Бебето ми падна от леглото

  • 19 927
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Даа и ние паднахме преди няколко дни /на 5 мес. и 1/2 бяхме/ нооо за щастие уцели плюшеното куче и падна на меко, не мисля че има проблем, педито каза, че смао ние не мяхме падали и всички бебета между 4 и 1/2 месеца и 8 вече имали по няколко срещи с гравитацията.
Обяснили са ти за какво да следиш, но според мен всичко е наред!

Гледай сега колко майки ще се включат да ти изброят паданията. Даже имаше тема с най-смешни падания... Laughing

# 16
  • Мнения: 2 126
Представям си как се чустваш.И моята дъщера някъде на 4-5 месеца беше когато тупна от нейното си креватче.Цял ден ходих като робото,незнаех на кой свят живея.А тя си щурееше все така както преди.След това още 2 пъти при което плака много и единият път една цицинка излезе - намазах с олио и се скри веднага.Слава богу всичко се размина само с плач и много изхабени нервни клетки от моя страна,а и като четох тук из форума на много мами им се беше случвало именно това - усмихнато бебе и изнервена мама Mr. Green Стискам палци и при вас да е наред всичко,сигурна съм че ще е Hug

# 17
  • Мнения: 47 981
мила,и моите деца са падали,сина ми си беше разбил и носа даже,защото падна веднъж от леглото по лице,имаше оток и кръв,и го снимаха,но всичко минава  много бързо!не се шашкай,но си отваряй очите не на 4,а на 100 вече,защото в следващите месеци детенце става все по-подвижно и много ще те изненадва!

# 18
  • Мнения: 888

Наблюдавай я за необичайни признаци - колко дълго ще спи, като се събуди дали ще е сънлива, повръщане, нееднакви зеници, загуба на равновесие... общо взето, това са симптомите на сътресението, но не вярвам да има нещо.
newsm10
Нито ще е първото, нито последното бебче, което пада!не се тревожи прекалено! Hug

# 19
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Успях да опазя малкия от падане докато беше бебе,но сега вече е невъзможно.Той започна да върви сам и почти всеки ден пада из къщи.В началото много плачеше,а сега вече свикна и не се стряска толкова.Но пък сега започна да обръща нощните шкафчета върху себе си.Не мога да го оставя сам за минута дори.

# 20
  • Мнения: 274
Много благодаря на всички майки за подкрепата и успокоенията.   bouquet
Моята мила сладуранка е добре, надявам се че й няма нищо, а за напред нито секунда няма да отделям поглед от нея, когато е в опасно положение за падане.

# 21
  • Мнения: 2 672
когато нашият падна за първи път много се притесних, но като го наблюдавах не забелязах това да му се е отразило някак .Оттогава ни е ежедневие да пада от легло ,кошара за игра и от другаде. Падне 2-3пъти ,а после се усъвършенства и не пада Laughing

# 22
  • Мнения: 5 103
Аз много я  пазя да не падне, но се случва на всички според мен Peace не е страшно тепърва трябва да свикваме.

# 23
  • Мнения: 523
Simple Smile Дани падна за 1 път на 4 месеца и половина, понеже беше първото ни падане и стана огромна цицина на главата, много се изплашихме и отидохме в Пирогов, вярно, че го снимаха и прегледаха обстойно, за мое успокоение,  но към мен се отнесоха много лошо #Cussing out та мисля че си беше почти загуба на време.
Другите момичета са ти казали какви са признаците на сътресение... но  мисля, че не е толкова страшно Wink
Сега пада доста често:) да не говорим, че преди няколко нощи се търкулна от спалнята и падна като крушка на земята Laughing

# 24
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И мен това ме чака..., но се успокоявам. На всички ни се е случвало.Стискам палци да няма никакви усложнения.


 Praynig И аз постоянно за това се притеснявам , но сигурно е неизбежно.
И моят хубавец все още не е падал.Само да се разреве по-силно и веднага това ми минава през ума.Неизбежно е,да

# 25
  • Мнения: 2 211
Моят е много палав и е падал доста пъти, но слава на Бога, нищо му няма. Много са бързи тия малките, докато мигнеш и туп на земята. Направо бях получила фобия.

# 26
  • Мнения: 3 478
Ние бяхме още по-малки от вас като направихме сефтето. Малката най-вече ми се стори рева от уплаха, защото сестра ми прие нещата по зле от нея и изпищя като я видя. Та рева 2-3 мин и направо после си заспа. В повечето случаи такива падания са безобидни.

# 27
  • Мнения: 3 069
Няма страшно, тепърва ще има да пада Simple Smile Наблюдавай я за необичайни признаци - колко дълго ще спи, като се събуди дали ще е сънлива, повръщане, нееднакви зеници, загуба на равновесие... общо взето, това са симптомите на сътресението, но не вярвам да има нещо.


Обикновенно се следи точно за това но ти не обясняваш има ли някъде синина?На твое място бих го завела до Пирогов за лично мое успокоение.Нашия татко обърна коша на количката насред тротоара и детето падна от близо 1 метър височина и слава Богу му няма нищо.Веднага го заведохме до Пирогов и мога да кажа, че обръщат голямо внимание на дечицата.Заведи го и дано всичко е наред!

# 28
Мда...и мойто Кики падна от леглото преди 4-5 дена, чак се превъртя...а колко плака...но, просто е неизбежно, така се посаства Simple Smile

# 29
  • Мнения: 274
Благодаря на всички, които откликнаха   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт