Пренебрегната...

  • 1 872
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 394
След като 4 месеца бачках като луда за отварянето на магазина /от проекта до последното пиронче/ за дрехи на една марка, дето я внасяме, и влагах време и желание, шефовете са открили официално магазина и не са ме поканили.
Чувствам се адски тъпо, пренебрегната и депресирана. Добре че поне междувременно си търсех друга работа и може скоро да се махна.
Защото, не стига че парите са смешно малко, ами и труда ми не признават. Close

# 1
  • София
  • Мнения: 2 958
Прочети  си подписа под аватара!  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 072
Съжалявам, доста неприятно и обезкуражаващо. Дано бързо намериш нова работа, на която да те оценяват.

# 3
  • Мнения: 779
Много кофти постъпка  Confused .
Горе главата! Явно си способен и амбициозен човек и съм сигурна, че ще си намериш шеф, който да оцени това.
Защото иначе за какво да се блъскаш, щом и парите не си струват?

# 4
  • Мнения: 1 517
Бе я им тегли една цветуща, нашенска... и наистина си прочети подписа под аватара  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 849
Прочети  си подписа под аватара!  bouquet
Същото щях да напиша . PeaceИ ако имаш по-добро предложение за работа ,не се замисляй .

# 6
  • Мнения: 6 167
класика
съчуствам ти
защо не пуснеш един имейл до шефа?
и ако имаш др. възможности- да те няма.

# 7
  • Мнения: 495
я да не ти пука  Peace
хората явно малко снобари го раздават
тъй де, ти си само служителка  Mr. Green

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И да не останеш на работа, и да напуснеш, според мен трябва да "изокаш". Иначе ще те смятат една добре работеща и смазана бурмичка, на която не е нужно да се обръща внимание, да й се благодари, а не дай си боже, да й се вдигне заплатата, примерно.

# 9
  • Мнения: 97
Доволно често това се прави нарочно, за да не се "възгордееш"от постигнатото. Напълно съм съгласен с Василиса.

# 10
  • Мнения: 1 462
Взаимозаменяемите служителки са си свършили това, което са длъжни.  Заплатата си са получили.  Премиите са за буржоата.

Капиталистическо мислене.  Студенокръвно и противно.

# 11
  • Мнения: 5 622
 Страшно неуважение и използвачество.

Студенокръвно и противно.

# 12
  • в гората
  • Мнения: 1 486
И мен нещо подобно би ме смачкало доста. Sad Съчувствам ти и те разбирам.
За съжаление подобно поведение е масово и по-добре не премълчавай обидата си, а се опитай да обърнеш нещата в твоя полза. Успех!

# 13
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Гадно, много гадно. Аз на твое място щях да искам обяснение. Егати, не можа всичко да даваш от себе си, а накрая да не го оценят. Къде е справедливостта? Не бих търпяла подобно отношение.  Naughty
Желая ти в най-скоро време да се махнеш от там и да си намериш добра работа.  Peace Hug

# 14
  • Мнения: 6 461
Не се притеснявай за това ,че не са те поканили ,просто търси нова реализация където ще оценят труда ти newsm10

Общи условия

Активация на акаунт