Как ли се поддържат певиците

  • 4 146
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 357
Днес се зачуди как ли се грижат за външния си вид фолкпевиците?  Simple Smile Каква ли козметика ползват,как кожата им изглежда толкова гладка без белези и разни там петанца.Как косите им изглеждат толкова хубави?Например косата на Райна според мен е супер - дали праща Коцето да и купува тривитаминол от ветеринаря  Laughing или залага на готовите маски  newsm78

# 1
  • Мнения: 7 186
Относно косите- почти всички са с удължени, Райна и Анелия са сред малкото изключения. Това просто си е ген. Хубавата коса или я имаш, или я нямаш.
Относно кожата- те ползват професионален грим и гримьори, които знаят как да прикрият дефектите по кожата.
Останалото е редовно посещаване на козметични салони и поддръжка. При постоянна поддръжка и то от професионалисти няма как да не изглеждаш добре, да имаш чиста и хубава кожа и коса.
Не знам какви кремове ползват, но какъвто и да е крема не мисля, че има такъв който прави чудеса.
А, да не забравяме и пластичната хирургия. Wink

# 2
  • Мнения: 4 806
основно се поддържат с Фотошоп. В клюкарника има достатъчно теми за това, как изглеждат наживо.

# 3
  • Мнения: X
Как се подържат - професионални гримьори, подходящо осветление при снимане с камера и фотошоп при снимки с фотоапарат.

# 4
  • Мнения: 2 309
Анелия също си удължава косата.
malkata86,ти кога си ги виждала на живо,че питаш?На екран и Пеньо ще светне,след като го нагласят...
Подръжката им е същата,като на безизвестните жени(било с пари или без),всеки според чергата!Някои ползват спирала от 60 лв други от 2 лв...

Все пак темата ти е за форума на Планета-Пайнер.

# 5
  • Мнения: 1 986
основно се поддържат с Фотошоп. В клюкарника има достатъчно теми за това, как изглеждат наживо.

 Peace И на мен ми е любопитно как ще изглеждам,ако има цяла гвардия от фризьори,козметици,фотографи...около мен Mr. GreenСъс сигурност и аз няма да се позная Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 5 828
с пари, по-точно с много пари

# 7
  • Мнения: 1 313
Как се подържат - професионални гримьори, подходящо осветление при снимане с камера и фотошоп при снимки с фотоапарат.

 И аз така мисля.

# 8
  • Мнения: 1 558
с пари, по-точно с много пари
  202uu

# 9
  • Мнения: 7 474
Добрата поддръжка изисква много пари и време Tired, независимо от професията.

Последна редакция: вт, 03 окт 2006, 18:19 от Lео

# 10
  • Мнения: 1 731
Как ли?Че те това им е основната грижа.Кво има толкова?Освен това си имат екип от хора дето се занимават с часове с визията им,а през останалото време си ходят по салони .И като си имат и пари ,грижи никакви. newsm78 Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 220
ами както всички останали жени.не мисля че кола маската им е различна,или богове им почистват лицата и всичко останало.всяка уважаваща себе си жена се грижи за външния си вид.просто на тях това им е професия

# 12
  • Мнения: 1 558
Всъщност аз също съм на мнение, че всяка уважаваща себе си жена се грижи за външния си вид, но според финансовите си възможности. Така, че разлика определено има. Не е едно и също кремчето ти 2 или 200 лева е, дали се опитваш да си направиш маникюра сама или ти го прави професионалист и т.н.

# 13
  • Мнения: 1 813
Предполагам,че съдиш по това,което виждаш от клиповете им тъй като на живо не изглеждат толкова перфектно поддържани.А за снимките са ти казали - фотошоп та се не знае просто в каква степен се използва  Stop

# 14
  • Мнения: 2 211
Сигурно им е писнало. На мен ми се струва ужасно досадно по цял ден да висиш по салоните, а вечер да се дереш по кръчмите. А и тия пластични операции - съсипват си здравето. Но като са се хванали на хорото, трябва да го играят.

Общи условия

Активация на акаунт