Къде пантофи

  • 689
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 645
Пак дойде време за пантофки. Миналата година купих страхотни, но с намалението бяха 25лв, а сега същите са 50лв. Да си призная не ми се дават толкова пари за пантофи. И всъщност питането ми е има ли някъде пантофи с наистина висок и твърд форд. Това което съм срещала до сега е гумено продължение, но за нашите криви крачета ми трябва нещо по-сериозно.

# 1
  • Мнения: 870
Ние сме с пантофки на Беко, не знам дали си ги виждала, български са. Имат подсилена пета, свод и стелката е антибактериална, незапарваща. Малката серия 20-24 номер са към 10 лв.

# 2
  • Мнения: 207
Aquawoman, би ли ми казала от къде мога да купя такива пантофки newsm78

# 3
  • Мнения: 870
Аз съм ги взела от едно магазинче в Студентски град срещу Зимния Дворец, от други мами съм чувала, че и на Пиротска някъде ги продават...

# 4
  • Мнения: 645
Никой друг ли не ползва такива пантофки.

# 5
  • Мнения: 463
Има ги в Овча купел 1, срещу Търг.център, до сладкарница "Дайски", до 24 номер -7,60, нагоре - 8,70 лв.

# 6
  • Мнения: 1 520
Ние взехме на БЕКО от едно магазинче, някъде на Цар Симеон. В тази част където е енергото. То там това май се води някакъв пазар, но не мога да дам по-точен ориентир.
Тези дни мисля пак да отскоча дотам, на друго място не бях виждала тази фирма. Пантофките не са лоши. Въпреки че след известно носене стават и те на мекици.
Но са единствения вариант с подсилена пета и свод, които съм срещала.
От там ги взех за 7 лв.

# 7
получили са нови бебешки обувки в магазин в РУМ Младост 2 на първия етаж ,  ще го познаете по това , че половината магазин се продават обувки  и пантофи , а другата половина е за дискове. От този магазин съм много доволна има много модели бебешки № от 19-35  също така и пантофите са им много хубави - пантофи беко  български и немски които се произвеждат в българия на ишлеме за германия Много сам доволна...............................................

Общи условия

Активация на акаунт