Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 окт. 2006, 17:19 ч.

Харесвам се точно такава.

• 1 166
  • 24
  •   1
Отговори
Провокира ме една друга тема..., та исках да споделя с вас:
Не обичам да си вменявам някаква хипотетична вина, рядко изпитвам вина за нещо, не се пресещам за минали - отминали събития за да си сипя сол по главата или да си я блъскам в отсрещния дувар, щото видите ли, нещо съм сбъркала.
Греша. Правя грешки и малки, и големи, осъзнавам ги, но не си вгорчавам живота. Опитвам да извадя поуката винаги и разбирам, осъзнавам, чувствам и усещам с всичките си сетива, че смисълът е в това да се обичам и приемам такава, каквато съм - с всичките си недостатъци, за да ме обичат и приемат и другите около мен.
То  newsm78 малко като изповед стана. ooooh! Много се отплеснах..
При Вас как е?

# 1
Провокира ме една друга тема..., та исках да споделя с вас:
Не обичам да си вменявам някаква хипотетична вина, рядко изпитвам вина за нещо, не се пресещам за минали - отминали събития за да си сипя сол по главата или да си я блъскам в отсрещния дувар, щото видите ли, нещо съм сбъркала.
Греша. Правя грешки и малки, и големи, осъзнавам ги, но не си вгорчавам живота. Опитвам да извадя поуката винаги и разбирам, осъзнавам, чувствам и усещам с всичките си сетива, че смисълът е в това да се обичам и приемам такава, каквато съм - с всичките си недостатъци, за да ме обичат и приемат и другите около мен.
То  newsm78 малко като изповед стана. ooooh! Много се отплеснах..
При Вас как е?

и аз съм същия... умен пън  Mr. Green

# 2
Знам си недостатъците, но си ги харесвам  Laughing

# 3
luna,  Lennie, Никол и ние ви харесваме.

# 4

Хехе, не се измъквай, отговори по темата  Grinning

# 5
Знам си кусурите - за някои не ми пука, за други...искам да ги нямам. За грешките: осъзнавам ги, за повечето не се кося твърде, но съм си взела поука (уж ); за няколко още ме гризе съвестта...
Но като цяло си се харесвам  Mr. Green

# 6

Да речем, че съм една осъзната фръцла/пръцла. Имам самочувствие, но от време на време се усещам.  Sunglasses

# 7

Да речем, че съм една осъзната фръцла/пръцла. Имам самочувствие, но от време на време се усещам.  Sunglasses

Ха ха ха ха  Разсмя ме. Joy

# 8

ма няма нужда да се усещаш  Peace нали знаеш, че фръцла/пръцла никак не е лошо амплоа.всичките жени, чиито мъже ги носят на ръце са фръцли/пръцли  Mr. Green
иначе, някак си губи обаяние жените, ако могат в едната ръка да носят 2 връзки праз, в другата торбата с храната за седмицата , и в същото време да балансират на второто стъпалце на трамвая.

bouquet

# 9
Lennie - а, бе, не е и баш това - фръцла-пръцла  Mr. Green
Бих наблегнала на "осъзната"

# 10
хм...има 1-2 недостатъка ,които ми се ще да поизгладя....правя се ,че работя по въпроса.
а иначе заядливо куче си падам Mr. Green

# 11
Мисля,че недостатъците ми придават очарование.Не искам да се променям.Каквото е трябвало да коригирам в поведението си,съм го направила преди време.

# 12
  • София
Страдам от излишно чувство за вина, търся винаги грешките в себе си, всичко друго си харесвам!

# 13
  • София
Харесвам си се- понякога изпадам в такива настроения и ха-а да променя нещо-я прическата,
я гардероба,я характера- ама с последното все не се получава
Такъв магарешки инат съм,че....все ми натякваха като малка ,че от него нищо добро няма да излезе ,но ако не бях такава -нямаше да съм това ,което съм.Така че-май съм си много добре Crazy

# 14
Знам си недостатъците, признавам ги открито, не се срамувам да говоря за тях.
Хората ме приемат такава каквато съм.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт