толкова скъпа. Вижте сами:http: www.net-a-porter.com/product/16554

Общи условия

Активация на акаунт