Заедно на протест

  • 1 280
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 333
Мили майки и татковци приканвам Ви да дойдете на  ПРОТЕСТ ПРОТИВ ПРОМЕНИТЕ В ЛЕКАРСТВЕНИЯТ СПИСЪК ПРЕД сградата на ЗДРАВНАТА КАСА, която се намира на ул. Кричим 1 (с/у хотел Кемпински Зографски) този петък- 06.10.06 от 12.00ч.
Не се отнася само за пациенти с Епилепсия, Астма и Паркинсон,а за всички видове заболявания, защото всички сме засегнати. Бъдете съпричастни и елате да изкажете мнението си, да чуят управляващите гласа на народа.


Този проблем засяга всички ни - нас, децата ни, родителите ни, наши приятели и близки.
Нека бъдем заедно !!!
Ние с Мими ще бъдем там и ще се радваме да Ви видим сред нас!!!

# 1
  • Мнения: 2 242
nandy, дано повече мами от София откликнат. Много често си мисля, че незаинтересоваността на хората е един от големите ни проблеми. Който се корени според мен във вековете назад. Никой не го интересува човека до него, съседа, шофьора в другата кола и т.н. Всеки гледа да се спасява поединично, без да си дава сметка, че силата на хората е в единодействието. Стискам палци да се явят повече хора.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 333
Благодаря ти за подкрепата Sadman!
И аз се надявам да се обединим повече хора и да изкажем заедно исканията си... защото ако всеки само си мърмори вкъщи, пред близки и познати, във форума и т.н. няма да има ефект ... никой няма да го чуе.... а ако застанем  всички заедно зад една добра кауза искренно вярвам че ще имаме успех.
Аз не го правя само за моето дете, а за всички дечица и техните семейства с които имаме еднакви съдби- те са в в други градове в момента и не могат да дойдат на протеста, но се чуваме почти всеки ден по телефона и си споделяме неволите и радостите.

# 3
  • Мнения: 816
Как само съм пропуснала Cry много жалко Cry

# 4
  • Мнения: 2 232
Как само съм пропуснала Cry много жалко Cry

Не си пропуснала-той е утре.

# 5
  • Мнения: 2 563
Мили майки и татковци приканвам Ви да дойдете на  ПРОТЕСТ ПРОТИВ ПРОМЕНИТЕ В ЛЕКАРСТВЕНИЯТ СПИСЪК ПРЕД сградата на ЗДРАВНАТА КАСА, която се намира на ул. Кричим 1 (с/у хотел Кемпински Зографски) този петък- 06.10.06 от 12.00ч.
Не се отнася само за пациенти с Епилепсия, Астма и Паркинсон,а за всички видове заболявания, защото всички сме засегнати. Бъдете съпричастни и елате да изкажете мнението си, да чуят управляващите гласа на народа.


Този проблем засяга всички ни - нас, децата ни, родителите ни, наши приятели и близки.
Нека бъдем заедно !!!
Ние с Мими ще бъдем там и ще се радваме да Ви видим сред нас!!!


Ех, Нанди, няма как да отида утре, но ще си мисля за вас и ще гледам на следващия протест да отида. Пиши ни после как е минало!

# 6
  • Мнения: 816
 Embarassed
Верно Embarassed голям съм заплес, защо ли реших, че днеска е петък ooooh!
Ще дойда.  Макар да го дават да вали, нали пак ще има хора? Айде, утре сутринта ще се разбере, надявам се. Нанди, вие ще бъдете ли там при дъждовно време?

# 7
  • Мнения: 2 543
Нанди, как пък все така се случва, че когато има протест аз все съм във вихъра! Нищо! Нещо ми подсказва, че това едва ли ще е последният протест.  Confused

# 8
  • София
  • Мнения: 9 826
Нанди,успех ви желая!Дано протеста има резултат-положителен разбира се!Не мога да присъствам физически,няма как да дойда в Сф,но мисленно съм при вас-знаеш го!  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 504
И ние се smile3525присъединяваме, но както казва Валенцето сме далече, но сме с вас и подкрепяме протеста. nandy, ако можеш принтни го на лист и покажи колко още сме с вас, че и от други градове има подкрепящи инициативата.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 333
Здравейте мили майчета и татковци!
Протеста мина, отново имаше представители на медиите и ние си казахме какво ни тежи. Ще има репортажи по Нова Тв, Евроком, по радио Хоризонт (вече сигурно е минал репоратажа - нека Wolf каже-той слуша радио) Simple Smile във вестник МОнитор и от др вестници които не ни се представиха.
Верно е че няма да е последният протест Йепе  Wink за наше съжаление.... иска ми се да приемат исканията ни и да не се налага вече да висим пред институциите и да търсим правата си, но ... ако не одобрят във вторник исканията, то протест ще има отново във петък от 12.00 пред Здравната каса на ул. Кричим.
НО ако ги одобрят няма вече да протестираме. Стискайте палци!!!

Много се радвам, че бяхме заедно с ДОРОТЕЯ (Дора )  въпреки дъжда!!!
Видях нейното слънчице, което е много будно и интересно момиченце. Имаше и др майки, но без дечицата си. Пак бяхме в малък състав, от това най-много ме боли.... така ми се иска да се изсипем една тумба народ и да заявим силно че ни има и искаме да живеем нормално с децата си.
Затова се замислям за онлайн подписка- моля ви помогнете ми с информация как се прави. По този начин, ще мога да занеса в отпечатан вид подкрепата ви.
Ще Ви информирам винаги за всичко какво се случва и какво предстои.

# 11
  • Мнения: 816
Нанди, и аз много се радвам, че се видяхме на живо  bouquet Много сте сладички.
Аз да си призная бях малко неподготвена и малко се стреснах от журналистката, която ми взе интервю...както и да е.
Ама оня фотограф какъв беше нахален  Shocked - ужасни са просто фотографите .... изобщо не се съобразяват...както и да е. Другия вестник беше "Дума".
Ако има пак протест ще дойда пак.

# 12
  • Мнения: 1 710
Наде, Доре, подкрепям ви макар и виртуално - не се отчайвайте, трябва да кажем това, което не ни харесва... аз още съм оптимист, че нещата ще се променят....не ми се смейте на оптимизма, то си ми  е черта от характера  Embarassed

# 13
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Мъчно ми е, че не мога да участвам в такива мероприятия. С Илиян е просто невъзможно да ходим където и да било, или ще търчим напред-назад по задачи, или ще спи или ще учим в къщи  Sad даже и на среща не можем да се дигнем...
Най-много ми е мъчно, защото си представям как се чувства Нанди, че като има толкова малко хора, няма интерес към протеста, няма подкрепа... Не е така, просто е трудно да се намери време, особено, когато се грижиш за дете с проблем... Затова идеята за онлайн подписка много ми хареса, с удоволствие бихме се включили в подписката цялото семейство, ама как се прави - хич не разбирам  Embarassed
Нанди, от сърце пожелавам това да е последният протест по този повод, честно казано не ми се вярва обаче  Sad... Дано да се лъжа и този път наистина да има положителен резултат, дано...

# 14
Здравейте, аз съм майка на дете болно от астма и ще се включа в подписката стига да ни каже някой как се прави. Толкова е тежко, че не можем всички майки да се съберем и да направим един голям митинг. Ще следя редовно и ще чакам някой да ни помогне. Стискам ви палци - Данчето.

Общи условия

Активация на акаунт