Каква температура?

  • 634
  • 11
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 1 745
В колко гореща вода разтваряте Аптамил AR?Аз не знам какво правя,но все ми остава не съвсем разбито newsm78?

Последна редакция: ср, 04 окт 2006, 08:27 от Vivi

# 1
  • Мнения: X
Аз давах Фризовом и на него пишеше да се разтваря в 70 градуса - да, ама ставаше ан бучки и аз го разтварях в 40, за да се разтвори по-лесно.

# 2
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
Обикновения Аптамил го разтварям в почти вряла вода, а преди Фризолака и НАН-а в топличка.

# 3
  • Мнения: 27 524
Как във вряла вода, бе, момичета? Над 50 градуса в млякото не остава нищо от полезните му съставки  Confused

# 4
  • Мнения: 3 042
Аз давах Фризовом и на него пишеше да се разтваря в 70 градуса...
Peace аз спазвах това.

# 5
  • Мнения: 2 849
Виктор е на Аптамил АР .Затоплям вода в уред за целта (на НУК ) ,нямам идея колко градуса ,но търпимо топла да е готова за консумация .Никога не ми е ставало неразтворено .Ако е гореща става на топчета ,неразтворени .

# 6
  • Мнения: 6 390
а как мерите 70 градуса  newsm78
аз пробвам да ми е топло... но ей така нямам определена температура

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
Явно водата ти е много топла, пробвай с по-хлдака.

# 8
  • Мнения: 8 917
а как мерите 70 градуса  newsm78
аз пробвам да ми е топло... но ей така нямам определена температура
Аз също винаги така съм действала. Хладка, до топла вода. Peace

# 9
  • Мнения: 742
 Ние бяхме на фризопеп и там пишеше 40 градоса. Винаги я гласях на мен да мие добре и така давах.

# 10
  • Мнения: 1 951
Ползвах известно време Аптамил АР, но затоплях водата в микровълновата печка до топла, но не и гореща.Наистина малко трудно се разтваря - голямо друсане на шишето падаше, но никога не съм разтваряла АМ в гореща вода  Peace

# 11
  • Мнения: 2 653
Много съществен въпрос и за мен.На кутията на Аптамила пише да се разтваря в 60' и после да се охлажда до 37'( Rolling Eyes) За мен 60 ' е много топла вода ако я пробвам на китката си(-съдя по т' във ваничката за къпане).Ако го сипя в по-хладка вода то не се разтваря добре .Когато е в топлата вода се разтваря хубаво , но образува много пяна отгоре.Чудя се , че пишете че ако не е разтваря във водата да опитаме с по-хладка  newsm78 Преди давах Нан и то се разтваряше дори и в студена .
 
Как във вряла вода, бе, момичета? Над 50 градуса в млякото не остава нищо от полезните му съставки  Confused
Не съм много опитна с АМ , моля кажете греша ли нещо, не искам да давам мляко,което  не е хубаво за детето ми.

Общи условия

Активация на акаунт