раждането...

  • 797
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте!Преди наяколко дни влязох в 7-я месец и съм много щастлива Simple Smile,но искам да получа повече информация за бившата Правителствена болница (сега май е Лозенец).Искам да знам дали има клинична пътека,колко се плаща и др.Защото наблюдаващият ме гинеколог ми иска около 300-350лв. за раждане там,а до колкото съм чувала там раждането не е платено!Ще се радвам ако ми дадете малко повече информация!Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 5 393
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101439.0
В здравния справочник ще намериш още няколко теми, пусни търсачката.  bouquet

# 2
благодаря ти,Пух!Прочетох всичко,но дали някой има мнение за доктор Дамянов който сега ме наблюдава?

# 3
# 4
  • Мнения: 27
Здравей,

Аз раждах там преди почти 7 месеца със секцио и то по желание. Раждането с направление е абсолютно безплатно. Единствено платих изследванията, които си направих там - около 300 лв. На лекарката, при която раждах не съм давала нищо.
За Дамянов съм чувала, но не много добри неща. Препоръчвам с 3 ръце д-р Асенова. Тя ме оперира и след това ме наблюдава докато се възстановя.
Иначе болницата е много добра. Отношението на всички към теб и бебето е страхотно, кухнята също.
Ако имаш въпроси питай, надявам се да съм ти полезна.

Успех

# 5
  • Мнения: 132
Здравей,  и аз се ориентирах да раждам там - термина ми е на 24.12. Специално бях предупредена от наблюдаващата ме лекарка там, че раждането е напълно безплатно, но изследванията и женската консултация до постъпването в болницата са платени. Дано съм ти била полезна. Успех!

# 6
Още не съм решила дали да платя на Дамянов за да ме изражда той,защото май всички там са специалисти и на когото и да попадна все ще е добре.С някой хора сигурно ще се засечем там!:)Целувки от мен и ви благодаря за информацията!когато разбера нещо ново ще ви информирам!

# 7
  • София
  • Мнения: 177
Аз пък искам да попитам,lydiav какво е това животно-"секцио по желание",защото след проучванията които направих установих че няма официално такъв термин у нас,тоест секциото трябва да е по медицински показания,ако съм изостанала в информацията моля да ме поправите,защото живо ме интересува това

Общи условия

Активация на акаунт