побой на мъжете върху бременните майки

  • 6 562
  • 143
  •   1
Отговори
# 120
Божичкооо , не стой  при  този "човек"  Confused

# 121
  • Мнения: 10 758
Божичкооо , не стой  при  този "човек"  Confused
Ми тя не стои.Малко по-назад каза, че си е тръгнала.

# 122
  • София
  • Мнения: 7 097
Лелеееее, хич не ти личи, че можеш и такива неща да правиш...

Не се гордея с "характерчето" си по време на бременността... Rolling Eyes

# 123
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
най-лошото е, че бременността променя характера и специално моя мъж не можа да го схване и вместо да ми помага, ми лазеше по нервите зверски  Sick

# 124
  • София
  • Мнения: 7 097
най-лошото е, че бременността променя характера и специално моя мъж не можа да го схване и вместо да ми помага, ми лазеше по нервите зверски  Sick

Същият случай  Peace Sad
Затова и се стигна до конфликти, за които предпочитам да не си спомням... Rolling Eyes

# 125
  • UK
  • Мнения: 1 351
... Честно казано не смея да давам съвети за такива неща, и аз имам мъж, за сега е наред ама не знам дали няма да се промени, човек трябва да е на щрек във всеки един момент.

Какво трябва да стане или да направи една жена, за да започне да посяга мъжът й, при положение, че до момента не го е правил... newsm78

 Май още съм спала като съм го написала  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 1 451
Лелеееее, хич не ти личи, че можеш и такива неща да правиш...

Не се гордея с "характерчето" си по време на бременността... Rolling Eyes
Ако е само до бременноста няма проблеми   bouquet

# 127
  • Мнения: 8 917
Аз съм вече в третия месец, но бащата много често ме удря за едното нищо. Един ден беше заради това защо не съм му купила тази храна която той е искал, друг ден защото съм го ''изложила'' пред приятелите му.След това вкъщи следва редица от ритници, юмруци и т.н. От една срана ме е страх за детето, а от друга за самата мен. За моя единствена радост е това че нямам брак с него. Моля ви да ми дадете някакъв съвет какво да правя, дали може да стане нещо с детето Praynig. Много ще съм ви благодарна Hug

Не съм посягал на жена си докато беше бременна и мисля, че това е нещо ужасно.
A преди? или след? Shocked

Към авторката - радвам се за теб Hug

# 128
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
а я да питам, най мече Naty , влияе ли според вас на бебето това, че съм била много изнервена?
сега е едно шило това моето, да е живо и здраво, ама ми разказва играта. не може да стои като нормално дете и 1 минета спокойна Tired

# 129
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
извинявам се, ама имам правописни грешки по-горе
не мече, а вече и не минета, ами минУта Joy

# 130
  • Мнения: 819
а я да питам, най мече Naty , влияе ли според вас на бебето това, че съм била много изнервена?
сега е едно шило това моето, да е живо и здраво, ама ми разказва играта. не може да стои като нормално дете и 1 минета спокойна Tired
[/quot

Аз не съм убедена, защото поне в обратния вариант не съм видяла такава зависимост- имах много спокойна и безпроблемна бременност, а малката ни разказа играта/ до към1 год./ Малко сън, много рев и т.н.А по тази логика трябваше да е най-спокойното дете на света  Laughing

# 131
  • София
  • Мнения: 7 097
не мече, а вече и не минета, ами минУта Joy

Кой за к,во си мисли... newsm78 Според Фройд имаш нужда от секс... Twisted Evil

а я да питам, най мече Naty , влияе ли според вас на бебето това, че съм била много изнервена?
сега е едно шило това моето, да е живо и здраво, ама ми разказва играта. не може да стои като нормално дете и 1 минета спокойна Tired

И Калина от малка е страхотен бяс и много инатлива - играта отдавна ми е разказана... Sick
Спомням си педито като дойде за пръв път у нас след раждането - пита ме дали съм карала нервна бременност и ми каза, че когато аз се успокоя, ще се успокои и беба. Но според мен тази зависимост не е вярна. Имаше тема точно за това преди време и нямаше много съвпадения в подкрепа на тази теза.
Калина няма каква друга да е, като се има предвид, че освен майка ми, която е супер спокоен и отстъпчив човек, всичките й други роднини /мама, тате, дядовци и баби/ сме супер властни и инатливи.

# 132
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
ясно, и ний всички сме инатливи, няма на кого да се метне
уф, за секса, де да беше вярно... никаква нужда нямам от това секцио насам Cry
просто  У и Е са едно до друго...

# 133
  • София
  • Мнения: 7 097
уф, за секса, де да беше вярно... никаква нужда нямам от това секцио насам Cry

Споко, ще се оправят нещата по-нататък  Grinning Wink

# 134
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Не съм посягал на жена си докато беше бременна и мисля, че това е нещо ужасно.
А изчака да роди ли?

Взе ми думите от клавиатурата... Joy

Брейййй, и от моята също  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт