За свекървата - разбрахме, кажете как е живота с тъщата?

  • 2 723
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 451
Значи вече като се запознавам с някоя мома, ще искам снимка на майка и с пълни данни  Wink
Тъкмо ще знаеш на какво най-вероятно ще заприлича жена ти след години  hahaha
За съжаление майката на бившата ми жена е починала много отдавна, та никога не съм имал възможността да се запозная с нея. Та не съм имал на практика възможност да проверя това твърдение. Поне за външност казват, че на нея приличала. Виж като характер не знам.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 966
ОФ,
Свиле,що не си сложиш твоята си снимка на аватара бре,тоз ми вади очите Rolling Eyes Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 451
Не си единствената дето се дразни. Значи правилно съм го подбрал. Още малко ще ви подразни, после ще си сложа нещо мое  Joy
Мене пък твоя много ме кефи ...

# 33
  • Мнения: 10 758
Не си единствената дето се дразни. Значи правилно съм го подбрал. Още малко ще ви подразни, после ще си сложа нещо мое  Joy
Мене пък твоя много ме кефи ...
Обичаш да дразниш жените ли newsm78
Аз започнах да свиквам с него.

# 34
  • Мнения: 1 451
С хубавото лесно се свиква  Sunglasses

# 35
  • Мнения: 10 758
Та не разбрах...обичаш да дразниш жените ли?


С хубавото лесно се свиква  Sunglasses
Аз ти казах, кой е по-хубав Flutter

# 36
  • Мнения: 1 451
Не ме провокирай към офтопик. Или искаш да ме баннат?  newsm78 Wink

# 37
# 38
  • Мнения: 8 917
Имам чуството че всяка трета жена е най-малкото -  недоволна от свекървата  Crazy Mr. Green
През ден има тема за  - Как ме прецака свекървата  Crazy Mr. Green
А какво е положението с тъщата  newsm78 Mr. Green
По лесни и добри ли са отношенията с тъщата, или е същото розово положение Whistling Mr. Green
Споделете и интересни случки - моменти  Wink Mr. Green

Харесвам и уважавам свекърва си. Мъжът ми е супер доволен когато майка ми е на гости и по принцип той я уговаря да остава Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 3 271
Първо живеем в различни градове - и със свекървата и с тъщата.
Мога да кажа, че се разбират - майка постоянно му разказва вицове за тъщи, а той пък я нарича "Любимата тъща", като говори за нея  hahaha

# 40
  • Мнения: 3 411
Ся заради една тъща да се женя ли?  newsm78

по темата -приятеля ми се разбира идеално с майка ми  Mr. Green и с баща ми де (нали най-накрая има момче вкъщи).винаги него защитават,а на мен ми казват,че съм звяр и само го тормозя 'момчето'    Naughty  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт