Пълнолуние-кога

  • 1 423
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 610
ох, мами, кажете как върви при вас?
сутринта се събудих със зверския глад, добре че не си бях у нас, иначе щях първо да се нахвърля на хладилника и чак после да се сетя, че днес е лунната
обаче на прибиране си взех прясно мляко, не знам дали ще навреди, но предният път като прегладнях и семки чоплих и пак смъкнах килото, така се сега си цокам млекцето  baby_neutral

# 16
  • Мнения: 635
Преди половин час се предадох-хапнах  грозде!  Embarassed Дано вие не сте толкова слаби като мен

# 17
  • София
  • Мнения: 6 946
zaicheto мерси   bouquet,незнаех понеже досега не съм правила

Аз засега държа фронта,само 2 лъжици кисело мляко хапнах ама май не трябваше.Аз съм с гастрит и това разтоварване май повече ще ми навреди,абе ще карам докато мога  Crazy

# 18
  • BG
  • Мнения: 390
Аз пия кисело мляко разредено с вода 1/1 , надявам се да не е фатално и да не прегрешавам   Wink повече до утре сутрин.

# 19
  • Мнения: 5 647
Аз пия кисело мляко разредено с вода 1/1 , надявам се да не е фатално и да не прегрешавам   Wink повече до утре сутрин.

Споко, аз също правех така. Днес не съм на диета, защото събота някак  не мога да гладувам.  Crazy

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 610
Преди половин час се предадох-хапнах  грозде!  Embarassed Дано вие не сте толкова слаби като мен

споко
аз ядох диня
някак си динята не я смятам за храна  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 346
Аз от вчера съм на чай и ябълки, а днес само на вода. След малко лягам, за да издържа до утре. Сутринта се надявам кантара да ме изненада приятно Grinning.

# 22
  • Мнения: X
Дами, не искам да ви попарвам ентусиазма, ама...това 6:13 е за от сутринта. Иначе щеше да бъде 18:13.  Confused
Имам го тоя лунен календар и уж все ще лунувам, пък и днес не устисках.  Cry

# 23
  • BG
  • Мнения: 390
Е, да аз гладувам днес целия ден, не съм яла от снощи, затова повечето чакаме утре сутринта, щото тогава изтичат 24-те часа.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 610
мами, похвалете се де
аз съм -1/2 кило
 Peace

# 25
  • Мнения: 910
 аз съм -2 Party
нищо, че едното ще се върне бързичко, ама все пак си е нещичко Mr. Green

# 26
  • BG
  • Мнения: 390
При мен кантара е -0.800.

Общи условия

Активация на акаунт