Утре се жени българския Онасис

  • 20 395
  • 239
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 423
http://krimi.dir.bg/_wm/news/news.php?nid=46074&df=45&dflid=3

ето нещо любопитно, не знам дали е вярно. Четете по-надолу, след снимката. Нагоре е старата информация за сватбата и бла-бла...

Цитат от по-горния линк:
Сред най-успешните инвестиции на Банев и ФИК "АКБ Форес" ХАД са химическият завод "Полимери" АД гр. Девня и "Русалка холидейз", която е собственик на морския курорт "Русалка Елит", резиденция "Созопол" и ред хотели и къмпинги в планината и на Черноморското крайбрежие.

Сега разбрах, какво е АКБ Форес.
Една от най-успешните инвестиции.
Един ФИК. Огромен.

# 226
  • Мнения: 3 268
Да убиеш някого не означава непременно да отнемеш живота му чисто физически.Можеш да убиеш като отнемеш някому мечтите,съсипеш живота му ,потъпчеш достойнството му-това е убийство на душата.За него за съжаление няма наказание

# 227
  • Мнения: 6 417
Аз знам, че има син Николай на 12 г. и дъщеря Мария от първия си брак. Явно одобряват избора на баща си, защото бяха на сватбата.  newsm78

# 228
  • The wild, wild west
  • Мнения: 146
Sick Sick Sick
От "хора" като тези тук България е в положението, в което се намира в момента. Арогантност, безскрупулност, алчност, бруталност.... повдига ми се от такива...
Аз обаче съм на принципа: Това, което човек направи на себе си, никой друг не може да му го направи. Не вярвам, че тези хора някога истински могат да бъдат щастливи. Съвестта винаги проговаря - рано или късно. Или някой друг също толкова "съвестен" се погрижва...

# 229
  • Мнения: 6 417
Аз се чудех защо с толкова охрана се движи човекът, а той просто си пазел инвестициите. Joy

# 230
  • Мнения: 4 195
разбрахте ли какво е казал в началото на тържеството пред гостите си - "Пожелавам на всеки да може да си позволи такава сватба".....пише го във столичен вестник #Crazy #Crazy
Боже,толкова ли е недостъпен тоз, толкова ли закона за него не важи, Господи в що за държава родих дете..............на какво го обричам - да го тъпчат такива или да стане като тях....... #Crazy

# 231
  • Мнения: 2 531
 По стечение на съдбата корените на мъжа ми се от село Колена, Старозагорско, от където е и бащата на Евгения Генчева.Баба и Тона- "гургутката" е била доста колоритна личност! Селото е  с една асфалтова улица, без църква и евала на Жени че е изджапала от калта в Колена до СофияЛенд и Николай Бинев!

# 232
  • Мнения: 4 195
о да евала - вкарвайки много други в калта - така всички можем Sick

# 233
  • Мнения: 6 417
А всъщност Евгения е предложила брак на Банев преди доста време.

# 234
  • Мнения: 1 065
Не съм прочела още всичко ,което е писано по темата,но и половината ми е достатъчно дълго да не мога да заспя тази нощ.Нямам думи,потресена съм!Живея в малък град,работя в предприятие собственост на въпросния господин.За нищо няма пари,с дни се питаме ще вземем ли този месец заплата и кога и се радваме ,когато ни платят.Не ми се пише много се разстроих.Малко мои познати ще могат да прочетат написаното ,защото в нашия град да имаш компютър и интернет значи ,че не си толкова зле финансово.

# 235
  • на село
  • Мнения: 3 914
Е след всичко написано - Какъв български Онасис може да е въпросния г-н !?!?

# 236
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
той явно съвест няма, ами къде им е акъла и на тия, които са били на сватбата му? начело с Бойко. поне на него имах уважение #Crazy

аз вярвам , че всичко се връща на този свят.

# 237
  • Мнения: 3 423
Е след всичко написано - Какъв български Онасис може да е въпросния г-н !?!?

Аз отдавна издадох плоча с тази песен.
Ама вие като сте се хванали Онасис, та Онасис.
Ама кат искат да се любят сърцата и да се раждат деца, нека.

# 238
  • Мнения: 1 403
Ей, тва се казва сватба  Crazy

# 239
  • София
  • Мнения: 3 328
Струваше ми се за нужно да напиша още нещо, към което бях провокирана, но преценявайки, че липсва смисъл, ще си спестя отговора.

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 09:20 от Karimma

Общи условия

Активация на акаунт