Режим на тока във Варна

  • 2 270
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Е хайде да е третия по големина Simple Smile
Ама какво ме топли колко е голям града като няма да има ток Crazy

# 31
  • Мнения: 505
Оооо, я си отвори нова тема по този въпрос.
Иначе и аз поднасям съболезнования за хепатита при вас  Cry

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Моите съболезнования  Sad
Ама посмалете малко - то бива бива самочувствие, ама вашето си е изхвърляне отвсякъде - втория град били...
Я почетете малко география да видите кой е вторият по големина град в България, та да не се излагата повече така   Simple Smile

Това в учебниците предиииии .... години  Wink

# 33
  • Мнения: 3 405
Не спорете, Варна вече е втория по големина град в България по население.

# 34
  • Мнения: 65
Нещо изместихте темата ми се струва.
Та по същество, помислете за предимствата- ще увеличат тока, а ще плащаме същите сметки....... Joy

# 35
  • Варна
  • Мнения: 956
И смятайте, че при режим, освен че ще стоим на тъмно и студено, но ще изгърмят и всички ел. уреди.
Представете си хладилник, ТВ или компютър да се включват и изключват на 2 часа..... #Cussing out. безжичните телефони също.
А да не говорим за големите складове и магазини  #Crazy - направо се връщаме в каменната ера Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 220
- направо се връщаме в каменната ера Mr. Green

Не мила, това е бъдещето. Споменаха се учебници, я си преговорете сега що е то "ресурс"!

# 37
  • Мнения: 3 405
Стоенето на свещи е такава идилия, особено, ако мобилния телефон изпищи за зареждане и човек се втурне към контакта със зарядно в ръка Wink
Навици, какво да правиш Grinning

# 38
  • Мнения: 595
Мисля си че нямя да е точно 2:2,но ако се "сбъдне" и10% илезе истина,ще съм на първата линия на протеста...АААААААААААААААААААА

# 39
  • Мнения: 663
Днес в колата слушах Алфа радио и казаха, че един от членовете на упр. съвет на Еон съобщил, че режим на тока няма да има. Шели да насочат усилията си в изграждане на резервно захранване, защото нямало такова и поради зачестилите аварии токът спирал.

# 40
  • Мнения: 8 769
http://www.dnesplus.bg/Society.aspx?f=99&d=140040
Надявам се да е слух, но се чудя как точно ще реагираме, варненци, ако се стигне до там
Не прочетох линка, но предполагам, се съобщава за режим на тока.
Отговарям на въпроса ти директно: тъй като българинът е ебаси овцата, нищо няма да стане. Варненци ще се потюхкат по къщята, на работните места, по седянки и форуми, ще попсуват и с това ще се разминат великолпните от ЕОН! newsm11
Днес в колата слушах Алфа радио и казаха, че един от членовете на упр. съвет на Еон съобщил, че режим на тока няма да има. Шели да насочат усилията си в изграждане на резервно захранване, защото нямало такова и поради зачестилите аварии токът спирал.
И на мен ми казаха, че по радиото съобщили-инфото ми е от касата за заплащане на ел енергията. Доколко е истина това с резервните пмощности или прах в очите-скоро ще разберем.
Купете си печки с дърва, за всеки случай Joy

# 41
  • Мнения: 208
Току-що съобщиха и в новините по Нова телевизия - на среща между ръководството на Е.О.N. и Областната управа на Варна става ясно, че засега няма да има режим на тока.

# 42
  • Мнения: 1 517
Баси идиотщината!!!  #Cussing out Момичета, имайте предвид, че в малките градчета (Суворово напр.) и мн. др. постоянно спират и тока и водата...и зиме, и лете...

# 43
  • Мнения: 3 042
Ние пък нямаме вода, вече цял ден. Някой друг с такъв проблем? А сутринта мина инкасаторката да запише показанията за водата, нищо не каза проклетницата за аварии и ремонти newsm78

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 133
До режим може и да не се стигне, но, принципно, трябва да се изнася цялата информация, да не стоят на сянка тези, от които зависи и аварийни групи да има, и консумативи, и резервни ресурси. Както беше казано в едно интервю по радиото, ако E.ON могат да доставят качествен ток на германците, трябва да го могат и тук. Не знам какъв е механизмът за влияние в Западна Европа - когато има претенции към частен разпределител. Вероятно е въпрос на клаузи в договора и работата влиза в съда. Е, може би и у нас (поне след влизането ни в ЕС?)

Общи условия

Активация на акаунт