Знаете ли какъв е вашият темперамент?

  • 7 216
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 897
Според теста-сангвиник,но имам характеристики и на холерик според мен Wink

# 61
  • Мнения: 6 390
Сангвиник

# 62
  • Мнения: 5 299
САНГВИНИК
Подходящи професии: актьор, търговец, говорител
Известни личности: Елин Пелин, Упи Голдбърг
Силни страни: приказлив, отзивчив, ентусиаст, сърдечен, представителен, дружелюбен, състрадателен, безгрижен.
Слаби страни: безволев, нестабилен, недисциплиниран, неспокоен, егоцентричен, шумен, обича да преувеличава, плах

# 63
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 ooooh! Ей, няма ли някой друга колежка флегма, освен мень?  Embarassed

# 64
  • Мнения: 698
Според теста - сангвиник - меланхолик  Shocked

Според мен - холерик - пълна откачалка  Grinning

# 65
  • Мнения: 2 253
сангвиник-меланхолик-   май клоняща повече към второто Tired
егати мелеза.

# 66
  • Мнения: 1 517
РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕСТ "Символите и Вашия характер" :

Никой не е в състояние да ви разубеди, ако сте си наумили нещо. За вас е типично безогледното движение към набелязаната цел. И само този, който познава слабостите ви, може незабелязано, но успешно да насочва енергията ви. Затова няма да сбъркате, ако замените упорството със съобразителност.

От другия тест: САНГВИНИК

# 67
  • Мнения: 924
Сангвиник  Peace

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Холерик.  Peace
И теста е на Айзенк, не на Анжелина  - ето така тръгват слуховете  Laughing  bouquet

# 69
  • Мнения: X
Характерно за Вашата личност е изявената екстраверсия и отвореност към света. Вие свободно изразявате желанията и чувствата си, метафорично казано сте насочен навън. Непрекъснато се стремите към осъществяването на нови контакти и активно общуване с околните.
САНГВИНИК
Подходящи професии: актьор, търговец, говорител
Известни личности: Елин Пелин, Упи Голдбърг
Силни страни: приказлив, отзивчив, ентусиаст, сърдечен, представителен, дружелюбен, състрадателен, безгрижен.
Слаби страни: безволев, нестабилен, недисциплиниран, неспокоен, егоцентричен, шумен, обича да преувеличава, плах.

Е,това излезе от тестовете Thinking

# 70
  • Мнения: 3 405
И теста е на Айзенк, не на Анжелина  - ето така тръгват слуховете  Laughing  bouquet

Дано някога да го достигна  Grinning

Аз съм само ръката, посочила къде са тестовете на Айзенк Flutter
А заслугата за темата е на Светла Grinning

# 71
  • Мнения: 3 405
Анджелина, имаше един тест навремето- пак беше за  какъв тип сме, забравила съм категориите, излизаха естети, алтруисти и т.н., този същият на Айзенк ли беше, имаш ли представа?

Сега не се сещам, но ако ми "светне" нещо по въпроса ще го пусна тук. Мисля, че такива категории няма при Айзенк, но знае ли човек newsm78

# 72
  • Мнения: 2 849
Екстроверсия - интроверсия:
Характерно за Вашата личност е изявената екстраверсия и отвореност към света. Вие свободно изразявате желанията и чувствата си, метафорично казано сте насочен навън. Непрекъснато се стремите към осъществяването на нови контакти и активно общуване с околните.
Вашият резултат по скалата за НЕВРОТИЗЪМ:
Вие сте прекалено загрижен и тревожен човек. Често Ви се случва да сте обхванат от понякога излишни страхове и състояния на безспокойство. Постарайте се да мислите по-малко за лошите неща в живота, все пак животът не винаги е толкова черен Thinking

# 73
  • Мнения: 6 992
РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕСТ ЗА ТЕМПЕРАМЕНТ :

САНГВИНИК
Подходящи професии: актьор, търговец, говорител
Известни личности: Елин Пелин, Упи Голдбърг
Силни страни: приказлив, отзивчив, ентусиаст, сърдечен, представителен, дружелюбен, състрадателен, безгрижен.
Слаби страни: безволев, нестабилен, недисциплиниран, неспокоен, егоцентричен, шумен, обича да преувеличава, плах.

Тва е положението Simple Smile Ама гласувах вече,че не съм правила тест Crazy

# 74
  • Мнения: 389
Преди време сестра ми прави такива психотестове на почти всеки от фамилията, който успя да хване. Помня, че по всички скали за оценки на личността (темперамент и т.н.) бях толкова крайна, че отивах към отклоненията  Mr. Green

Холерик  smile3538

Ако някой се интересува - тест за личностни разстройства (психози, паранои и прочие)

Много точно позна за параноята на мъжа ми  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт