Моля, препоръчайте ми филм

  • 8 396
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 210
Lake house Wink

# 16
# 17
  • Мнения: 377
Скоро гледах "She's the Man", малко тийнейджърски, но мисля, че е точно това, което търсиш. Другия, който много обичам да гледам като ми е романтично ревливо е "Honey" с Джесика Алба. И двата ги има в Линкос.  Peace

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 569
http://free.linkos.bg/browse.php

Предполагам, че като чукнеш на някой филм- ще ти излезе съобщение да се регистрираш. Регваш се със стандартните въпроси и отговори. После, има препоръчани филми от екипа, които седят в колонка най-горе. Ако не ти допадне никой от тях- отиваш на катало- чукваш избрания жанр...и четеш...

Аз лично ти препоръчвам- http://free.linkos.bg/details.php?id=48081

2 в 1- романтика и най-вече яка комедия. С Майкъл Дъглъс е.

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Предстои сватба! Какво по-вълнуващо от това? Ами... например срещата между бъдещите тъстове, която може да се окаже истинското приключение, по-невероятно от самата церемония със всичките цветя и въздишки.

Ако знеха, биха го избегнали, с цената на всичките сватби на света.

Бащата на булката:

Джеръм Пейсър, ортопед, най-спокойният и уравновесен човек на планетата. Застрахован е срещу всички възможни изненади на живота в този забързан, некомфортен свят - в комичната му чанта може да се намери дори бутилка с вода и хапчета за сваляне на кръвната захар. Всичко се случва!

Господин Докторът е щастлив, доволен човек, с малки амбиции и една голяма мечта - да омъжи дъщеря си по най-приказния начин. Затова планира нещо като световен пир по случая. А мисълта за инциденти дори не би му минала през ума.

Бащата на младоженеца:

Стив Тобайъс, агент на ЦРУ под желязно прикритие. Неговият живот наподобява екшън-съспенс лента, в която е трудно да се прецени кое преобладава - престрелките, преследванията или тайните преговори с нарко- и всякакви други трафиканти и престъпници.

Господин Агентът трябва постоянно да си доставя жизненонеобходимата доза риск и го прави по-често, отколкото ортопедът си взима хапчетата. Което, разбира се, идва малко свръх за вече бившата му съпруга и техния лишен от прекалено внимание син.

Срещата:

Семейство Пейсър естествено подготвят мила семейна вечеря у дома, но, то е ясно, ЦРУ няма време за губене. Вечерята се провежда в китайски ресторант, където нашият агент има малко бизнес за вършене.

И после:

Започва бясна надпревара с луди маниаци и престъпници от всякакъв пол и със всякакви сексуални предпочитания. А милият злощастен лекар е принуден да се раздели завинаги със своя подреден стерилен свят, “докато смъртта ни раздели

# 20
  • София
  • Мнения: 2 210
Ерика, мноого мерси!  bouquet

# 21
  • в къщи
  • Мнения: 467
И аз много обичам романтични комедии.Някои от филмите,които препоръчват момичетата съм ги гледала и са много хубави.И освен това си позволих да препиша от предложенията ви.Мерси и от мен.  bouquet

# 22
  • Мнения: 6 390
Erica
как се казва този филм които препоръчваш - че не ми се отваря линка

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 569
The In-Laws  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 6 390
ок, ще го намеря
сега свалям Honey Wink Whistling

Мерси и аз  Grinning  bouquet

# 25
  • Мнения: 399
Honey  е много як филм Laughing
Умирам за такъв тип филми.

# 26
  • Мнения: 6 390
Honey  е много як филм Laughing
Умирам за такъв тип филми.
ами чак утре ще го гледам  Wink и ще споделя ...
мнооооого малък сийд  Close

# 27
Птиците умират сами,Умирай трудно 1,2,3 и 4,Умирай само в краен случай Peace

# 28
  • USA
  • Мнения: 559
Oще няколко романтични:

Serendipity
A lot like love
Must love dogs
Under the Tuscan sun
Bridget Jones 1 и 2
In July

Последна редакция: чт, 05 окт 2006, 01:14 от Winx

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
'Американско сватбено одеало'. Стар, но много приятен. Един от любимите ми - обичам да го гледам...и пак, и пак Simple Smile

Оригинално заглавие "How to Make an American Quilt" (1995) с Уинона Райдър.

Общи условия

Активация на акаунт