Re: Антибиотик на двумесечно бебче.

  • 5 791
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 585
@Буболина

Хапва нормално или необичайно малко?
Видяха ли и ушичките?
Няма температура, нали?

# 61
  • София
  • Мнения: 4 423
Хапва нормално, но трудно заради хремата - иначе лакомо както винаги и всичко се изяжда до край.
Ушичките ги почистиха миналия петък с микроскоп лекар УНГ, няма отит,само малко кал.
Няма температура - меря сутрин, обед, вечер.
 Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 8 585
Ок... засега добре...  Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, но това унасяне страшно ме тревожи...... Cry

# 64
  • Мнения: 8 585
Изтощение е.
Хремите при бебета предизвикват лек недостък на кислород.
С оглед малката възраст, аз бих повикал утре пак педиатъра ми да я види и оцени на място. Така е по-сигурно...

# 65
  • София
  • Мнения: 4 423
Ох, благодаря ти Hug, но ако знаеш какъв педиатър имаме.... Twisted Evil, не е идвала въобще в къщи и събота и неделя и е изключен телефона Confused

# 66
  • Мнения: 2 035
Ох, благодаря ти Hug, но ако знаеш какъв педиатър имаме.... Twisted Evil, не е идвала въобще в къщи и събота и неделя и е изключен телефона Confused

Все едно чета за моята педиатърка същата работа, даже и през седмицата след 18 не отговаря  #2gunfire  Затова започнах да ходя и на частно.

Днес от направения преглед на другия (часния) лекар, се оказа че наистина сме по- добре. Хремата и според него минава и след няколко дни да спра капките за нос. Иначе още се чува хъркането в нослето и обикновенно е много повече след като впръскам Низита-та, но мисля че е нормално, нали ги разбива сополките и те започват да текат (незнам дали правилно го разбирам де  Embarassed ). Започнах да виждам и корички вътре в нослето, правя опити да ги изкарвам с аспиратора, но не успявам тъй като са доста навътре.  Утре става една седмица от както ми е с хрема миличката. Как няма да се унася и да нанка постоянно...както казваш Birdie в действителност са изтощени, колко човечета са те  Tired

И аз ти благодаря, че се интересуваш от състоянията на дечицата ни   bouquet

А на всички мами искрено желая всички болнички дечица да се излекуват час по скоро Praynig


# 67
  • Мнения: 8 585
"правя опити да ги изкарвам с аспиратора, но не успявам тъй като са доста навътре."
->Не е нужно щом са навътре... повече се нервира детето.
Ако са намалели секретите-намалете "Низита" за да може секретите да изсъхнат и се изчерпат.
Не пием АБ, нали?

# 68
  • Мнения: 2 035
"правя опити да ги изкарвам с аспиратора, но не успявам тъй като са доста навътре."
->Не е нужно щом са навътре... повече се нервира детето.
Ако са намалели секретите-намалете "Низита" за да може секретите да изсъхнат и се изчерпат.

Ами има още секрети  Tired, но няма да я мъча да ги изкарвам, защото наистина се дразни миличката.

Цитат
Не пием АБ, нали?

Не, не пием, нали ми каза да не давам и аз се радвам че те послушах   Hug

# 69
  • Мнения: 8 585
Чудесно... още два, три дена...
Можем да я извеждаме малко навън... правите ли го, или ни е страх?

# 70
  • Мнения: 2 035
Честно казано съм страхлива майка  Rolling Eyes  Днес и тоя лекар ми каза да я изкарам на вън. Но тук времето е отвратително, вчера беше 32 градуса (бяхме цял ден на вън), а днес едва 20 и е влажно, валя и дъжд  Tired
Иначе когато е хубаво сме по цял ден на вън, но захладнее ли и се шашкам, а знам че не трябва Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт