Как се разбрахте за виждането на детето/децата с бившите?

  • 1 799
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 193
Засега когато пожелае,но само в мое присъствие/ или на моята майка/. Изминава 300 км. до у дома,2-3 дена "сме" заедно,излизаме на разходки с детето и т.н. Иначе в съда по време на делото на въпроса какъв режим на свиждане би поискал,той отговори - когато майката каже, тогава. Grinning И определено много ме улесни. Затова и не го спирам ,реши ли да пътува към нас,ами да заповяда...засега Laughing

# 16
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Според споразумението 1 и 3 неделя от 10-18ч. и 1 мес. лятото, когато аз не съм в отпуск. Но се  обажда по често в последно време, аз обаче му казах не става, даже смятам да спра като цяло срещите ..незнам ...чувствам се гадно..аз за 7 г. нито вендъж не казах една дума срещу него или сем. му ..а днес за пореден път научвам, че той всеки път говори срещу мен и мойте роднини.. ЗАЩО СЕ ПИТАМ?ЗАЩОТО ДО Сега все си казвах трябва с добро,  не е хубаво такаи тн... и все мойте нерви отиват..НЕ искам нито смешната издръжка,  нито нищо, искам само да изчезне от живота ми.. Стана дълго ...съжалявам...

# 17
  • Italia
  • Мнения: 1 059

 hahaha hahaha
Много са заети... пари изкарват хората, женски въдят.. бе къде къде по-важни неща има на тоя свят от едно детенце, как тъй не знаете вие. Да не е луд той тъй наречения бивш деца да гледа - нъл си има детегледачка ... муахахахаха Laughing

 Peace  Joy  Joy
[/quote]

Звучи сякаш за моя екс си писала  Joy Joy Joy
Само в началото бяха големи приказки - колко искал да си вижда децата, как не можел без тях... А сега? Ако се сети веднъж на два месеца, нищо че живее на 15 минути от нас... Кофти е само да обясниш на сладурите "Защо тате не идва да ни види?!?!"
Иначе в споразумението е описано всяка седмица, като има и по едно преспиване в месеца. За една година не са останали с нощувка при баща си, и до сега не ми е ясно за какъв искаше да го пише в споразумението...

# 18
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Аз и преди съм писала тук от позицията на дете на разведени родители. Направо ме шокираха отговорите ви - статистически се оказва, че повечето мъже въобще не се интересуват от децата си след развода... Ако е такъв случаят - няма и какво да се разбират помежду си майката и бащата. В нашия случай нещата бяха напълно естествени - в общи линии, както ги е описал Dr.Jend, макар че преди, по време на, а и след развода на родителите ми отношенията им са били кошмарни; майка ми и до ден днешен не понася баща ми и не желае да говори с него, но въпреки собствената си непоносимост, винаги е била на мнение, че тя е толкова мой родител, колкото е и той - без значение дали тя го харесва или не. Официално си живеех при майка ми, но относно вижданията винаги, когато баща ми е искал да ме вземе и аз също съм искала да отида при него, съм си била при него (почти всяка събота и неделя, на част от празниците, през по-голямата част от ваканциите; чували сме се всяка вечер с него, като майка ми никога не е изразявала пред мен негативното си отношение към него). Така и не знам точно какво пише в бракоразводното им дело - стандартните неща са, но не са ме обременявали с дни и часове, с разправиите помежду си и съм им много признателна за това!

# 19
  • София
  • Мнения: 6 999
Анири, много си права.

За съжаление повечето разведени не са били деца на разведени родители, иначе щяха да са на твоето мнение  Peace

Да се надяваме, че след 1-2 поколения нещата ще са различни  Praynig

# 20
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Да се надяваме, че след 1-2 поколения нещата ще са различни  Praynig

Дано! Praynig

# 21
  • Мнения: 5 299
Ние нямахме никакви разногласия, при определянето на издръжката и дните за виждане - за 1 път в съвместният ни живот Joy да сме на едно мнение.
ТОЙ обаче живее в ччужбина, и няма много възможност да се прибра в БГ, а Викториа е малка още(1г и 10м) за да я пращам там Laughing

Общи условия

Активация на акаунт