А дрехи за големи?

  • 828
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 004
Случайно някъде по домовете или и аз незнам къде да се търсят дрехи за големи - момичета, жени?  Embarassed
Имам някакви дрехи, някои от които са много запазени и малко носени и ме е жал да ги хвърля, но ако няма нужда от такива ще ги сложа до коша - все на някои дето обикалят кошовете ще им свършат работа....

# 1
  • Мнения: 2 353
  Стават ли за момичета на 18 години?

# 2
  • Мнения: 1 004
Стават - предимно блузки тесни и някой панталон 2 чифта дънки.....

# 3
  • Мнения: 2 353
  Значи стават, има много домове, в които живеят деца на 18, дори 19 години Peace

# 4
  • Мнения: 4 195
там много се радват на запазени модерни блузки и панталони - дет се вика - като топъл хляб се харчат, веднага се обличат и се почва чудно модно ревю, с много смях и закачки. Би могла да ги занесеш в София например има много домове за деца от 7 до 18 години. има списък на домовете в специална тема. А можеш и да ги пратиш чрез Движение на българските майки  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 004
Предпочитам да ги пратя по майките, незнам само къде и как?

# 6
  • Мнения: 2 353
  Ако искаш аз мога да ги взема и занеса. Къде ти е удобно?

# 7
  • Мнения: 1 004
А, ще бъде супер  Grinning Hug
Ами аз живея в Младост, значи някъде от Младост до центъра ако може  Embarassed Иначе може събота неделя или през седмицата около обяд? Ако имаш някакво предложение може и на лични да ми пишеш, все ще намеря 1 час да се дотътря до някъде  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 584
Хапка аз в неделя ще ходя до Младост ако не ти се разкарва и мога да ги взема и ще ги занеса на Овне в склада, само предлагам гледам че си в люлин

# 9
  • Мнения: 2 353
  Ако ще ходиш с кола, вземи ги ти, Рут.

# 10
  • Мнения: 1 004
Ако Рут ще идва само да ми пише на лични за да дам адреса, ако го няма вече  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 584
много ли е багажа, нямам кола но ако не е много пусни ми на лични адрес и телефон, аз ще ходя със сина до Младост и ще мога да го взема, пиши и в колко часа ти е удобно

# 12
  • Мнения: 2 353
  Щом си без кола ще го взема аз Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт