Мъжки работи

  • 4 650
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 161
PC игрички и видео маниа определено. LaughingДобре че още не е събрал  парите за голямата плазма в хола,че тогава няма да има мърдане от вкъщи и домашното кино ще прегрява.А за мен време за внимание ще  е нулево Crossing Arms #Cussing out

# 46
  • София
  • Мнения: 7 097
...Добре че още не е събрал  парите за голямата плазма в хола,че тогава няма да има мърдане от вкъщи...

Моят и без голяма плазма е така  Shocked пред телевизора, в доста голяма част от времето, в което си е в къщи... #Cussing out

# 47
  • Мнения: 257
1ФУТБОЛ-има ли мач ако ще и от китайското първенство да е го гледа с интерес и каквото и да му говориш-не чува.А пък ако играе любимия му отбор Арсенал/Англия/ в стаята не трябва дори и да се "диша".2 Ф1-за разлика от нея футбола поне ми е интересен/вече/.3 КЕЧ МАНИЯ-вече и него взех да гледам.4 НЕТА-досега си седях спокойно,но сега и той взе да разбира от компютри и много,много и там вече не мога да се вредя.И то познайте пак какво гледа и в нета-футбол и кеч или играе на футболния мениджър.

# 48
  • Мнения: 6 390
Почти всички спортове са му голяма мания, формула и мотори не изпуска.
Играе футбол, гребе, тича, ходи на фитнес, кара колело, сърф - всяка свободна минута му е спорт

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Една кампутерна игра, чийто диск в скоро време ще надраскам, наръфам, накълцам, нахрача с най-голямото си удоволствие... Обичал риболов, формула, футболь.. Обича стриптийз от качествена мацка... Чревоугодието му е също хоби.  Flutter

# 50
  • Русе
  • Мнения: 278
Компютри, компютри  и компютри за разнообразие Лаптопа   Shocked  wireless , антени, кабели за интернет  #Crazy Иначе има  желание да ми разказва, ама все едно на китайски ми говори  hahaha

# 51
  • Мнения: 191
Футбол,формула1,снукър,направо ми се повръща от тях.Малкия мъж гледа в неговата стая FoxLife и за мен остава кухнята, да извивам шия кат фламинго щот телевизора е на хладилника-после едвам си свалям очите от челото,абе не е за разправяне....  smile3511

# 52
  • Popovo
  • Мнения: 571
Компютри, компютри и пак компютри и за разнообразие риболов.

# 53
  • Мнения: 75
Филми без край, а и напоследък нещо, което доколкото разбрах се казва К1.

# 54
  • Мнения: 809
Риболов-запален маниак, само да има някой да му изчисти и опържи рибата, разбира се #2gunfireПоследно ме ядоса, като си купи една макара за 100 лв. #Crazy
Споко, ще свикнеш постепенно с цените на тези СКЪПОценни играчки!
П.П. и аз много се ядосвам, че и на малкия купува въдици и макали. Shocked

# 55
  • Мнения: 1 001
Като каза "плакат на Сабрина" и се сещам за Жоро 01 SickБляк
Започвам да се "описвам""
1. Пускам Google, че забравих коя е Сабрина;
2. Манталитета на joro0.1 ... не го понасям

PS Поне ще прочета темата посветена на моя "кумир"

# 56
  • Мнения: 1 001
3. Нищо не разбирам ... само ги "шофирам"

# 57
  • Мнения: 1 001
Като каза "плакат на Сабрина" и се сещам за Жоро 01 SickБляк
Joy Joy Joy

При нас всичко се свежда до РС, РС-игри и коли Mr. Green
4. Професионално деформиран ... у дома гледам да стоя по-далеч от тез неща

# 58
  • Мнения: 1 001
Само футбол, нищо друго!!! Добре, че и аз обичам тази игра, че иначе нямаше да можем да съжителстваме:)
5. Като с колите, ама даже не го и употребявам

# 59
  • Мнения: 1 001
приятели, приятели + мач + едно зелено, колело, пс игрички, hi comm, капитал..

Предишният беше по-остроумен, по-забавен, с повече интереси..  Оказа се въздух под налягане  Peace  Сега се забавлявам повече.
6. Приятелите са хубаво нещо, но не са много. Май срещите с приятелите на съпругата са повече

Общи условия

Активация на акаунт