Какво мислите.....

  • 1 569
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 338
Какво мислите за обеца на маникюра?

# 1
  • Мнения: 3 537
Май не съм  виждала такова чудо. newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 2 100
според мен е доста неудобно newsm78

# 3
  • Мнения: 1 540
Не бих си сложила такова нещо, предполагам че ще пречи и няма да е трайно на всичкото отгоре. Peace

# 4
  • Мнения: 125
Доста кичозно ми звучи....

# 5
  • Мнения: 8 505
Виждала съм.Изглежда смешно.

# 6
  • Мнения: 2 386
Виждала съм,изглежда ми кичозно и грозно.Отделно си представям как се закача нокътя и .....аааа..сякаш чувам звука от чупенето.. Sick

# 7
  • Мнения: 1 809
И аз не съм виждала,но само като си го представя и ми става гнусничко Sick

# 8
  • Мнения: 338
Що бееее ,аз тъкмо се навих след много мислене. newsm12                                               
Е направо ми убихте желанието.

# 9
  • София
  • Мнения: 35 811
Не ми харесва

# 10
  • Мнения: 3 154
Що бееее ,аз тъкмо се навих след много мислене. newsm12                                               
Е направо ми убихте желанието.

На теб като ти харесва, си сложи. Rolling Eyes
А ако след процедурата размислиш - кръцваш маникюра и оправяш проблема Simple Smile

# 11
  • Мнения: 535
Виждала съм,изглежда ми кичозно и грозно.Отделно си представям как се закача нокътя и .....аааа..сякаш чувам звука от чупенето.. Sick
  Peace

# 12
  • Мнения: 27 524
Изгъзица  Crazy

# 13
  • Мнения: 6 868
Една приятелка още от основното си беше направила сама дупка и си беше сложила обеца на единия пръст (ако става въпрос тя сама си пробиваше и ушите Crazy). На мен лично ми се струва малко неудобно и не чак толкова красиво, че да се занимавам с това.

# 14
  • Мнения: 2 716
Една приятелка още от основното си беше направила сама дупка и си беше сложила обеца на единия пръст (ако става въпрос тя сама си пробиваше и ушите Crazy). На мен лично ми се струва малко неудобно и не чак толкова красиво, че да се занимавам с това.
И аз сама си пробих ушите. И след това на няколко приятелки и едно гадже.
За обецата- слагай! Нито ще те боли, нито ще ти тежи. Ако не се харесаш, има нокторезачки. Какво си седнала да му мислиш? А до това дали е красиво - въпрос на вкус. Може пък ти точно да го направиш да изглежда красиво.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт