Боядисана или естествена коса?

  • 6 987
  • 158
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 818
Не си боядисвам косата. Само когато бях с многооо къса коса я боядисвах тук там в ярко червено.

# 151
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
На кичури съм в повечето случаи.
Цялата коса все не се навивам да боядисам.

# 152
  • Мнения: 1 999
Боядисвам се. 4470

# 153
  • Мнения: 373
До преди 4 години се боядисвах, къносвах и всичко, което ви  хрумне, но оплешивях от тия химии и спрях. Сега пак си имам хубава косица.

# 154
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Никога не съм се боядисвала - на 31г съм. Къносвала съм се 2-3 пъти, но и без друго не ми хваща, макар че косата ми не е тъмна. Изпитвам ужас от това да не би да не си харесам цвета, ако се боядисам, а и самата процедура ми изглежда ужасно досадна, за да я правя всеки месец. Така че си седя естествена - засега имам 2-3 бели косъма, мога да ги понеса спокойно Laughing

# 155
  • Мнения: 12 574
Естественият ми цвят е лешниково кафяво, което не се среща много често като нюанс, много си го харесвам. Боядисвала съм се и съм се къносвала в червено, много ми отива, но косата ми е тънка и много се изтощава, така че напоследък пак съм си с моя цвят, за който са ме спирали и са ме питали са каква боя е постигнат Simple Smile
Веднъж си правих светли кичури с шапка, но косата ми не е гъста и ми издърпаха толкова много от нея през шапката, че де факто ходих блондинка няколко месеца... и руса се харесвах, но реших да си оставя моя си цвят, докато не стане наложително да се боядисвам. Като ми станат повече белите косми така или иначе ще се цапам с бои, та сигурно ще си експериментирам на воля, но сега си кротувам... ще видим до кога  Mr. Green

# 156
  • Мнения: 193
Ами боядисвам се, че как иначе?! Имам бели косми от 22 годишна и за мой ужас броят им нараства!! Докато бях бременна не се боядисвах и тогава установих този смущаващ факт - скоро ще съм белокоса мацка на 30години.
Що така ми побелява косата?  newsm78
Но поне съчетавам полезното с приятното и си експериментирам с прически и цветове Simple Smile

# 157
  • Мнения: 634
Аз се боядисвах като тийнейджър. Не ми харесваше естествения ми цвят. И аз не знам какво не съм му харесвала-миналата година мъжът ми предложи да си пусна естествения цвят и си се харесвам много сега Simple Smile

# 158
  • Мнения: 4 176
Боядисвам я. Скоро забелязах няколко бели косъма. Не го правя заради белите коси. От толкова боядисване не съм забелязала кога са побелели.
Не харесвам естествен цвят на косата. Боядисвам я всеки месец. Слагам по 2 бои. Мажа цялата. Не е изгоряла. Смея да твърдя, че ми е хубава косата (да видим до кога)

Общи условия

Активация на акаунт