Препоръчайте ми крем за лице

  • 1 247
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 870
Трябва да си взема крем за лице подходящ за сезона, кожата ми е смесена, на 22 съм, предпочитам да има UV защита, мога да отделя около 20 лв.  Simple Smile чакам предложения

# 1
  • Мнения: 645
Аз ползвам Хидро Протект Мат на Юсерин. Има 15ти фактор, матира мазните места и ми предпазва кожата от мръсния въздух. Цената май беше 24лв.

# 2
  • Мнения: 870
Мога да дам и 24 лв., само да знам че си заслужава. А този крем в каква опаковка е?

# 3
  • Мнения: 1 313
Ако искаш погледни и Thermal S uv на Vichy - той е с фактор 20, много приятно кремче е. Цената му е около 26-27лв.

# 4
  • Мнения: 2 211
Ако искаш погледни и Thermal S uv на Vichy - той е с фактор 20, много приятно кремче е. Цената му е около 26-27лв.
Да, крема е подходящ за възрастта ти. Peace

# 5
  • Мнения: 11 003
Thermal S uv на Vichy подходяш ли е за мазна кожа или ще ми дойде прекалено тежък?

# 6
  • Мнения: 870
http://cosmetics.forumsplace.com/message490.html

За този крем ли става въпрос, има добри отзиви за него и не бил мазен, а и флакона с помпичката ми допада много.

# 7
  • Мнения: 4 447
И аз препоръчвам Юсерин- хидратиращ. Само едно правило - рано ти е още за против бръчки, така съветват всички.
Авене - също е добър. С други думи - кремове, които се продават само в аптеки.

# 8
  • Мнения: 870
И аз препоръчвам Юсерин- хидратиращ. Само едно правило - рано ти е още за против бръчки, така съветват всички.
Авене - също е добър. С други думи - кремове, които се продават само в аптеки.

И аз знам че ми е рано за противобръчкови... За кремчето на Юсерин четох че не попивал много бързо и не матирал, иначе ми хареса че има фактор 15 и е с помпичка пак...

# 9
  • Мнения: 4 447
Аз тази година ползувах Юсерин и за морето - слънцезащитни. Очарована съм, защото наистина предпазва от изгаряне и се получи страхотен тен. Разбира се има и други кремове, аз съм малко пристрастна Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
... За кремчето на Юсерин четох че не попивал много бързо и не матирал, иначе ми хареса че има фактор 15 и е с помпичка пак...
И попива бързо, и матира. Допадна ми и на мен, ползвах го лятото, но дали от него, или просто от ужасната жега и мръсния въздух - често се обривах.

# 11
  • Мнения: 1 313
http://cosmetics.forumsplace.com/message490.html

За този крем ли става въпрос, има добри отзиви за него и не бил мазен, а и флакона с помпичката ми допада много.

Да, за същият:) А на Eucerin и според мен попива бързо - аз съм със склонна към омазняване кожа, но Vichy-то ми допада повече.

# 12
  • Мнения: 28
Здравей,

Аз съм на 23, с нормална към смесена кожа без особени проблеми.
Също като теб търся подобен крем от известно време.
Използвах цяла опаковка Авен Хидранс Оптимал СПФ 15, а наскоро взех тестер на Виши Термал С СПФ 20.
От първия не съм недоволна, но не съм и възхитена.
А втория.... По принцип харесвам козметиката на Виши, но този крем ме изненада много.
При нанасяне започна да се отделя на малки мазни люспички от лицето ми.
Да уточня, че измивам и почиствам лицето си редовно и че направих няколко опита с този крем и всеки път се получаваше така. Кожата ми определено не е мазна, за да ми идва по–мазен. Cry
Не мога да си го обясня. Вероятно е някакъв конкретен проблем с мен.
Мисля да пробвам Юсерин Хидро Протект Мат с фактор.
От аптеката не могат да ми намерят тестер, така че ще рискувам.
Дано някоя мама сподели дали не е неподходящ за годините ми. Hug

Само исках да споделя опита си.
Успех с откриването на твоето кремче! Peace

# 13
  • Мнения: 8 917
Доволна съм от Лореал.

# 14
  • Мнения: 870
Избора ми става доста труден, от кремовете на Юсерин и Виши има и доволни и недоволни... Ако успея да се сдобия с тестери ще е добре, но не знам дали ще ми дадат... Казвате че крема на Юсерин сте ползвали през лятото, а дали е подходящ и за зимата, тогава кожата ми става малко по-суха... Гледах в интернет и кремовете на Lumene и Clinians, но от тях май няма с фактор... Чакам още препоръки  Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 28
Пак съм аз Laughing

Ами на Лумен има един с черни боровинки или нещо от сорта с фактор 15, за смесена кожа май беше...
Взех си тестер от него преди няколко месеца. Не е лош.

А за тестери — на Юсерин и аз издирвам от доста време. Иначе на Вишито има в Ремедиум. Поне в този в Изток.

Извинявай, че ти наводних така темата.... ooooh!

# 16
  • Мнения: 870
cleopatra мерси за инфото, ще потърся и тестерче на Lumene, в магазини Драка ги продават дано имат...

# 17
  • Мнения: 1 986
  Аз давам глас за крема на Виши-Термал Фикс Peace Много съм доволна!

# 18
  • София
  • Мнения: 38 431
Като за теб - оранжевия с помпичка на Лореал.

# 19
  • Мнения: 870
Като за теб - оранжевия с помпичка на Лореал.

Имаш предвид HappyDerm ли? Той май е без фактор, но както е тръгнало може и без фактор да взема...

# 20
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Моя също е Хепи дерм на Лореал.Няма фактор, но пък попива ужасно бързо и кожата става една мека и кадифена. Много съм доволна. Ползвам го заедно с пяната за измиване Peace

# 21
  • Мнения: 27 524
Хидрафреш на Лореал  Peace

Общи условия

Активация на акаунт