Препоръчайте ми мобилен телефон

  • 2 511
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 599

Извинявам се, че се намесвам в темата, но и аз съм се зачудила за Нокиа 6131. Мира, ти имаш ли го и с черевено капаче ли?
Иначе и аз съм фен на Нокиа. Мъжът ми има 6111. Много е готин, но за съжаление Ади го метна веднъж и сега не се чува много много като говориш по тел. Sad

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 927

Извинявам се, че се намесвам в темата, но и аз съм се зачудила за Нокиа 6131. Мира, ти имаш ли го и с черевено капаче ли?
Иначе и аз съм фен на Нокиа. Мъжът ми има 6111. Много е готин, но за съжаление Ади го метна веднъж и сега не се чува много много като говориш по тел. Sad
Аз имам черния вариант. Телефончето е много добро. Големият дисплей е с 16 млн. цвята, а външният е с 65 к. Има си всичко - Bluetooth, MP3, 1.3 Mpix. камера, USB, слот за Memory card. Единствено няма светкавица, но снимките и така са прилични. Батерията също не е от най-големите, но зависи колко говориш. Другото хубаво е покритието - прилича на гумирано и не се плъзга. Това е в общи линии. Аз си го взех от Германос и имам 2 г. гаранция, което си е повече от супер.

# 32
  • Мнения: 1 599

Извинявам се, че се намесвам в темата, но и аз съм се зачудила за Нокиа 6131. Мира, ти имаш ли го и с черевено капаче ли?
Иначе и аз съм фен на Нокиа. Мъжът ми има 6111. Много е готин, но за съжаление Ади го метна веднъж и сега не се чува много много като говориш по тел. Sad
Аз имам черния вариант. Телефончето е много добро. Големият дисплей е с 16 млн. цвята, а външният е с 65 к. Има си всичко - Bluetooth, MP3, 1.3 Mpix. камера, USB, слот за Memory card. Единствено няма светкавица, но снимките и така са прилични. Батерията също не е от най-големите, но зависи колко говориш. Другото хубаво е покритието - прилича на гумирано и не се плъзга. Това е в общи линии. Аз си го взех от Германос и имам 2 г. гаранция, което си е повече от супер.

Тук го няма в Германос, да му се невиди! Бил се изчерпал преди месец даже и не е ясно кога пак ще го имат. Дано в Глобул да го имат, а ако е и червеният вариант ще е супер! Все повече се навивам за него Simple Smile

# 33
  • Мнения: 207
каквато и да е нокиа!
тази дори е и красива:

Аз съм с този и много ми харесва,препоръчвам ти го.
И аз съм с такъв много е готин Peace

# 34
  • Мнения: 419
каквато и да е нокиа!
тази дори е и красива:

Аз съм с този и много ми харесва,препоръчвам ти го.
И аз съм с такъв много е готин Peace
Аз също съм луднала по този но ми казаха че давал много дефекти и макар и красив бил издънката на Нокия.Иначе за 6111 чувам само хубави неща и мисля и аз такъв да си взема,но да не е черен,най ми харесва розов

# 35
  • София
  • Мнения: 11 692
Розова Nokia 6111 няма в БГ все още!Иначе изцяло сивкавата Nokia има един недостатък,че като ползваш клавишите и те светят и в съчетание със сивите клавиши се кьоравиш.

# 36
  • Мнения: 1 599
Днес си взех Нокиа 6131. Мнооого ме кефи Simple Smile Доволна съм засега  Peace

# 37
аз имам Nokia 5300 от миналата седмица

# 38
  • София
  • Мнения: 11 692
аз имам Nokia 5300 от миналата седмица

А от къде и колко струва?

# 39
аз имам Nokia 5300 от миналата седмица

А от къде и колко струва?
Аз не живея в БГ а в Дубай

# 40
  • София
  • Мнения: 11 692
Добре успокоих се,със здраве да си го ползваш!Много ми беше легнал на сърцето,ама никъде го няма.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Днес си взех Нокиа 6131. Мнооого ме кефи Simple Smile Доволна съм засега  Peace
Честито!!!
Какъв цвят си взе?

# 42
  • Мнения: 1 599
Днес си взех Нокиа 6131. Мнооого ме кефи Simple Smile Доволна съм засега  Peace
Честито!!!
Какъв цвят си взе?
Мерси Simple Smile Ами имаше само сив. Ама ме кефи, Взех го от 2be за 430лв. в момента те имат промоция - връщаш стар апарат и ти дават телефон с намаление. Иначе този беше за 500лв

# 43

Общи условия

Активация на акаунт