Всичко започва от понеделник ..........

  • 5 341
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 990
Пухи, ти си силен човек и ще се справиш! Напълно те разбирам ,защото аз преживях такъв момент! Болката е нещо преходно и отминава...Сигурно ще ти е трудно ,но всяко начало е трудно. Аз вярвам ,че има щастие и ти пожелавам да го намериш и споделиш с правилния човек   bouquet !!! Стискам ти палци  и ще се моля за теб  Praynig
 Hug

# 76
  • Мнения: 4 473
Много благодаря!   bouquet
На всички!
От сърце! Heart Eyes

Разкажи ни как премина първият ден от новия ти живот! Hug

# 77
  • Мнения: 239
КУРАЖ И СИЛА  Hugслед лошото винаги идва хубаво Peace пожелавам ти здраве и живота ти да се нареди в най добрата за теб посока  bouquet

# 78
  • Мнения: 6 472
Пухи, ти си намерила сили да почнеш от начало и аз съм убедена, че ще се справиш. Вярвай ми, след време болката минава - остава само горчив привкус от спомена. Колкото повече време минава, толкова по- уверена ще се чувстваш и толкова по- сигурна ще бъдеш в решението, което ти е било толкова трудно да вземеш сега. За щастие светът не се свършва с този мъж и след като в негово лице не си намирала нужната подкрепа и разбиране, значи той просто не е бил ТВОЯТ мъж. Не спирай да вървиш напред, не се обръщай назад и нещата ще се наредят от самосебе си Grinning Стискам ти палци и те прегръщам Hug

# 79
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Миличка - който търси намира!
Ти вече си направила първата крачка! Отделила си се, силна си, смела си! Заслужаваш да бъдеш и щастлива!   bouquet
Пожелавам ти да срещнеш щастието много скоро и да прегърнеш малки бебенца, които да Ви радват и сплотяват!   

# 80
Пухи,

Ще бъдеш отново щастлива!!!

След като изтриеш сълзите, ще се чудиш даже и защо си плакала.

Хубаво е много, че си силна, въпреки усилията, които ти струва в емоционален план, и че си решила да не се оставиш така, а да вземеш живота си в ръце -твоите, и да го изградиш и изпълниш с щастливи мигове и моменти.

Това е начало на твоята свобода! и на твоето щастие.

П.С. Подкрепям думите на Стрелче, в които има много смисъл!
Стрелче, и мен ме зареди с оптимизъм!  Sunglasses
Момичета, вие сте супер!!! Всички до една!

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 11:13 от cafe

# 81
  • Мнения: 490
Това ,което разбах е,ще го кажа в стих:

" Пътища , които се пресичат
ако някога в света се разделят,
като ранени змии криволичат,
но никога от тях не става път....."



  bouquet  bouquet  bouquet

# 82
  • София
  • Мнения: 1 067
Пухи, успех в новото начинание!

Вярвам, че ще намериш своето щастие там някъде!
Моля се да е по-бързо!!!  Ние сме с теб! Hug

# 83
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Това ,което разбах е,ще го кажа в стих:

" Пътища , които се пресичат
ако някога в света се разделят,
като ранени змии криволичат,
но никога от тях не става път....."



  bouquet  bouquet  bouquet

Нормално е в момента да си тъжна и да не виждаш хубавото бъдеще, но то предстои! Не може талкова много хора да мислим и пращаме положителна енергия към теб и да се случи нещо различно, нали?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт