Има ли такива между нас?

  • 2 715
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 277
В отбора съм и аз! Никога не съм спазвала диета. Докато бях бременна качих 18 килограма. Само след четири месеца бях смъкнала 16 от тях.

# 16
  • Мнения: 397
Мразя диетите!!! Close
Не мога да се ограничавам и да спазвам диети! Та хапването си е супер удоволствие, защо да лишавам живота си от него!?!?!?
56кг съм и имам да свалям още 3кг за да стана предишните кила преди да забременея, но не се притеснявам от това,
защото си се чувствам екстра!!!! Grinning

# 17
  • Мнения: 3 268
Не мога да гладувам,става ми лошо,направо припадам.Хапвам си и това е...Затова и не участвам във Сървайвър Wink

# 18
  • Мнения: 8 505
Аз.Нямала съм нужда.Не съм опитвала дали ще издържа.

# 19
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ами не съм пазила диети, не съм и опитвала, де.

# 20
  • Мнения: 959
И аз-естествено кльощава съм.

# 21
  • Мнения: 11
Завиждам ви благородно.Аз съм на 18 и от 4 г съм постояно все на някаква диета,ту свалям ту качвам,ужасно е.Абе диетите един път започнеш ли ги,няма спиране...  Sad

# 22
  • Мнения: 8 505
Не сме и ние за завиждане,поне не всички.Ако се поразровиш малко,ще откриеш една тема,в която си даваме акъл една на друга как да трупнем някое килце отгоре...

# 23
  • Мнения: 338
Аз също не спазвам диети,иначе си хапвам много добре. Добре че не ми личи newsm44

# 24
  • Мнения: 3 835
Бог е милостив към мен  Praynig - каквото и да ям, не ми се трупа.
Никога и не съм опитвала да пазя диета. (само веднъж опитах да откажа цигарите и издържах 2 дни - нямам воля грам)
Иска ми се да се стегна малко, но нямам време за спорт.

# 25
  • Мнения: 3 447
Завиждам ви благородно.Аз съм на 18 и от 4 г съм постояно все на някаква диета,ту свалям ту качвам,ужасно е.Абе диетите един път започнеш ли ги,няма спиране...  Sad
Добре де, а с наднормено тегло ли си? Не искам да звуча като лелка моралистка, но на тая възраст можеш да си докараш страхотни проблеми с диетите - особено щом си ги почнала на 14 Thinking

# 26
  • Мнения: 11
Не сме и ние за завиждане,поне не всички.Ако се поразровиш малко,ще откриеш една тема,в която си даваме акъл една на друга как да трупнем някое килце отгоре...
Май е вярна приказката,че който каквото няма,това иска  Wink

# 27
  • Мнения: 11
Завиждам ви благородно.Аз съм на 18 и от 4 г съм постояно все на някаква диета,ту свалям ту качвам,ужасно е.Абе диетите един път започнеш ли ги,няма спиране...  Sad
Добре де, а с наднормено тегло ли си? Не искам да звуча като лелка моралистка, но на тая възраст можеш да си докараш страхотни проблеми с диетите - особено щом си ги почнала на 14 Thinking
Ами лятото бях 54,сега съм 58-59..и така(160 съм висока).Сега съм на плодово разтоварване,поне то не е вредно,като диета,ами се пречиства човек Wink

# 28
  • Мнения: 8 505
Не сме и ние за завиждане,поне не всички.Ако се поразровиш малко,ще откриеш една тема,в която си даваме акъл една на друга как да трупнем някое килце отгоре...
Май е вярна приказката,че който каквото няма,това иска  Wink

Да,има нещо вярно.

# 29
  • Мнения: 3 164
опитвала съм по някой път лунната диета, но съм от сладокусните и бързо ми минава мерака за гладуване Wink

Общи условия

Активация на акаунт