Какво давате за имунната система?

  • 11 591
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 140
Сагата с нашата алергична кашлица пак започна, сега от влажното време и днес си започваме солидно лекуване и ни изписаха Бронхо-ваксон и имам питане.
Ния може ли да приема цялата капсулка или да я махам и да давам само съдържанието й.

# 31
  • Мнения: 1 737
Противник съм на даването превантивно на каквото и да е. На организма трябва да се помага само когато сам не може да се справи - така се гради силна имунна система. Поне половината пъти се е излекувал сам, без нищо. Имуностимулатори давам само когато е сериозно болен, вместо всякакви други лекарства.

# 32
  • Мнения: 1 113
Ния може ли да приема цялата капсулка или да я махам и да давам само съдържанието й.
Синеочке, ако детето може да глътне цялата капсулка - давай я така, ако не може - разтваряй съдържанието й с малко вода.

# 33
  • София
  • Мнения: 13 206
Аз давам ADLiquid for Kids.Това е специална формула за имунната система на детето.Скъпо е,но сина ми често боледува ,от както тръгна на детска градина.

С две ръце ЗА!!! От 2 години го давам, сега минахме на Имуннния съпорт, защото след 3 г. възраст се дава той! Да чукам на дърво боледувала е по 2-3 пъти годишно, за сравнение като тръгна на ясла беше болна по 2 пъти е месеца... Сиропа го пресече сякакш изведнъж цялото това нещо!

# 34
  • Мнения: 430
Моля, дайте хитринки - как я давата тая Зелена енергия на малките? Опитвала съм с плодово пюре, кисело мляко, във вода. не успявам да му напъхам и половин лъжичка в устата. От цялата ампула се дави, трябва да му я отварям. Но как да стане номера?
С коластрата проблеми няма, тя е сладка и вкусна, давам я лесно

Аз я разтварям в плодово млекце на Данон - това с дивите плодове или ягодата. С тях вкуса не се променя особено.

# 35
  • Мнения: 1 517
Дайте кординати на дистрибутор за коластрата.

# 36
  • Мнения: 953
Зелената Енергия и Коластрата на Аква Сорс PeaceМного съм доволна!!!!!!!!
Peace Peace Peace

# 37
  • Мнения: 953
Моля, дайте хитринки - как я давата тая Зелена енергия на малките? Опитвала съм с плодово пюре, кисело мляко, във вода. не успявам да му напъхам и половин лъжичка в устата. От цялата ампула се дави, трябва да му я отварям. Но как да стане номера?
С коластрата проблеми няма, тя е сладка и вкусна, давам я лесно

Аз я разтварям в плодово млекце на Данон - това с дивите плодове или ягодата. С тях вкуса не се променя особено.
Само в кисело мляко и тя знае че за да стане силна трябва да я пие както Попай моряка, това заради зеления цват.

# 38
  • BG
  • Мнения: 390
Аз разтварям капсулките в малко мед и тя го лапа.
 Не и харесва, но аз я убеждавам, че е за здраве.  Peace

# 39
  • Мнения: 511
АЗ ДАВАМ ИЗОПРИНОЗИН И ЕСБЕРИТОКС Н ,НО СЕ ПИТАМ КАКВО Е ТОВА КОЛАСТРА И КАДЕ СЕ КУПУВА,ИМА ЛИ СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ newsm03 newsm03

# 40
  • Мнения: 3 042
АЗ ДАВАМ ИЗОПРИНОЗИН И ЕСБЕРИТОКС Н ,НО СЕ ПИТАМ КАКВО Е ТОВА КОЛАСТРА И КАДЕ СЕ КУПУВА,ИМА ЛИ СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ newsm03 newsm03

Ето това е сайтът с продуктите на Аквасорс  http://www.aquasource.net/Main/Index.aspx?cid=6

А ето и две теми от здравният форум за тези продукти
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=97790.0


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=66924.0


Има още доста теми из форума по въпроса. Потърси ги ако искаш. Peace

# 41
  • Мнения: 511
МЕРСИ ЩЕ ПРОБВАМ

# 42
  • Мнения: 5 140
Ния може ли да приема цялата капсулка или да я махам и да давам само съдържанието й.
Синеочке, ако детето може да глътне цялата капсулка - давай я така, ако не може - разтваряй съдържанието й с малко вода.

Сафо, мерси много.  bouquet

# 43
  • Мнения: 5 299
Аз давам ADLiquid for Kids.Това е специална формула за имунната система на детето.Скъпо е,но сина ми често боледува ,от както тръгна на детска градина.

С две ръце ЗА!!! От 2 години го давам, сега минахме на Имуннния съпорт, защото след 3 г. възраст се дава той! Да чукам на дърво боледувала е по 2-3 пъти годишно, за сравнение като тръгна на ясла беше болна по 2 пъти е месеца... Сиропа го пресече сякакш изведнъж цялото това нещо!
Това дали мога да давам на малката? Тя е на година и 6 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт