къде да търся колички "Giordani"

  • 663
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
В момента си имаме количка "Hauck"- триколка,но дъщеря ми е вече на 5 месеца и тежи 7 килограма,и двете тежат страшно много,а в същото време количката не се събира навсякъде реших да си купя по-малка и по- удобна количка.Спрях се на Giordani-комбинирания вариант,обаче искам в NETA  да си намеря саит ,за да видя какви са цените,но незнам къде точно да търся.Бихте ли ми помогнали?

# 1
  • Мнения: 870
Аз в пакостник видях такава количка в интернет магазина www.pakostnik.com, цената на целия комплект е 699 лв.

# 2
  • Мнения: 1 000
Кампионе в люлин зареждат
Дори да нямат в момента....ако в склада има...доставят в рамките на 24 часа......дори и по-бързо.....
Телефона на магазинчето е 9250433 .....обади се...продавачката е много мила и винаги гледа да угоди....стига да може....питай я за цените....днес гледах че има модел G4... една лятна и още една но не знам кой модел е.....аз съм фен на G4
Магазинчето се намира в 5-ти микрорайон срещу магазин ВИТОША
в ляво от магазин Креми( от А до Я за бебето) малък е.....между две залижни къщи.....там няма проблем с рекламациите ако се наложи Simple Smile

# 3
  • Мнения: 151
Blagodarq vi mnogo,az sam vav Varna.No dnes re6ih,4e 6te si vzema Pooky na 4ipolino.Struva samo 206lv,a stava i za zimata i za lqtoto.I e nai- lekata koli4ka,struva mi se stra6no udobna

# 4
  • Мнения: 1 000
Извинявай....не погледнах че си от Варна
Пукито е супер количка.....модела е краден от Г4
и е страхотно попадение.....
Само внимавай със сенника....една приятелка го чупи вече втори път
Със любов си я купете и със здраве си я ползвайте

# 5
  • Мнения: 551
Blagodarq vi mnogo,az sam vav Varna.No dnes re6ih,4e 6te si vzema Pooky na 4ipolino.Struva samo 206lv,a stava i za zimata i za lqtoto.I e nai- lekata koli4ka,struva mi se stra6no udobna

Недей да се подвеждаш, защото визуално найстина си приличат G4  на Джордани  и Пуки  на Чиполино , но като качество са несравними освен ако не ти се купува още една количка в последствие." Хубаво и евтино няма". 1stroller

# 6
  • Мнения: 151
ok.Blagodarq ti.

# 7
  • Мнения: 6 164
В "Пинокио" в Дружба 1

# 8
  • Мнения: 498
Вчера гледах количка комбинирана на Джордани в Биберон

# 9
  • Мнения: 551
В БЕБЕ+  имат  всичките модели на Джордани ,доколкото разбрах  това им бил фирмения магазин.

Общи условия

Активация на акаунт