Отговори
# 90
  • Мнения: 3 861
Ами това е!  Кой  каквото сам си направи никой не може да му го направи Mr. Green, ще се срещаме на 20-и, петък

Мястото "Славяни" ли ще бъде, ако да кой ще направи резервацията??? Синеочке Hug


Какво й е на Мамма? Болна ли е? Confused
незнам, наистина някой ако може да каже???

# 91
  • Мнения: 831
Znachi ostava za 20-ti....petak, malko kofti, che obiknoveno maja mi imat firmeno sabirane v petak, no dano da ostane da gleda dashteria mi, inache i az shte ia vzema, tia e kakto vednaj kazah na 8 godini Wink Shte se opitam da vzema i oshte edna mama s men. No kajete mi kade beshe tova "Slaviani" i v kolko chasa se sabirate obiknoveno?
Lek den: Mira Peace


Значи остава за 20-ти....петък, малко кофти, че обикновено мажа ми имат фирмено сабиране в петак, но дано да остане да гледа дащеря ми, иначе и аз ще я взема, тя е както веднъж казах на 8 години  Ще се опитам да взема и още една мама с мен. Но кажете ми къде беше това "Славяни" и в колко часа се събирате обикновено?
Лек ден: Мира

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 19:20 от Vivi

# 92
  • Мнения: 3 861
Znachi ostava za 20-ti....petak, malko kofti, che obiknoveno maja mi imat firmeno sabirane v petak, no dano da ostane da gleda dashteria mi, inache i az shte ia vzema, tia e kakto vednaj kazah na 8 godini Wink Shte se opitam da vzema i oshte edna mama s men. No kajete mi kade beshe tova "Slaviani" i v kolko chasa se sabirate obiknoveno?
Lek den: Mira Peace

"Славяни" се намира на Асен Златаров(ако не греша). Синеочка трябва да пусне тема преброяваща и евентуално да напише точния адрес, както и линк към карта. Иначе за часа, обикновено се събираме в 18.00

Общи условия

Активация на акаунт