Към Варненки - питам:

  • 1 100
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
Ако не е късно вече бих предложила ресторант  "Бялата къща". Намира се точно до хотел "Планет" в Чайка. Малко, но много стилно ресторантче. Мисля, че капацитетът му е около 60-70 човека.


Не е късно, но правили ли са ремнонт скоро? Защото преди около две години ходих на сватба там-не останах особено доволна. Думата, с която мога да го опиша е "посредствен". Благодаря ти за включването!  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 547
Добре де, що не резервираш направо Параклиса?? Местата са не повече от 20-30, доколкото мога да преценя, за кухнята и обслужването няма смисъл да се говори... М, не е ли вариант?

# 17
  • Мнения: 8 769
Щото в Параклиса ми идва дебело, както в Буров и Сезони, хъх....
Все повече минавам на вариант бар като Брик Локала. Нещо подобно някй да знае някъде си?

# 18
  • Мнения: 285
Ресторантът е основно ремонтиран и няма нищо общо с предишния му вид ( преди това се е казвал "Алфа", ако не греша). Всичките ми гости бяха много изненадани от уютното и приятно ресторантче. (вечер има особено романтична атмосфера). Допаднаха ми и собствениците - много коректни и възпитани хора.

# 19
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
За приятели...знаеш го  Hug не е ли подходящо за случая  newsm78










# 20
  • Мнения: 6 039
аз ти препоръчвам бар BARCODE
изключчително порхйодяш затакива празненства, може да го затворят само за вас, има и кетъринг

намира се зад ВиИНС-а с/у бистро МАГИ

# 21
  • Мнения: 8 769
За приятели...знаеш го  Hug не е ли подходящо за случая  newsm78
Сигурно го знам, но не се сещам сега.  newsm78 Пълен блокаж! Embarassed Къде е?
аз ти препоръчвам бар BARCODE
изключчително порхйодяш затакива празненства, може да го затворят само за вас, има и кетъринг

намира се зад ВиИНС-а с/у бистро МАГИ
Ще го проверя. Благодаря ви!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт