Кетъринг

  • 7 496
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
Момичета, става дума за рожден ден и готовите неща които се предлагат нещо не ме кефят като съотношение количество/цена, а и съм сигурна, че ще се справя не по-зле. Давайте идеи, може и само видяни неща, без конкретни рецепти. Трябва да са дребни солени и сладки работи, без необходимост от прибори за консумацията им. Дотук май съм се спряла само на месното плато: мини ролчета от шунка с пълнеж топено сирене, мини кюфтенца с фъстъци на клечка и хапки шпек, кашкавал и маслинка. Иска ми се повече разнообразие. Помагайте, моля.

# 1
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Солените кошнички от темата на Билянчето Mr. Green, малки банички, соленки с различна форма, малки сандвичи, сърмички, пълнени яйца, пънчета от краставица с розичка от сирене Крема, солени еклери.... това се сещам.

# 2
  • Varna
  • Мнения: 321
Виж тук:
http://www.es-catering.com/gallery.html


или тук:
http://www.mdmcatering.com/business/businessmenu4.htm

Ако ти хареса нещо от картинките или описанията имам предвид Simple Smile

Последна редакция: нд, 08 окт 2006, 00:59 от rali4ka

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
Мини банички със сирене във формата на триъгълници,палачинки със синьо сирене,шунка и кисели краставички-като ги навиеш палачинките ги режеш да станат -от една голяма палачинка-три малки Embarassedама как го обясних Laughingако намериш от бейби доматчетата-можеш да ги набучиш на клачка-сиренце,доматче,маслинка/бейби домати има в Метро/Ако се сетя още нещо ще пиша Laughing

# 4
  • Мнения: 2 257
Скариди и морски дарове...

# 5
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Разгледай тук - има много интересни идеи и красиво изпълнение! http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=262.msg52#msg52

# 6
  • Мнения: 2 211
Варени пъдпъдъчи яйца на клечка, банички с пълнеж от тиква, парченце краставица издълбано и пълнено с тарама хайвер, крекер намазан с рибен пастет

# 7
  • Мнения: 14
Момичетата до сега са ти дали прекрасни идеи Отваряш гугъла,пускаш "кетъринг"- ще изскочат сайтовете на много фирми и там обикновено има снимки с предлаганото от тях -ще намериш идеи както за това, което да приготвиш, така и за това как да го украсиш
Ето и още малко от мен- топчета от различни видове сирене/кашкавал, оваляни в подправки/ядки или панирани ,кюфтенца от рулца от раци в кокосови стърготини,вегетариански шишчета от зеленчуци , хапки ананас и синьо сирене,лозови сармички със сирене,моцарела с грозде,мини еклери пълнени с какво ли не и т.н.А от сладките -ябълков пай на хапки,чийз кейк,гараш торта ,бисквитени сладкиши,сладки от бутер тесто,тарталетки със сметана и дребни плодчета,а и не забравяй пресните плодове   bouquet Весел рожден ден!

# 8
  • Мнения: 1 629
Мерсаж на всички  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 653
Здравейте!Аз също скоро мисля сама да приготвям такива неща за едно парти и се чудя - как съхранявате хапките примерно, защото няма да започна да ги правя когато дойдат гостите?Ако се сложат в хладилника и поседят 2 часа(примерно) хляба няма ли да поеме влага?

# 10
  • Мнения: 465
Здравейте!Аз също скоро мисля сама да приготвям такива неща за едно парти и се чудя - как съхранявате хапките примерно, защото няма да започна да ги правя когато дойдат гостите?Ако се сложат в хладилника и поседят 2 часа(примерно) хляба няма ли да поеме влага?
  Завий всичко с найлоново фолио и всичко ще е ОК !

# 11
  • Мнения: 1 494
Или просто сложи подноса в найлонова торбичка.

Безкрайно уважавам кетъринга- благодаря за темата.

# 12
  • Мнения: 2 653
Благодаря за съветите!

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
natalyna, страхотни идейки!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт