Бременност и боя за коса

  • 1 084
  • 16
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Момичета, знаете ли дали е противопоказано боядисването на косата по време на бременност. Аз съм вече в осми месец и съм блондинка. Дали да не се посъветвам и с доктора?

# 1
  • Мнения: 875
по принцип не е. моята лекарка ми препоръча да не се боядисвам през първите три месеца и после каза, че няма проблем. въпреки всичко мен си ме е страх и си слагам безамонячна, но ти като си блондинка, май няма да стане... въпрос на личен избор. но след като си в 8мия, а и след като родиш няма да имаш много време в началото за фризьор, може би е добре да се погрижиш за добрия си външен вид отсега.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 326
И АЗ СЪМ ЧУВАЛА, ЧЕ НЕ Е ДОБРЕ ДА СЕ БОЯДИСВАШ ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТ. МОИТЕ ПРИЯТЕЛКИ НЕ СЕ БОЯДИСВАХА. ОБАЧЕ АЗ НЕ МОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ ДА ХОДЯ С ТЪМНИ КОРЕНИ 9 МЕСЕЦА-ОПРЕДЕЛЕНО НЯМА ДА СЕ ЧУВСТВАМ ДОБРЕ. НЕ ВИЖДАМ ПРОБЛЕМ, АКО СЕ НАПРАВЯТ КИЧУРИ НАПРИМЕР! newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 163
Бях бременна в 5г.с.,когато се боядисах за сватбата си  married. Не съм знаела,че не трябва, но не мисля, че е кой-знае колко вредно на фона на изгълтаните лекарства (за задържане) през цялата ми бременност.

# 4
  • Мнения: 323
Мисля,4е не е толкова страшно да се боядисваш бременна...Каква ще бъде тази резорбция на боята,4е да мине през кожата,в кръвта на майката и през плацентата в детето.Боядисвай се спокойно и се радвай на бремеността си! pregnant

# 5
  • София
  • Мнения: 1 480
Според мен боядисването по време на бременност не е страшно, съвременните бои за коса са доста щадящи  Peace Аз лично се слагам черна къна от години и сега, като бременна, не съм спряла. Познавам жена, което не се боядисва, защото е бременна. Сега е в 7ми месец и изглежда   #Crazy  5-6 см. посивели корени, надолу червена коса....
Боядисай се спокойно  Peace

# 6
  • Мнения: 2 211
Боядисвах се през цялата бременност без последствия.

# 7
  • Мнения: 397
Боядисвах се през цялата бременност без последствия.
Аз също! Peace

# 8
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Боядисвала съм се 2 пъти до сега с безамонячната боя за коса на Лореал. Peace

# 9
  • Мнения: 1 059
Боядисвах се през бременноста но само веднъж.

# 10
  • Мнения: 2 897
Боядисвах се през цялата бременност,гинекологът ми каза,че няма никакъв проблем Peace

# 11
  • Мнения: 2 019
боядисвах се 3 пъти

# 12
  • Мнения: 5 317
Според мен няма проблем да се боядисаш.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 044
Боядисвам се на кичури,вече за трети път през бременноста ми,мисля че няма проблем PeaceНяма да ходиш с прорастнали корени,я Naughty

# 14
  • Мнения: 2 407
Няма проблем,боядисвай се.

Общи условия

Активация на акаунт