Възможно ли е да е зъбче?

  • 597
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 283
Много ни е рано още,но ме съмнява 4е може да е зъбче.Беба си лапа целите юмручета,има и една бяла точица долу на венеца!Дори тази сутрин ми отказа хранене,а по принцип си е лакома!Въобще не ни е дотрябвало това зъбче точно сега,ама..На една приятелка бебчето имаше зъбче на 4 месеца.Някой друг с подобен опит?

# 1
  • Мнения: 404
Няма страшно.На моята сестра на 19-ият ден от раждането и е поникнало първото зъбче.Това,което пише по книгите,че първото зъбче пониква на около седем-осем мес. винаги има изключения.За всяко дете това е индивидуално.Пет пръста и те са различни.

# 2
  • Мнения: 3 153
Цитат на: HOLY
Много ни е рано още,но ме съмнява 4е може да е зъбче.Беба си лапа целите юмручета,има и една бяла точица долу на венеца!Дори тази сутрин ми отказа хранене,а по принцип си е лакома!Въобще не ни е дотрябвало това зъбче точно сега,ама..На една приятелка бебчето имаше зъбче на 4 месеца.Някой друг с подобен опит?


И ние сме така-лапа си юмруците и реве на пресекулки! И аз си мислех, че е рано, но явно не е така........Направо ужас-от колики направо на зъбки май ще минем! А при вас случва ли се следното- както си спи изведнъж се събужда с рев като го поуспокоя и му дам бибка заспива отново?! Мисля си да не е пак от зъбчето? Иначе за сега храна не отказва поне......

# 3
  • Мнения: 4 414
да не ви плаша, но Ния така правеше от средата на 2-ия месец. първото зъбче и поникна през 6-ия...възможно е да са зъбки...дано ви избият по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт