вапрос

  • 851
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,малко ме е срам  Embarassed,но искам да Ви попитам защото вие сте по-вещи от мен в тази област.
От няколко дена се чувствам доста страно като изключем адските болки в гардите и болките  в яичниците,варвят ми киселини а през живота ми до сега не сьм имала киселини. постоянно сьм гладна и като седна на масата забравям да стана и после не ме питаите как ми се гади. Sick Вчера трябваше да ми дойде,но тьй като не ми дойде и до сега още не ми е дошло(а с мьжа ми правим опити за бебче) реших да си направя тест за бременност изчаках 5 мин.и видях че е отрицателен.След половин час може и малко повече го погледнах и видях втора бледо розова черта.Та вапроса ми е може ли теста да е положителен и да сьм бременна?  newsm78
Благодаря ви предварително и се извинявам ако сьм отекчила някого  bouquet
Лек ден на всички ви Simple Smile.

# 1
  • Мнения: 498
Здрасти мила, на някои тестове пише , че и до 10 мин . можеш да отчиташ резултата, твоя какъв е ? Ама какъвто и да е 30 мин след това вече има химическа черта , на мястото където са и чертичките за бременност, това защото има влияние от околната среда.
Другия вариант е наистина да си бременна  , но просто да имаш ниво на хормона да речем 20 и да го търсиш с тест за 25  newsm78
Виждам , че много искаш , всички тук сме така , мене дори ми се привиждат черти и само аз и никой друг не ги вижда , и се вярвам махни другото Tired
Та дано твойта черта да е реална и да се успокоиш. Утре пак тест, но да търси 25 ul/ml  newsm78/ не помня мярката/ а не 20 , защото за бременност се счита когато хормона ЧХГ е над 25, УСПЕХ!!!! baby_neutral

# 2
  • Мнения: 9 074
Изрично пише на тестовете, че след определен период от време (примерно 10 мин.) не се считат за валидни. така че съобразявай се с времето. От друга страна, симптомите ти са обещаващи, така че съветвам те след 48 часа да направиш тест отново. Пожелавам ти чертичките да са две Simple Smile

П.П. Подобни запитвания са за Седмичната тема или ако не знаеш за какво точно служи тя, пуска се търсачката на форума и се намират всички подобни теми и въпроси Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 825
Изрично пише на тестовете, че след определен период от време (примерно 10 мин.) не се считат за валидни. така че съобразявай се с времето. От друга страна, симптомите ти са обещаващи, така че съветвам те след 48 часа да направиш тест отново. Пожелавам ти чертичките да са две Simple Smile

П.П. Подобни запитвания са за Седмичната тема или ако не знаеш за какво точно служи тя, пуска се търсачката на форума и се намират всички подобни теми и въпроси Simple Smile

 Peace
Повтори го теста след 2 дена сутринта с първа урина !
Успех, дано е това което искаш.

# 4
  • Мнения: 1 104
Наистина може да си бременна!Изчакай още 1-2 дни и повтори теста.Пожелавам ти успех.

# 5
Благодаря ви за отговорите момичета,
послушах ви и днес направих втори тест,който се указа отрицателен Cry
А още не ми е дошло,вазможно ли е да сьм бременна и да не видя положителен тест?
А колко време от закаснението трябва да изчакам за да отида на лекар? 

# 6
  • Мнения: 539
Възможно е да си бременна и теста да не може още да го отчете. Изчакай още няколко дни и тогава направи пак тест. А на лекар поне 10-тина дни след закъснението, за да може да види нещо.

# 7
И аз така видях втора розова чертичка , ама после отрицателен тест . За това отивам на лекър , че ми го няма вече 14 дни и съм се шашнала мноооогооо!!!Пък може и да ми се привиждат вече две чертички от мерак !!!! Дано поне да не е нещо страшшшно .

Общи условия

Активация на акаунт